Şimdi Ara

YEPYENİ İNTERNET TARİFELERİ VODAFONE'DA (1GB,4GB,8GB,HAFTALIK,GÜNLÜK) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
38
Cevap
0
Favori
16.251
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • bende vodafonenun aveanın 1 gblık 9tl olan kampanyasına bir cevap gelecek sandım.görünce hayal kırıklığı oldu.aveanın 1 gblık interneti süper.cepnet benim değişmezim olur diye düşünüyordum.ama aveanın bu tarifesiyle fark yarattı.istanbulda yaşıyorum ve buralarda aveanın 3g çok iyi.belki başka yerde yaşasam böyle memnun kalmazdım.

düşününce insan şaşırıyor.aveada resmen işini suyunu çıkarmış.1gb 9 tlye verilirmi yahu bari 500 mb falan yapsaymışta diğer firmalara cevap verme imkanı bıraksaymış
  • quote:

Orijinalden alıntı: c_._s

vodafone data hattını avea'ya taşıyabiliyormuyuz?

evet. data hattı oldugunu söylemenize bile gerek yok
  • quote:

Orijinalden alıntı: realbrutal
    bende vodafonenun aveanın 1 gblık 9tl olan kampanyasına bir cevap gelecek sandım.görünce hayal kırıklığı oldu.aveanın 1 gblık interneti süper.cepnet benim değişmezim olur diye düşünüyordum.ama aveanın bu tarifesiyle fark yarattı.istanbulda yaşıyorum ve buralarda aveanın 3g çok iyi.belki başka yerde yaşasam böyle memnun kalmazdım.

düşününce insan şaşırıyor.aveada resmen işini suyunu çıkarmış.1gb 9 tlye verilirmi yahu bari 500 mb falan yapsaymışta diğer firmalara cevap verme imkanı bıraksaymış

+1

• ey vodafone nerde veri yılın, nerde 2011, nerde bu millet, nerde bu vodafone
  • quote:

Orijinalden alıntı: onurguner

quote:

Orijinalden alıntı: c_._s

vodafone data hattını avea'ya taşıyabiliyormuyuz?

evet. data hattı oldugunu söylemenize bile gerek yok

bilgi için teşekkür ederim.şu an 3 aylık vodemnet kampanyasından yararlanıyorum 1 ayım kaldı 1ay sonra data hattını avea'ya taşıyıp vodeme takıp kullanıcam.
  • Bana 1,5 gb bir ay yetiyor. Bir avea hat var. Bir tane daha alırım 18 milyona keyfime bakarım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: profdr

Bana 1,5 gb bir ay yetiyor. Bir avea hat var. Bir tane daha alırım 18 milyona keyfime bakarım.

iki hatta gerek yokki paket bitince iptal edip tekrar alıyorsun devam

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi power-pc -- 19 Mayıs 2011; 0:42:18 >
  • şu fıyatları bıraz daha adam etseler cok ıyı olucak, ben vodemnet almak ıstemıyorum zorla aldırıyorlar 1gb sadece 3g net almak ıstıyorum olmuyor 10 tl yap 1gb vodemsız 3g netı alalım bu kadar da olmaz yanı, bende i4 var zaten modem gorevı yapıyor wifiden netı dagıtıyor bana ne vodemdem
  • engink Hocam sagol şimdi süper oldu. Bundan haberim yoktu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: engink

quote:

Orijinalden alıntı: profdr

Bana 1,5 gb bir ay yetiyor. Bir avea hat var. Bir tane daha alırım 18 milyona keyfime bakarım.

iki hatta gerek yokki paket bitince iptal edip tekrar alıyorsun devam

paket bitince 4gb 29 tl değilmi. faturasız hatlar için.
  • cepnetin hizi artirmadin, kotayi hic olmazsa 500mb yapaydin. Ama nerdeee.
  • Aveada 3g yokken 10gb verse nolur? 3g kabzimani avea..
  • 5 gblik paket 39 liraya bence gayet cazip mevcut adsl hattını iptal edip onu kullanabilirim,
  • quote:

Orijinalden alıntı: realbrutal

bende vodafonenun aveanın 1 gblık 9tl olan kampanyasına bir cevap gelecek sandım.görünce hayal kırıklığı oldu.aveanın 1 gblık interneti süper.cepnet benim değişmezim olur diye düşünüyordum.ama aveanın bu tarifesiyle fark yarattı.istanbulda yaşıyorum ve buralarda aveanın 3g çok iyi.belki başka yerde yaşasam böyle memnun kalmazdım.

rahmetli nur içinde yatsın, ne güzel demiş atomu parçalarsınız ama bu milleti ne yapsanızda memnun edemezsiniz diye,pahalı olur kızarlar,ucuzlatırlar yine beğenmezler,bu seferde niye bu kadar ucuz derler,hasbin bin vekil

bu arada aveanın 1 gb paket güzel ama 1 gb yetmiyorki, bişey indirmesekte yetmiyor 1 ay kullanımı gözönüne aldığınızda, artı olarak bitince tekrar 9 tl verip almakta bence mantıklı değil,sonuçta 4 kere alsan 36 tl eder,ona kaldıysa kademeli jet alıp 4 gb 29 tl ödemek daha mantıklı..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi righteous@ -- 20 Mayıs 2011; 0:56:56 >

• http://www.facebook.com/pages/Vodafone-cepnet-96-kb-yetmez-1mb-olsun-diyenler/203038049710024
    cepnet cilerin mekanı burası olacak yakın zamanda sanırım :)
  • epeydir 3g tarifelerini araştırıyorum, bir iki kampanya dışında hepsinin fiyatları neredeyse birbirinin aynı..

3g modem için de kontrat vs aylarca sözleşme imzalamak mantıklı mı acaba ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: eren16

http://www.facebook.com/pages/Vodafone-cepnet-96-kb-yetmez-1mb-olsun-diyenler/203038049710024
    cepnet cilerin mekanı burası olacak yakın zamanda sanırım :)

+1 destek benden
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.