Şimdi Ara

yepyeni Honda CiviC Sedan (10. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
572
Cevap
1
Favori
61.134
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    UFC'dir o zaman görülenler.
    Yani: Unidentified Fliying Civics
  • civic için en favori renklerim, beyaz (karada) ve bordo (havada)
  • asfalt rengiaraba zaten bencede iğrenç bir renk seçeneği .
    sırf göstermelik renk anlamında renk koyulaacaksa daha güzel renkler seçilmeli bence.
    temiz ve bakımlı bordu nedendir bilmem ancak bu arabaya yakışıyo abicim yahu.
    ancak bordo konusunda da haklısın.bir ara bordo yaygındı.

quote:

Orjinalden alıntı: caucass

ilk çıktığunda görmüştüm bordoyu ama hiçmi hiç hoşuma gitmemişti, bordo sıkıcı renk, bir zamanlar her markada çok yaygındı , allahtan artık klas markalarda pek görülmüyor, griyide sevmiyorum, ne o öyle asfalt rengi
  • quote:

Orjinalden alıntı: eczem

makyajlı cıvıcleri derince limanına giden tırın üstünde gördüm 5 dakikada 6 tır geçti siyah füme (yeni renk) ve hybridlerde olan mavi renkli olanlar vardı tırda.Hybrid burada üretilmiyorsa ki ben öyle biliyorum renk yelpazesine maviyide eklemişler

yeni rengi bende gördüm 15 gün önce.. doğuş otomotivde staj yapıorm şekerpınarda honda fabrikasıyla çok yakın yerleri.. honda fabrikadan çıkmıştı tırların üstünde gayet güzel bi renk bence..

• şu şimşek gri diyolar fordlarda oluyor o renk yakışır civice.sedan type-r da gelirse değmeyin keyfimize
  • arkadaşlar şefika hanımın eklediği resimleri buradada paylaşabilirmisiniz acaba bulamadım ben
  • tekrar kaldırmış herhalde
    quote:

Orjinalden alıntı: mysoulmate

arkadaşlar şefika hanımın eklediği resimleri buradada paylaşabilirmisiniz acaba bulamadım ben
  • o resimler diğer forum sitesinde bulunmuyor.
    silinmiş yada kaldırılmış olabilir.
    ben aktarmak için tekrar çok bakındım ancak bulunamamıştır.

saygılarımla....
  • bende baya baktım bulamadım ondan sormuştum teşekkürler
  • quote:

Orjinalden alıntı: esmerce

Adamların pizzacılarının arabalarına biniyoruz aslında ama ne yapalım ne yol var ne ucuz yakıt!

sen adamların pizacılarının arabasına biniyosun , bizimkisiler beverli hills ve californiyada boy gösteren ikonlar :P

yepyeni Honda CiviC Sedan

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi okyaypay -- 5 Şubat 2009; 10:43:28 >

• bu resimden nasıl anlaşılıyor? Adamların pizzacılarının arabalarına bindiğimiz.

ben kestiremedim de???
  • pizza kokusu geldi dumadınız mı
  • Esmerce haklı, amerikalılar büyük arabaları seviyorlar, genellikle kendi markalarını kullanıyorlar, ama önce toyota(Özelliklede prius ile) ve albenisiyle honda , epeyce yayılarak general motorsun tahtını salladı , şimdi pek çok amerikalı, iri ağır hantal amerikanların yerine seri ve dinamik olan hondyı tercih ediyor, büyüklük komplekslerinden kurtulamayanlarda accord, lexus falan alıyor...yani sadece pizzacılar kullanmıyor
  • +1
  • Böyle galiba....

yepyeni Honda CiviC Sedan
  • bende simdi 38000de otomatik vitesli dream var. acaba bu yenileriyle takas ederken benimkine ne kadar fiyat bicerler???
  • quote:

Orjinalden alıntı: switel

bende simdi 38000de otomatik vitesli dream var. acaba bu yenileriyle takas ederken benimkine ne kadar fiyat bicerler???

24-25 verirler kendin sat daha iyi temizse 27-28 e gider
  • şuan arabayı takasla değiştirmek yada satmak mantıklı değeil.
    gerçekten ihtiyacın varsa hazır olan paran ile çk kredi ile riske girmeden uygun fiyatlı sıfır almak en mantıklısı.

• quote:

Orjinalden alıntı: switel

bende simdi 38000de otomatik vitesli dream var. acaba bu yenileriyle takas ederken benimkine ne kadar fiyat bicerler???

bir arkadaşım arıyor satacaksan fiyat bildir halledelim
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.