Şimdi Ara

Yepyeni Djent Projem / Kalite İçerir

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
215
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Yeni bir djent projesine girdim ve ilk albümüm Djentunes'dan bir şarkımı youtubedan yayımladım. Görüşlerinizi, fikirlerinizi, önerilerinizi duymak beni memnun eder.

• Türk metal camiası gözlerimi yaşartıyor, özellikle böyle ülkemizde pek yaygın olmayan türlerin icra edilmesi ve icra edilirken avrupai standartların yakalanması tek kelimeyle muhteşem bir duygu... Son 8-9 yılını Metal müziğe adamış gerek konserlere giderek, gerek albüm alarak, gerekte şarkı çevirerek bu müziğe gönül vermiş biri olarak bütün samimiyetimle söylüyorum bunu.
  • Emeğine sağlık çok güzel olmuş.
  • Melodisi minimal ve doyurucu, sondaki tempo geçişleri de hayli yaratıcı olmuş tebrikler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • But does it djent?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gerilim dolu bir film sahnesinde kullanılabilir.
  • Emeğinize sağlık.

Bana pek hitap etmiyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hümiyettin

Gerilim dolu bir film sahnesinde kullanılabilir.

Beğendin mi Humi?
  • Tarzım değil. Ne beğendim, ne de beğenmedim.
  • Türkçe grindcoreun yükselen değeri Black Paradise rica etti, bir şarkılarının vokallerine konuk oldum. Buyrun.

• Türk metal camiası gözlerimi yaşartıyor, özellikle böyle ülkemizde pek yaygın olmayan türlerin icra edilmesi ve icra edilirken avrupai standartların yakalanması tek kelimeyle muhteşem bir duygu... Son 8-9 yılını Metal müziğe adamış gerek konserlere giderek, gerek albüm alarak, gerekte şarkı çevirerek bu müziğe gönül vermiş biri olarak bütün samimiyetimle söylüyorum bunu.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.