Şimdi Ara

yenni ekran kartı aldım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
224
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • beyler msi 9500 aldım ama rivaturner la baktıımda 375 295 fazla yer yok daha nasıl yer açılcak bilen war mı hangi program çünkü bu hızlarda çok rahat kart

• bence ati tool kullan guru 3d de bulabilirsin bndede msi 9550 varsı samsung 5ns ram var alette ama max 500/736 a ladar sorunzuz çıktı
    bu arada kolay gelsin
  • ati tool kurdum hiç bişi yapılmıo
  • nası yani hiç arttıramıyomusun mhz leri?
  • başka linkten yükledeim düzledi
    inceliom
  • psy aynı sorun bundada war 375 300 den yukarı çıkmıo (artifaact deil yukarısıs yok )
  • ati toolda rakamla daha yukarı değer girmiomu alaa allaaa hangi driveri kullanıon ben omega kullanıodum
  • ati toolda kaydırma çubuğunu yukarı doğru hızlıca çekince değerler genişliyor zaten. bende ati tool kullanıyorum. asusu 472/310 a kadar çıkardım. aldığım skorlar imzamda.
  • Omega driverlar iyi değil softmode kullanın emin olun daha iyi olacak .
    atitoolda en yukarı sınıra gelince bir uyarı veriyor onaylayınca derece barı yükseliyor (yükselmiyor diyen yalan söyler)
  • beyler ati toolda zaten anlamadım gitti bi ünlem işareti war omega denedim şuan soft denedim omega daa ii soft 9550 se die gördü nese rivadan denien war mı ati toolu kullanamıom
  • hayırlı osun iyi günlerde kullan
  • çok saol thompson
  • arkadasım atitool kullannıyonda softmodu kurdunmu kı?
    bende msi 9550 var ben cok rahat 515/780 yapıyom...
  • 9600pro ya softmod u nreeden bulabilirim acil bi yardim?????????????????????????????
  • quote:

Orijinalinden alıntı: maybera

9600pro ya softmod u nreeden bulabilirim acil bi yardim?????????????????????????????

tmmdır buldum
  • peki bu softmod u yükleyince daha mı çok o/c yer ?????
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.