Şimdi Ara

yenisi çıkarken eski kasa alınır mı?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
44
Cevap
0
Favori
2.027
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar eski kasa audi a3 1.6 TDI attraction S-tronic modele 71000 lira fiyat aldım. satış temsilcisi 90000 liradan düştüğünü söylüyor. nedeni ise malum yeni kasası çıkacağı için. açıkçası ciddi ciddi almayı düşünüyorum, özellikle bomboş manüel mercedes a serisi ve bmw 1.16'ya istenen fiyatları grdükten sonra.
    aklımı karıştıran şey ise, yeni kasası çıkarken bu fiyata eski kasa a3 almak sizce mantıklımı? teşekkürler

• Dizel otomatik ve audi 0 km 70 bin fena değil nette 80 bin lira fiyat çekilmiş, hem km yapıyorum hemde kaliteli bi araca binmek istiyorum derseniz bence güsel alet...
  • quote:

Orijinalden alıntı: serty23

Dizel otomatik ve audi 0 km 70 bin fena değil nette 80 bin lira fiyat çekilmiş, hem km yapıyorum hemde kaliteli bi araca binmek istiyorum derseniz bence güsel alet...
    alınabilir hoşunuza gittiyse
  • Tamamen sizin kullanımınıza göre değişir.

Eğer ben arabayı aldım mı 5 sene binerim derseniz,zaten hangi arabayı alacak olursanız kasası değişmiş olacak.Bu yüzden sizin açınızdan bir dezavantaj. Olmayacak,hatta çok mantıklı bir karar olacak.

Ama 2-3 senede satarım diyorsanız tavsiye etmiyorum,amortisman yönünden zararlı çıkarsınız.
  • Why not???
  • 2011 eylulde, yeni kasa i30 cikmadan eski kasayi 4.000lira indirimle aldim,gayette guzel biniyorum

neden alinmasinki?
  • quote:

Orijinalden alıntı: AhmedKaymakcı

2011 eylulde, yeni kasa i30 cikmadan eski kasayi 4.000lira indirimle aldim,gayette guzel biniyorum

neden alinmasinki?
    Almam. biraz daha bekleyin yenisini gördükçe üzülmeyin. Yenisinin özellikle arka kısmı çoook karizmatik olmuş.
  • Herkesin bütçesi var ona göre seviyorsan al yoksa pişman olmayın sonra

Her seyin yenisini almaya çalışırsak Ohoo
  • Yeni kasa almisken
  • Yeni kasasını da bu fiyata vermeyecekler biraz da böyle düşünmek lazım
  • quote:

Orijinalden alıntı: Attorney58

Yeni kasa almisken
    Biz aldık 3 gün önce a3. bu kadar indirim varken bence alınır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: full_speed_89

hangı donanımını kaca aldınız hocam
  • A3lerde ciddi indirim yapılıyor gerçekten , ama ben alır mıydım almazdım herhalde çünkü yeni kasa yeni kasa çünkü
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ahmet-Fe

A3lerde ciddi indirim yapılıyor gerçekten , ama ben alır mıydım almazdım herhalde çünkü yeni kasa yeni kasa çünkü
    Alacağın yeni kasada bu fiyata bu özellikler olmayacak.

Hâli hazırda kendini ispatlamış bir otomobil ve güzel bir kombinasyonla sunmuşlar.

Bugün çıkan bir otomobil zaten ortalama 3-4 yıl içinde makyajı yemiş oluyor.

O sebeple yeni kasasını alsan bile makyaj yiyecek, aynı hesaba gelecek.

Üstelik yeni kasası çıksa bile bu 2012-13 model eski kasaların da çok değer kaybedeceğini sanmıyorum.

Dediğiniz aracın ikinci elleri bile o düzeylerde geziyor..

Açıkçası yanlış anlaşılmasın ama yeni kasası da gözüme çok da farklı gelmedi..

• bence pahalı o paraya neler neler alınır
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ahmet-Fe

A3lerde ciddi indirim yapılıyor gerçekten , ama ben alır mıydım almazdım herhalde çünkü yeni kasa yeni kasa çünkü
    ben alırdım , normalde arabalar çok pahalandı çünki yenisi daha da pahalı gelicek büyük ihtimal
  • quote:

Orijinalden alıntı: cono01

bence pahalı o paraya neler neler alınır

neler alınır hocam? yanlıs anlama cıddı soruyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mob411

ben alırdım , normalde arabalar çok pahalandı çünki yenisi daha da pahalı gelicek büyük ihtimal

Alıntıları Göster
    alakasız olacak ama ben yeni kasayı beğenmedim. (resimlerde gördüğüm kadarıyla)
  • quote:

Orijinalden alıntı: omers

quote:

Orijinalden alıntı: cono01

bence pahalı o paraya neler neler alınır

neler alınır hocam? yanlıs anlama cıddı soruyorum.

Yanlış anlama ama ben de sıfır bir C sınıfı otomobil almazdım o paraya. Tamamen kişisel tercihlerden ötürü böyle konuşuyorum. Ya bir E60 kasa temiz, modelli 5 Serisi bakardım ya da W211 kasa yine modelli, makyajlı bir E Serisi bakardım. Ya da uzun zamandır hevesim olduğu için direk bir Honda S2000 aramaya başlardım..

Tamamen tercih meselesi ama bahsi geçen rakam ciddi bir meblağ ülkemiz şartları için ve ikinci elde araştırma yaptıktan sonra seçenek çok.

• quote:

Orijinalden alıntı: omers

quote:

Orijinalden alıntı: full_speed_89

hangı donanımını kaca aldınız hocam

1,6 dizel otomatik aldık. donanım pakedinin adını bilmiyorum ama direksiyondan değişen vites var f1 şanzuman sanırım. Hız sabitleyici+ 17" jant+ bir donanım daha vardı ama hatırlayamadım :) ben en iyisi yarın ofiste donanım kağıtlarını bulayım. Ama pazarlık yapmıyorlar. 2 tane alalım dedik nakit dedik bir kuruş inmediler. 75,000 e aldık.
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.