Şimdi Ara

Yenilikçi projeler geliştirmek için ekip topluyorum

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
174
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Herkese merhaba. Genç, hayalleri olan ve bir amaç uğruna tüm kafasını koyabilecek kişilerden bir ekip oluşturmak istiyorum. Küçük de olsa büyük adımlar atabilecek projeler geliştirmek istiyorum. Masaüstü ve mobil uygulamalar, oyunlar veya websiteleri. Yaratıcı olan ne varsa geliştireceğiz. Aradığım sadece programcı değil, çizim yapan veya yaratıcı olan kişiler.
    Varolan fikirlerimi burada açmayaca ğım, ekibe kattığım kişilerle tartışacağız bunları.
    Ekibe katılmak isteyenlerde bulunmasını istediğim karakteristik özellikler:
    Azim
    Araştırmacılık
    Ciddiyet
    Kararlılık
    Dikkat
    Uyumluluk
    Sakinlik
    Yaratıcılık
    Çalışkanlık
    Dakiklik

Ekibe katılmak isteyenlerde bulunmasını istediğim özellikler:
    Programcılar için:
    Javascript HTML CSS bilgisi *
    Sadece Windows uygulaması değil, Linux ve Mac gibi diğer platformlara da uygulama geliştirebiliyor olma
    C, C++ bilgisi
    Qt bilgisi **
    Git bilgisi**
    Bash bilgisi
    Unity, UE4 gibi oyun motorları*
    Java Android
    Swift, Objective-C iOs, macOS
    Xamarin mobil geliştirme
    Linux Windows macOS platformlarından birkaçı hakkında bilgi sahibi olmak**

Yukarda belirttiğim özelliklerin hepsine sahip olmanız gerekmiyor. İçlerinden birkaçına sahip olmanız yeterli. Yıldız koyduklarım daha önemli olan özellikler.
    Grafikerler için:
    Blender, Maya, 3Ds Max gibi 3B çizim programları ile özgün çizim ve animasyon yapabilmek (piyasada internetten aldığı modeli ben çizdim diye gösteren çok var)veya Photoshop GIMP gibi 2B çizim programlarını kullanabilmek.
    Çizim konusunda çizimciler ne kullanacaklarını kendileri daha iyi bilirler. Ben çizim ile pek uğraşmadığımdan programlama bölümüne daha çok özen gösterdim.
    Başta belirttiğim gibi, genç ve hayalleri olan yukarda belirttiklerime uyan kişiler bana bu konu hakkında özel mesaj atabilir veya burdaya cevap bırakabilir. Daha sonra neler yapabildiğinizi konuşur ona göre devam ederiz.
    İyi günler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Noneth. -- 17 Haziran 2017; 18:14:49 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Merhaba. Aradığınız özellikler ve ekip oluşturma isteğiniz çok güzel. Ancak ekibe girecek kişilere be vaad ediyorsunuz, siz nerde hangi pozisyonlarda görev yaptınız/yapıyorsunuz. Bu dilleri bilen yazılımcılar neden sizin ekibinize katılmalı ne vaad ettiğinizi de yazarsanız ona göre düşünmemiz daha kolay olur. İyi günler .

• Ciddi bir ekip oluşturmayı vaad ediyorum. Bunun dışında, ne yaparsak onu alacağız, bu konuda benim vaad edebileceğim bir şey yok. Tek amacım bir şeyler üretmek isteyenleri bir araya toplamak.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.