Şimdi Ara

Yenilenmiş iphone alınır mı? (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
46
Cevap
1
Favori
39.280
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: levent857

fazlasıyla sorun çıkarıyor

Alıntıları Göster

Siz ne kadar kullandınız?

• Kullanmadan iade ettik
  • sans meselesi

• Yenilenmiş telefon almayı düşünüyorsanız gerçekten birçok konuya bakmanız gerek. Ben de geçen sıfır almayı düşünürken vazgeçtim. Araştırmalar yaptım. Bir arkadaşımın tavsiyesiyle karar verdim ve https://shop.destekbilisim.com/ sitesinden aldım. Destek Bilişim zaten yetkili servismiş ayrıca şimdide ürün satışına başlamış. Oppo nun yenilenmiş cep telefonunu aldım. Neredeyse sıfır gibiydi. Çizik vs yok. Yetkili servis garantisi de veriyorlar. Faydalı olur düşüncesiyle paylaşmak istedim.

• Yenilenmiş iPhone alırken dikkat etmeniz gerekenler vardır. Öncelikle, telefonun sertifikalı bir yenileme programı kapsamında olup olmadığını kontrol etmelisiniz. Bu programlar, telefonun orijinal Apple parçalarıyla yenilenmiş olduğunu garanti eder ve genellikle bir garanti süresi sunar. Bu konu aslında oldukça uzun buraya göz atman belki soruna cevap olabilir.

Altını çizerek söylüyorum, her internette gördüğünüz yenilenmiş telefon ibarelerine kanmayın. Resmi olarak Apple yenileme merkezi sertifikasına sahip mi değil mi öncelikle bunu öğrenmeniz lazım.

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.