Şimdi Ara

Yenilenmiş iphone alınır mı? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
46
Cevap
1
Favori
39.241
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Tesekkur ederim

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 2. el alınıyor , yenilenmiş neden alınmasın
  • quote:

Orijinalden alıntı: drjacob

2. el alınıyor , yenilenmiş neden alınmasın
    Biraz kullanım amacı burada etkili oluyor. Şimdi eşim sosyal medya kullanıyor ve kamerasını kullanıyor genel olarak bakınca. Yani cokta yuksek işlemci ram vs gereksimi olmayacak amiral gemisi telefonlar gibi. Bu sebeple kalkıp gerçek anlamda sıfır iphone 7 veya daha güncel bir iphone için okadar para vermeye gerek kalmıyor bu tarz durumlar için. Ama elbette telefonu cok daha yogun kullanan pek çok özelliğini kullanırım diyeler için değil bu tarz durumlar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam var mı bir sıkınt, şurası sıfırdan farklı diyebileceğiniz bir şey? Şarj soketi sıkıntılı mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: Abdülhak Hamit Tarhan

Hocam var mı bir sıkınt, şurası sıfırdan farklı diyebileceğiniz bir şey? Şarj soketi sıkıntılı mı?
    Hayir herhangi bi sorun yok yaptigim 1 gunluk kullanimda. Eşimin dogum gunu onumuzdeki hafta oldugu icin ben caktirmadan kullanip kutusuna geri koydum suan cihaz yatista ama haftaya surekli kullanma baslayinca eşim size bu konuda daha net cevap verebilirim ama benim kullanimimda en ufak bir farklilik veya sorun gormedim soketle ilgikide bir sorun olmadi sorunsuz sarj aldi.

• merhaba konuyu hortlatıyorum hocam. Bende easycepten cihaz almayı düşünüyorum. Ama yenilendiği için bazı telefonların ekranları değişmiş olabiliyor. Sizin telefonunuzun ekranı orjinal mi geldi onu merak ediyorum.

• vitality5 V kullanıcısına yanıt
    Ben olaya soyle bi ozet geceyim cunku easycep ile buyuk sorun yasiyorum. İlk telefon geldi ve bizzat kendim herseyini test ettim em ufak sorun yoktu. Sonra telefonu kenara koydum ve vakti gelince (aldiktan 10 gun kadar sonra) esime verdim sim karti taktik ve servis yok uyarisi veriyordu cihaz. Ne yaptimasa servis gelmedi biraz nette arastirdim iphone 7 kronik sorunmus bu olay. Neyse yenilenmis telefon olabilir dedim geri gonderdim. Baska telefon geldi bu kezde titresimi calismiyordu gelen telefonun. Tekrar geri gonderdim dun naska bi cihaz geldi ve bu kezde telefon gorusmesi esnasinda karsidakine ses derinden gidiyor kesiliyor hic gitmiyor bazen normal gidiyor boyle bir sorun var. Yani ben daha once 3 tane yenilenmis cihaz aldik en ufak sorun basima gelmemisti ama bu kez benim sanssizligim mi firma ile alakali bisey mi bilemiyorum herseyi duzgun olan bir cihaz gonderemediler bi turlu. Yani sinir oldugum nokta test edip gonderiyoruz diyorlar whatsapp uzerinde surekli yazisiyoruz yani testten kasitlari telefon aciliyor mu aciliyor tamam saglamdir boyle bisey mi yapiyorlar acaba diye dusunuyorum yani. Normalde direkt iade ederdim ama en para ile 6 takside boldum vade farksiz o yuzden ugrasiyorum yoksa coktan iade etmistim.

• Backspace7 kullanıcısına yanıt
    Geçmiş olsun hocam hatırlarsanız yukarıda sizi uyarmıştım. Bu kadar uğraşa değmez 0 alsanız kafanız rahat olurdu arada aşırı bir fark yoktu çünkü.

• Confather kullanıcısına yanıt
    Tesekkurler. Evet ama fark soyle ben 128 gb aldim bakinca 1000 tl civari fark var iphone 7 icin 4000e yakin para verilmez cunku. Bu sebeple yenilenmise yoneldim ve dedigim gibi 3 kez yine iphone yenilenmis aldim ve hic sorun yasamadim. Birde dedigim gibi rn oara ile 6 takside boldum o durumda etkili oldu tercih etmemde. 3000 altina taksit yapabiliyordum cunku.

• Umarım hallolur hocam problem

• Backspace7 kullanıcısına yanıt
    Hocam çok geçmiş olsun. Uzun zamandır almayı düşünüyordum ama vazgeçecek gibiyim. 3 kez sorun yaşamışsınız. Bu çok kötü. 3 kere de aynı şey gelmez ki insanın başına. İade kabul ediyorlar. Ne olacak beğenmezsem iade ederim diye düşünüyordum. Ama ona da güvenemiyorum. Şans ya 14 gün sıkıntı çıkarmaz 15. gün arıza verir. Başka seçeneklere yöneleceğim hocam. Cevabınız için teşekkür ederim. Umarım sıkıntınızı en kısa sürede çözerler.

• vitality5 V kullanıcısına yanıt
    Tesekkur ederim. Ben testleri yapildigini soylenmesine tagmen bu sorunlarin cikmasina anlam veremiyorum cunku titresimin calismadigini anlamamak inkansiz ben daha telefonu acip kuruluma baslarken anladim cunku Taptic Engine belli ki calismiyordu. Yani belki sadece benim sansizligim bu kadar ust uste olmasi bilemiyorum ama imkanlara gore farkli secenekleri degerlendirmeniz daha mantikli olabilir suanda.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Backspace7 -- 1 Mayıs 2020; 20:26:17 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Backspace7

Tesekkur ederim. Ben testleri yapildigini soylenmesine tagmen bu sorunlarin cikmasina anlam veremiyorum cunku titresimin calismadigini anlamamak inkansiz ben daha telefonu acip kuruluma baslarken anladim cunku Taptic Engine belli ki calismiyordu. Yani belki sadece benim sansizligim bu kadar ust uste olmasi bilemiyorum ama imkanlara gore farkli secenekleri degerlendirmeniz daha mantikli olabilir suanda.

İyi günler hocam son durum nedir? Bende yenilenmiş bir telefon almayı düşünüyorum fakat tereddüte düştüm

• quote:

Orijinalden alıntı: tccakmak

İyi günler hocam son durum nedir? Bende yenilenmiş bir telefon almayı düşünüyorum fakat tereddüte düştüm

Alıntıları Göster

Merhaba. Şuan için herhangi bir sorun yok stabil şekilde cihaz çalışıyor. Hatta geçenlerde iphone 6 aldım easycep üzerinen bir tane. Herşeyi düzgün çalışır durumda bir sorun cıkmadı ilk kullanım gözlemlerimeden.

• quote:

Orijinalden alıntı: Backspace7

Merhaba. Şuan için herhangi bir sorun yok stabil şekilde cihaz çalışıyor. Hatta geçenlerde iphone 6 aldım easycep üzerinen bir tane. Herşeyi düzgün çalışır durumda bir sorun cıkmadı ilk kullanım gözlemlerimeden.

Alıntıları Göster

Easycep'ten iphone 6s siparişi verdim,kargo beklerken konuya denk geldimde, mesajınızı gördüm,pek anlayamadım doğrusu, yukarıda ki mesajinizda 3 tane telefon geldi hepsi bozuk diye veryansın ediyordunuz, şimdi herşey yolunda üstüne birde iphone6 aldım harika diyorsunuz 

• abyss_ati A kullanıcısına yanıt
    Hersey harika diye bisey yok. 3 telefon almadim. Eşime iphone 7 almistim telefonda 3 farkli sorun cikti ilk ikisi ayni telefonda olup duzelttik dediler gonderdiler bu kez baska sorun cikti sonra rose gold yokmus baska gunus istedim onda da baska sorun cikti en son gelende bir sorun yoktu. O telefonu eşim hala kullaniyor bir sorun yok. Getigimiz gunlerde de iphone 6 aldim onda herhangi bir problem cikmadi durum bundan ibaret. Kimseye palavra atmak icin bisey yazmiyorum burada. Bence yazdiklarimi tekrar bastan okuyun pek anlayamamis gibisiniz sanki.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Backspace7 -- 30 Ekim 2020; 21:44:5 >
  • Ben yenilenmiş telefon aldım ve bozuk çıktı aldıktan bir gün sonra iade ettim para iadesi hakkında bir sorun çıkıyor mu ya da kaç güne yeni telefon gelir ?

• Kesinlikle alınmaz

• Merhaba, hala kullanıyor musunuz? 1 yıl geçmiş ve deneyimlerinizi merak ediyorum. Ben de babama iphone 6 almayı düşünüyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: ISKA

Merhaba, hala kullanıyor musunuz? 1 yıl geçmiş ve deneyimlerinizi merak ediyorum. Ben de babama iphone 6 almayı düşünüyorum.

fazlasıyla sorun çıkarıyor

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.