Şimdi Ara

Yenilenmiş Egea Ekimde tanıtılacak (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
37
Cevap
0
Favori
2.963
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Cross olmayan daha çok hoşuma gitti ,içide iyi olmuş ,fazla değişiklik yok gibi umarım fiyat aynı kalır o zaman kimse tutamaz.

• alfa-x kullanıcısına yanıt

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _Dominic_Toretto_ -- 26 Ekim 2020; 20:42:39 >
  • 5 gun sonra fıyatlarda acıklanır

• fiat.it sayfasından yeni egea özelliklerini görebilirsiniz :)

chrome ile açın dili çevir diyip ayrıntıları görebilirsiniz

LED far stop opsiyonel bizde full de standart olabilir ,büyük tablette teknoloji paketi ile alınabiliyor ,sürüş yardımcıları güvenlik paketinde italyada böyle en full de bile opsiyonel :)

Adamlar LED paket ,Teknoloji paket , Güvenlik paketi yapmışlar

Yağmur far tümünde standart gibiydi yada led paketle alınıyor

Easy

Yenilenmiş Egea Ekimde tanıtılacak

Urban Plus

Lounge Plus

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alfa-x -- 1 Kasım 2020; 23:13:4 >

• 1.6mjet 130hp 320nm ama 1500 d/dk da 320nm 9,8sn

1.0 100hp 190nm 1500d/dk 0-100 11.8sn

1.3mjet 95hp 200nm 1500d/dk 13,3sn

Tümü euro 6D

https://www.fiat.it/tipo/tipo-berlina-life

• Ayrıca aktif kaput ızgara arkası difüzör varmış ,hız motor sıcaklığına göre açılıp kapanıyor eskiden radyatör önüne koyulan kartonun otomatiği gibi :)

Bu arada duster 1.0 dada bu sistem var focus da bir kaç yıldır kullanıyor

Motoru çabuk ısıtmak ,daha az rüzgar sürtünmesi gibi avantajları var .)

• 1.6 dizel alınır alınmasınada 200den satmazlar )

• quote:

Orijinalden alıntı: aliss

1.6 dizel alınır alınmasınada 200den satmazlar )

Ben de merak ediyorum, fakat %50 dilime girecek boş paket bu yeni kasanın heyecanını törpüler.

Bakalım daha 1000 km olmamış Egeam var. Fakat lansman fiyatı vb. diye full paketi uyguna verirlerse bir çılgınlık yapılabilir.

• quote:

Orijinalden alıntı: deserthawk

Ben de merak ediyorum, fakat %50 dilime girecek boş paket bu yeni kasanın heyecanını törpüler.

Bakalım daha 1000 km olmamış Egeam var. Fakat lansman fiyatı vb. diye full paketi uyguna verirlerse bir çılgınlık yapılabilir.

Alıntıları Göster

bendede 2500 1.4 mirror var 165 verdiler vermedim adamlar urbana 185 yazmış ) bayide takasta kullanabilirizde isteidğimiz fiyatı vermezler

• quote:

Orijinalden alıntı: aliss

bendede 2500 1.4 mirror var 165 verdiler vermedim adamlar urbana 185 yazmış ) bayide takasta kullanabilirizde isteidğimiz fiyatı vermezler

Alıntıları Göster

Çok istedim mirror almayı ama bayi sıraya yazmadı o zaman. Kamera ve krom seti dışarıdan halledeceğim artık.

• %50 lik dilim için Cross dan bahsediyorlar diğer modellerden değil yani cross baz versiyonda bile zengin olacağından onu %50 lik dilimde tutacaklar diğerlerinde fiyat çok değişmez ama belli olmuyor YTD :)

• Easy

Urban Plus

Lounge Plus

Bizde böyle olur mu bilemem çünkü led far opsiyon görünüyor ama aşağı yukarı durum budur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alfa-x -- 6 Kasım 2020; 1:13:46 >

• Yurtdışı konfigürayonları

easy

Urban

Lounge

Opsiyonsuz olarak baz donanımlar böyle ,büyük 8" ekran alınabiliyor ,jantlar değiştirilebiliyor,bizde nasıl olacak yakınca görürüz inşallah ama Ocağa sarkacak gibi..

• leş gibi araba direk kara naylondan imal edilmiş 3. dünya ülkesi aracı şunu alacağıma 10 yaşında focusa hondaya toyotaya binerim daha iyi

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.