Şimdi Ara

Yenilenen Seat Leon Cupra artık daha hızlı! (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
58
Cevap
0
Favori
2.080
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Bu vw fanligi bizim ulkede yaygin bir hastalik arkadas. Ne olursa en iyisini vw yapiyor. Subaru'dan iyi 4 ceker bile yapiyormus! Birakin su fanboylugu yav, nedense ozellikle vw firmasinda var bu.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Görüyorum ki, bazı talihsiz kullanıcılar SUBARU ile bu uyduruk teneke parçasını kıyaslama gafletinde bulunmuşlar...

Üzülüyorum, yazık. :(

• quote:

Orijinalden alıntı: Iron Mask

Seat ın Subaru dan öğrenecek bir şeyi yok.
    Neden derseniz VW grubu bünyesindeki AUDI markası zaten 80 li yıllarda dünyanın en iyi 4x4 yarış arabalarını üretiyordu.
    Aşağıdaki video yu izlemenizi öneririm.

https://www.youtube.com/watch?v=cDRkHXMHqFo

Lan kici kirik haldexi, subaru sawd ile kiyaslayacak kadar beyin fakiri misin ?

• Iron Mask kullanıcısına yanıt
    Alman ve VW fanı güzel kardeşim bak anlamadığın bir şey var, şimdi gidiyorsun Subaru bayisine ve diyorsun ki; Ben 4 tekerden simetrik çekiş sistemi olan, düşük ağırlık merkezli boxer motoru olan, 4 lastiktede tam bağımsız süspansiyon sistemi konforu olan bir araba istiyorum diyeceksin. Ordaki satıcıda sana diyecekki; Efendim zaten bu özelliklerin hepsi tüm Subaru modellerimizde standart siz sadece hangi Subaru aracını ve hangi donanım paketini istediğinizi vede bütçenizi söyleyin yeter diyecek..

Sonra çıkıyorsun ve bir VW bayisine gidiyorsun ve aynı soruyu oraya da soruyorsun ve yürü kardeşim sen bizle ...şakmı geçiyorsun diyecek ve cevabını alamadan çıkacaksın anladınmı şimdi..
  • Valla arkadaş,
    -cebinde deposunu dolduracak paran varsa
    -direksiyonuna oturduğunda başka arabada gözün kalmıyorsa
    -yolda da bırakmıyorsa
    EN GÜZEL ARABA SENDE.
    Elin piyade tüfeğiyle erkeklik olmaz. Böyle paranın geçtiği şeyler için birbirlerinizi kırdığınıza değmez.
    günah kul hakkı

• quote:

@trapspeed
    Önce köpekleşme, haddini bil

O yılın dünya şampiyonu o videodaki araba
    Senin gibi çoluk çombalak anlarmış gibi link vermem hata tabiiki.
    70 lerin sonu 80 li yıllarda parkurlarda italyan, alman ve fransız hakimiyeti vardı.
    Subaru gibi küçük bütçeli firmalar 90 lı yıllara kadar böyle organizasyonlara katılamazdı.
    Evlerinde tv den izleyip iç geçiriyorlardı
    Sonra Impreza WRX ile şampiyonluklar geldi
    İşte burda bana laf yetiştiren siz dümbükler subaruyu o sarı-mavi 555 logosu sayesinde tanıdınız.

Hayatinda subaru kulturunu tanimamis koltuguna oturmamis adam gelmis yillardir subaru sahibi adama ahkam kesiyor. Gerizekali falan misin anlamadim ki :)

• 5.1 saniye mi dedi o

• quote:

Orijinalden alıntı: falken34

quote:

Kalın harfle yazınca haklı mı oldun şimdi ?
    Memnun değilsen Audi ni sat Subaru ya geç kardeşim.
    Ben de VW Grubu çalışanı değilim.
    Git şikayetini onlara ilet.

Burada konu otomatik şanzıman veya emisyon değerleri değil.
    Ben beğendiğim marka ve grubun 4x4 konusunda başarılı olduğunu düşünüyorum.

Kalın harfle yazınca haklı mı oldun şimdi ? kalın harfle yazma alıskanlıgım var
    Memnun değilsen Audi ni sat Subaru ya geç kardeşim. memnun değıldım sattım..toyotaya geçtim.
    Ben de VW Grubu çalışanı değilim. aksini idda eden olmadı
    Git şikayetini onlara ilet.ederim

Burada konu otomatik şanzıman veya emisyon değerleri değil.evet değil.ama vag grubunun diğer otomotiv şirketlerinden öğrenecek hiçbirşeyi yok demişsin..demek ki mükemmel arabalar yapıyorlar.bence önce hatalarını düzeltmeye başlamalılar.
    Ben beğendiğim marka ve grubun 4x4 konusunda başarılı olduğunu düşünüyorum.4x4'de quattro gerçekten başarılı bir sistem.hatta en iyi ilk 5 sistem içerisinde.ama en iyisi değil.

Gözünü kapatmış bir fanboy işte. Boşver. Arpası fazla gelmiş belli ki.

Kırk yılın başı araba sahibi olup, onu da öve öve bitiremeyenlerden kendisi.

• quote:

Dünkü çocuktan teşhis gelmiş

Sen firmayla evlenmişsin. Kopamıyorsun. Çocuk diye aşağıla dur kendince.

Adam diyemiyorum sana.
  • Audi dünyanın en iyi 4x4 sistemlerini yapıyormuş rüyasında mı

• Sen ve üstteki birkaç aylak bana adam deseniz ne kazanırım, demeseniz ne kaybederim ?
  • quote:

@trapspeed
    Bakıyorum köpekleşmekten vazgeçeceğin yok
    Hatta bilakis itlik sınırına girmeye başladın

Neye dayanarak bunu söylüyorsun ?
    Sende Subaru kültürü varda her insanda asgari derecede olması gereken forum kültürü var mı acaba ?

Beni şaşırtmadın daha önce de itlik yapmışsın
    İşte maalesef yöneticiler asıl senin gibi kısırlaşması gereken itlere göz yumarak meydanı boş bırakıyorlar

Karşındaki senle aynı fikirde olmayınca kendini kısırlaştırması mı lazım ?
    Al işte sen busun, kaliteni daha doğrusu kalitesizliğini forum görsün :

Yenilenen Seat Leon Cupra artık daha hızlı!

Yenilenen Seat Leon Cupra artık daha hızlı!

Ekledigin fotolardaki mesajlar senin icin de gecerli olsun :)

• Bu sözü ben senin babana söylemeliyim ki seni kazayla yapmış senin gibi başka 1 tane daha yapmasın
  • quote:

Orijinalden alıntı: falken34

quote:

Ben Subaru nun geçmişini ve ne olduğunu biliyorum bu kadar açıklama yazmasanız da olurdu.
    Yarış otomobili yapmak marifet değilse marifet nedir onu merak ettim.
    Sonuçta Audi mühendislik altyapısına sahip VW grubunun değil Subaru hiçbir markadan öğreneceği şey (bana göre) yok.

mesela ilk başta sağlam otomatik şanzıman yapmayı öğrenebilirler..
    sonra hilesiz hurdasız emisyon değerlerini tutturmaya çalışabilirler.
    1,4tsi motorun beygirini sabit tutmaya çalışabilirler.(türk lirası gibi geçen her sene hp kaybediyor)
    araçların kronik sorunlarını halledebilirler.( sunroof arızaları,debriyaj balataları vs.)

Alıştıra alıştıra soyleseydiniz hocam bi mesaj da ağır olmuş

• Cuma günü İstanbul Esenyurt Dogus otodan servisten aldığım arabamla gittiğim tatilden ertesi gün araç kurtarıcısı ile dönmek zorunda kaldım. Sebebi ise önceki gün serviste işlem yapılan parçanın arıza vermesi. Tatilinizin rezil olması, Seat / Dogus' un kurtarıcı ücretini size ödetmesi, kurtarıcı ile yolculuk etmek; hepsini Seat Leon alırsanız yaşayabilirsiniz. Bunların dışında servise aracı bırakma sebebim 75 bin bakımıydı, araçtan 2 aydır gelen bir ses olduğunu söyledim servis yetkilileri kesin şanzıman ve kavramayı değiştirelim dediler hiç anlamayan benim için diyecek tek laf evet değiştirelim oldu. Şu anda serviste aynı adama değiştirdiğiniz yerden hata alıp yolda kaldım dediğimde bu tamamen tesadüf mekatronik hatası onu değiştirmemiz lazım diyor. Tatilimin rezil olduğu kurtarıcıyla Seat Leon taşıdığım ve ücretlerini ödediğim bu süreçte bana destek olmayan; Seat, Doğuş Oto şikayetçiyim

• jantlara gel apaçi işi tam

Araba özelliklerine göre çok ucuz( ör:audi s3 330bin) neden forumlarda alan çıkmıyor alınmaz mı?

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.