Şimdi Ara

Yenilenen Hyundai i30 ne zaman Türkiye’de satışa sunulacak? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
41
Cevap
0
Favori
778
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Egea değil mi bu?

Ayrica bir eski kasaya baak bir de buna. Geriye gitti adamlar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İç tasarımı eski kasaya koysalar daha şu olacakmış

• 10. Resimdeki telefonu Ekrem photoshop la eklemiş sanki

• 2012 i30 Elite Dizel Manuel kullanıcısı olarak tasarımını hiç beğenmedim içi bir nebze güzel gelebilir fakat dışı tamamen fiyasko bilhassa arka taraf, eski kasa tümüyle daha güzel duruyor. Bir sonraki aracım hyundai olmayacak ufak ama çok fazla parça problemi çıkartıyor.. İlk seriler hiç alınmaz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi suhaksk -- 14 Şubat 2017; 13:31:24 >
  • araç gayet hoş gözüküyor ama fiyatalar ne olur bilmem

• Fazla incelemeden bakan egea dan ayıramaz
  • Videosunu izleyin, güzel olmadığına öyle karar verin.

• Arabalara yeniyim. Orta halli ve bütçeli ideal araç ne tavsiye edersiniz?

• Şuanki güncel makyajlı kasa gayet güzeldi, bu gerçekten çok çirkin olmuş.
    İçi güzel ama.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KNTLG -- 14 Şubat 2017; 23:30:11 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: BekirTemel

İç tasarımı eski kasaya koysalar daha şu olacakmış

Kesinlikle katılıyorum.
    Hyundai bence bir tek i20'de kendi özgün yüzünü ve tasarımını oluşturdu, DİĞER YENİ KASALARIN neredeyse tamamı, diğer markaların tasarım izlerini taşıyor. Bu kopyacı anlayış, bilinçli tüketicileri, Hyundai'ye değil, orjinal tasarımlı asıl markalarına yönlendirir.
  • BalistikBomba B kullanıcısına yanıt
    İ20 gerçekten çağ atlamıştı, tucson da lakin i30 ise eskisinin yanında çocuk oyuncağı gibi görünüyor çok ilginç cidden, canlı görünce değişik gelebilir diyeceğim de dilim varmıyor gerçekçi değil.

• quote:

Orijinalden alıntı: BekirTemel

İ20 gerçekten çağ atlamıştı, tucson da lakin i30 ise eskisinin yanında çocuk oyuncağı gibi görünüyor çok ilginç cidden, canlı görünce değişik gelebilir diyeceğim de dilim varmıyor gerçekçi değil.

Arabaya önden,yandan,arkadan bakınca bir tasarım bütünlüğü göremiyorum.
    Ne yandan baktığına göre de değişiyor olsa da, bir tek içi idare eder tarzda olmuş. Dış tarafın tasarım çizgileri birbirinden kopuk ve anlamsız.
    Ayrıca aracın arka tasarımı bence eski kasaya göre inanılmaz derecede absürt olmuş.

Şimdi bir arabaya, dışarıdan alıcı gözle baktığında, o araç seninle konuşur. Yani, kendi karakterini, neler yapabileceğini anlatır. Tek ses olur. Bu tasarımda bu araca baktığımda, bana neyi ifade etmek istediğini anlayamıyorum. Ağırbaşlı, efendi bir karakter mi? Yoksa ağırbaşlıyım ama içimde çılgın bir ruh saklı mı?

• BalistikBomba B kullanıcısına yanıt
    Bu i30, bana dokunmayan Yılan bin yaşasın karakterinde bence

• Eski i30 çok güzeldi. Bunu beğenmedim.

• En kralı yeni i20 :)

• quote:

Orijinalden alıntı: AntiClon

En kralı yeni i20 :)

Gerçekten öyle.

Yeni i20'yi C sınıfı standartlarında üret, içini modernize et, motor ve şanzıman seçeneklerini artır ve yeni i30 diye sat. İddia ediyorum. C sınıfını domine eder!

Tuscon'da yapılanın bir nevi benzeri gibi...

Ama bu araba oldu mu şimdi?
  • Önden sanki biraz volvo v40ı andırıyor...

• Berbat bir çizim benim 2015 elentra yeni kasa elentradan çok daha güzel son çizimler berbat olmuş hiç tutulmaz yeni elentra ve yeni ı30 hiç alınmaz bozmazlarsa en iyi hyundaı tuscon cip modeli

• Aga önü tombul ya

Eski kasa gerçekten güzeldi. Eski kasanın arka stoplar led yap. Ver piyasaya.

Bir de GDI motor saçmalığından vazgeçip adam gibi Lpg ye uyumlu 1.6 atmosferik koysalar keşke.

Satamıyorlar böyle.

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.