Şimdi Ara

Yenilenen Flickr, kullanıcılara 1 TB depolama alanı sunmaya başladı (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
37
Cevap
0
Favori
738
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: BeYaBaN.

Pro kullanıcılar flickr ı bir nevi sergi niyetine kullanıyor. Bizim forumdakiler de akıllılık yapıp hdd almaya çalışıyor.

Zaten sadece bizim forumdakiler disk alıyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: baysan240

quote:

Orijinalden alıntı: Düşünen Biri
    quote:

Orijinalden alıntı: baysan240 way anasını adam 449 dolara gider 2-3 tane 2 tb hdd alır zaten bi yanlışlık vardır bunda...
    Bulut depolama anlayışına bayıldım.
    bulut depolama için ayrılan bütçe anlayışına bayıldım. mobil internetin bedava olduğu bir dünyada bile insanlar kaliteli 64 gb hafıza artını 70-80 dolara alabiliyorken 449 dolar ödeyecekler hemi ? 70 dolar 64 gb class 10 micro sd 150 dolar 2 tb hdd toplam 220 dolar 449220 hemi ? yanıma yaklaş anlından öpeceğim

neymiş o bedava olan ?? sen hangi galaksiden geldin bizde oraya gidelim? sen önce bir çöp poşetini bedava alabilirmisin onu araştır istersen!!!!

Kapitalizmin insan zihniyetini nasıl ele geçirdiğinin resmidir... interneti bile bedava kullandıklarını zannettirebiliyorlar.. Mantık bu.. satmak ve kar elde etmek istiyorsan üründen önce zihinleri satın al!! Modern kapitalizmin bugünkü en büyük başarısıdır.

• Bir şeyi tam anlayamadım. 1 tb'lık bulut depolama alanı mı veriyor yoksa 1 tb fotoğraf yükleyip sadece gösterim yapabileceğimiz bi alan mı veriyor? Yani raw dosyaları yedeklemek için bu servisi kullanabiliyor muyuz kullanamıyor muyuz?
  • 1TB fotoğraf yükleme alanı sunuluyor, RAW dosyaları veya fotoğraf dışı herhangi bir dosya türü maalesef yüklenemiyor.
  • 1080P Full HD kalitesinde video da yükleyebilirsiniz ancak maksimum 3 dakika sınırı var.
  • Amator Fotografcılar için çok güzel bir uygulama.

• quote:

Orijinalden alıntı: pohuman

Çok güzel olmuş. 200 fotoğraf limit varken 1TB depolamaya çıkması gayet iyi..

Ücretsiz hesapta 200 fotoğraf limiti kalktıysa geri kalan 449$ falan hiç önemli değil.. Çok güzel olmuş..
  • quote:

Orijinalden alıntı: mboyaci

quote:

Orijinalden alıntı: pohuman

Çok güzel olmuş. 200 fotoğraf limit varken 1TB depolamaya çıkması gayet iyi..

Ücretsiz hesapta 200 fotoğraf limiti kalktıysa geri kalan 449$ falan hiç önemli değil.. Çok güzel olmuş..

200 foto limiti kalkmadiysa zaten bir anlam ifade etmiyor. Omru billah dolduramazsiniz 1 TB alani :)
  • 200 fotoğraf limiti kalkmış, onun yerine fotoğraf başına 200 mb sınırı var.
  • 183 fotoğrafım vardı. Yani 17 fotoğraf hakkım kalmıştı. Ama şimdi "You have used < 1% of your 1 TB". Fotoğrafları orjinal haliyle koymama rağmen %1. Dolması çok zor..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Father Torque

1TB fotoğraf yükleme alanı sunuluyor, RAW dosyaları veya fotoğraf dışı herhangi bir dosya türü maalesef yüklenemiyor.

O zaman 1 tb olmasının hiç bi manası yok. 1 tb'ı dolduracak babayiğit yoktur sanmıyorum. Raw yükleyebilseydik yedeklemek için olurdu da. Böyle zor dolar.
  • Sınırın olması biraz daha iyi bence. İnsanlar fotoğrafların arasından seçip yükler dolmasın diye şimdi daha da saçma fotoğraflarla dolucak gibi. Yine de çok büyük bi hizmet

1 tb'ı sınır olarak kabul etmiyorum
  • en iyisi 500 px 30 mb felan fotograf yukliyorsun sorun yok hem ayni platform uzerinden satma imkanida var
  • Öyle ayda yılda bir deklanşöre basarsan dolmaz tabi :)))))
  • quote:

Orijinalden alıntı: BLoWeR

Öyle ayda yılda bir deklanşöre basarsan dolmaz tabi :)))))

Peeh bana diyene bak.
  • Bu dosyalar nasıl açılıyorrhttp://l.yimg.com/g/images/photo_unavailable.gif bu şeyi açmak. Istiyorum

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.