Şimdi Ara

Yenilenen Corolla Dizel 1.4 D-4D Comfort yoksa Opel Astra Sedan 1.3 CDTi enjoy+elegance paket mi? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
29
Cevap
0
Favori
5.413
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Sağol bravo önerin için ama yerli arabaları soğuk bakıyorum. Genelde kutuk gibi bir yapısı oluyor, malzeme kalitesi düşük oluyor.
  • Kia Cee'd'lere de bakmanızı öneririm.Sedan olarak Cerato derim,yalıtımı,kalitesi üst düzeydir.Fakat 2010'da kasa değiştiriyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: ecelnico

Sağol bravo önerin için ama yerli arabaları soğuk bakıyorum. Genelde kutuk gibi bir yapısı oluyor, malzeme kalitesi düşük oluyor.

bravo italyan üretimi, malzeme ve işçilik kalitesi rakiplerinin çoğundan ileride
    önyargılardan kurtulup, bravo'yu inceleyip bir test etmenizi öneririm.
    bana hak vereceğinize adım kadar eminim

sizin gibi önyargılı olan çoğu arkadaş fiat bravo aldı....bunu biliyormuydunuz?
    bravo'nun şansa ihtiyacı yok ama siz bence kendinize bir şans verin derim

kolay gelsin

• quote:

Orijinalden alıntı: TheGate

quote:

Sağol bravo önerin için ama yerli arabaları soğuk bakıyorum. Genelde kutuk gibi bir yapısı oluyor, malzeme kalitesi düşük oluyor.

bravo italyan üretimi, malzeme ve işçilik kalitesi rakiplerinin çoğundan ileride
    önyargılardan kurtulup, bravo'yu inceleyip bir test etmenizi öneririm.
    bana hak vereceğinize adım kadar eminim

sizin gibi önyargılı olan çoğu arkadaş fiat bravo aldı....bunu biliyormuydunuz?
    bravo'nun şansa ihtiyacı yok ama siz bence kendinize bir şans verin derim

kolay gelsin

aynı fikirdeyim

• quote:

ne 4 u 6 değil mi hava yastıgı sayısı?

astra enjoy + elegance ta 4 hava yastığı vardır. 2 ön 2 yan.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi RC Helikopterci -- 17 Eylül 2009; 23:40:23 >
  • Astra lar 6 ileri vites, Corollalar da yeni geçti bu uygulamaya.2.el bakıyorsanız muhtamelen 5 ileri corollaları baz alabiliriz.Astranın 6 ileri vites oluşu yüksek süratlerde büyük bir sessizlik yaşatıyor yolculuk edenlere.Ne varki corollaya göre daha sık vites değiştirme olayı can sıkabiliyor.
    Corolla daha süratli ve teknik bilgileri ışığında daha az yakıt harcadığı bildiriliyor astraya oranla.
    Kendimce Astranın Corollaya artıları:
    Yüksek süratlerde 6.vitesin verdiği sessizlik ve gittiğiniz hızı sanki 80 km.hızla gidiyormuşcasına aksettirmemesi.
    Corollanın artıları ise;
    Seri,güvenli(9 havayastığı...),direksiyon kabiliyeti,dünyaca kabul gören Toyota hususları(Müşteri memnuniyeti,sorunsuzluk v.s)
  • astra cdti derim neden derseniz donanım olarak daha zengin enjoy+elegance modeli
  • fiyat aralığı olarak birbirlerine benzerler. astra az bir farkla daha karizmatik corolla ise daha ağır duruyor. iki arabayıda bir süredir inceliyorum. astradan daha memnun gibi gözüküyor insanlar.
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.