Şimdi Ara

(ITUNES EKLENDİ! 2019'a KADAR DEVAM) BonusGenç 'Steam ve iTunes harcamalarından 15 TL bonus kazan!' Kampanyası (20. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
498
Cevap
22
Favori
25.960
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1819202122
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hala yatmadı. Garanti adilik yapmaya başladı son zamanlarda ne iade ne bonus yatırıyorlar
  • Bonus yatmış.
  • Yatmayan var mı?
  • Bonusların son kullanma tarihi var mı arkadaşlar?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • crazyofc1 kullanıcısına yanıt
    Ben en fazla 45 gün beklettim hocam. Net olarak tarihini bilmiyoruz.
  • zeewbl kullanıcısına yanıt
    peki, teşekkür ederim.
    cepteteb steam kampanyası yaparsa mükemmel olacak. olmadı bu kampanyaya kalıyoruz artık. oyun fiyatları almış başını gidiyor.
  • Konuyu güncelleyelim, kampanya tekrar değişti eski sisteme geri dönüldü. 15 TL iade var yine. Ancak yeni olarak 2500 kişi ile sınırlı ve 1 Şubat - 28 Şubat arası geçerli demiş belki de 1 aylığına böyle olmuş olabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HankMoodies -- 2 Şubat 2017; 9:43:14 >
  • HankMoodies kullanıcısına yanıt
    Vahiy mi geldi. Nereden ulaştığını öğrenebilir miyim, varsa bi link vs.

• hacıtitrettin kullanıcısına yanıt
    Garanti One android uygulamasına giriş yapınca bildirim geldi. Kampanyalar sekmesinde yer alıyor 15 TL diye. Şimdi internet sitesine baktım yazmıyormuş orada.
    15 tl iade gibi anladım. Direk nakit iadesi mi olacak?

• crazyofc1 kullanıcısına yanıt
    Açıklamada ödül yüklemesi yazıyor büyük ihtimalle eski usul bonus puan olarak gelecektir.

anladım. teşekkürler.
  • Ocak ayında alışveriş yapıp bonusu yatan var mı ?
    Garanti one ile bonus genç kampanyaları ayrı. Garanti one dan yararlanmak için gamesultan sitesinden steam kodu alın.

Sürekli gelmiyor onun bonusu diyordum , bonus genç steamde dahil değilmiş kampanyaya.
    Bakalım bu sefer gelecek mi.

Yinede siz kampanya ayrıntılarını uygulamadan okuyunuz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi expo-9009 -- 6 Şubat 2017; 22:29:53 >
  • expo-9009 kullanıcısına yanıt
    Yetkili birinin konuyu açıklaması iyi oldu Teşekkür ederim, gamesultan ' dan alalım bakalım bir 15 lik.

Yetkili demeyelim de, zor yoldan fark ettim

Önceki aylar vermedi . Bonus genç dahil olmadığını sonradan gördüm bu ay da gamesultan dan aldım 15 lik.

Gelirse 15+10 güzel olur. Fakat kampanyada sayı sınırı olduğu için ilk hafta almak lazım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi expo-9009 -- 6 Şubat 2017; 22:35:48 >
  • Alışveriş yaptığımı hatırlamıyorum ama 10 TL bonus yatmış.

çok sağol hocam. az daha aynı hataya düşüyordum.
    edit: iki farklı e posta ile denedim bir türlü onay maili göndermiyor gamesultan. sistemleri çok hantal.
    edit 2 : teb sanal pos kullanarak ödeme yapılmalı diyor. payu ile ödeme yaptım. teb sanal pos izin vermiyor. ne kadar uğraştırıyolar
    edit 3 : toplam 33 tl steam yüklemesi yaptım. 15 tl payu ile yaptığım gereksiz olmuş oldu. kredi kartını kullanmak için hem payu ile ödeme yapmış olma hem de eft yapmış olmayı şart koşuyorlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi crazyofc1 -- 11 Şubat 2017; 15:47:51 >
    Bonuslar yatmış, sadece 10 gelmiş
    Bana hiçbiri gelmemiş

• 
Sayfa: önceki 1819202122
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.