Şimdi Ara

(ITUNES EKLENDİ! 2019'a KADAR DEVAM) BonusGenç 'Steam ve iTunes harcamalarından 15 TL bonus kazan!' Kampanyası (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
499
Cevap
22
Favori
25.951
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Un4Given-

Sms le herhangi bir başvuru yapmak gerekiyor mu yoksa direk 20 tl alışveriş yaptığında kartına yüklüyorlar mı bonusu?

+1 arkadaşlar? açıklar mısınız?
  • quote:

Orijinalden alıntı: MarcusAntonius

Bana bu kartı vermiyorlar Daha önce hiç kredi kartım olmadığı için güvenemiyorlarmış İş bankasına başvurdum onlarda vermedi

okuduğum okulda 5 dakikada bir bonus genç ister misiniz diye soruluyor nasıl vermiyorlar size anlayamadım
  • quote:

Orijinalden alıntı: IMPLEMENTOR

quote:

Bana bu kartı vermiyorlar Daha önce hiç kredi kartım olmadığı için güvenemiyorlarmış İş bankasına başvurdum onlarda vermedi

okuduğum okulda 5 dakikada bir bonus genç ister misiniz diye soruluyor nasıl vermiyorlar size anlayamadım

Bana da vermediler , bizim unide de play card dagitiyorlar onune gelene ama bunu vermediler :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: IMPLEMENTOR

quote:

2 sefer başvurdum referans olarak ikisinde de farklı kişileri gösterdim yok arkadaş vermediler
  • Cüzdana 20tl ekledik sorun çıkmaz inşallah
  • aklımda olsun ekleyeceğim
  • ekledim inşallah yatar
  • Flexi var olmaz demi

• Baylar şu soruya cevap verebilecek vamı?
    Satın alırken Garanti (Boacompra) olanı mı seçeceğiz yoksa direkt mastercard'ı mı?
  • frknykslykslfrkn F kullanıcısına yanıt
    Bonusu kazanmak için Mastercard seçiyoruz. Boacompra'da havale üzerinden işlem yapılıyor sakın seçmeyin Bu arada görmeyenler için konuyu yukarda tutalım son günler yaklaştı çünkü
  • Enpara her ay para iadesini yapıyor.
    bu bir seferliğine 20 tl verecek. Yani sıfırdan almanın anlamı yok..kartı olanlara hayırlı olsun
    enpara foreva :)
  • Bu kazanılan puanların kullanım süresi nedir ve nerelerde kullanabilirim?
  • Bende var alışveriş yapacaklar için 10-10 bölüşebiliriz bonusu

• Kartına bonus yatan var mı?
    Kampanya yenilendi bu ayda 20tl bonus verecek
  • Bende gözükmüyor. Zaten açıklamada "Mayıs ayının ilk haftasından itibaren" diyor. Biraz kapalı olmuş sanırım. İlk haftadan sonra mı yoksa ilk haftaya girince yoksa ilk hafta içinde mi
  • Ihtiyaci olan varsa kart bulunur 10-10

• benim de hala yatmadı, önümüzdeki hafta gelmezse bir arayayım. gelenler buraya yazarsa sevinirim
  • Banada henüz gelmemiş.
  • Ben aradım bonus haziranda yatacak dendi. Kampanyadan her ay boyunca 1 kere yararlanılabilir ve kampanya dönemi boyunca 1 kere faydalınabilinir diyor. Yani ben şimdi ikinci kez 20 tl alışverişi mayıs için yapabilecek miyim anlamadım kadın da bilmio mail ile araştırmalarını isticem
  • BigOTTOMAN1453 kullanıcısına yanıt
    Onlar internette de yazıyor şaka gibiler cidden eğer Mayıs'ta da faydalanırsak çok sıcak olur

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.