Şimdi Ara

(ITUNES EKLENDİ! 2019'a KADAR DEVAM) BonusGenç 'Steam ve iTunes harcamalarından 15 TL bonus kazan!' Kampanyası (19. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
499
Cevap
22
Favori
25.956
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Onu garanti ye sor neden garantione bonusu gelmedi daha diye .
    Bende bu ay 20 attım o olayı denemek için :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • expo-9009 kullanıcısına yanıt
    arkadaşlar bilginiz olsun 20 tl indirim ya da iade garantione dan gelmedi fakat başka bir kampanyadan yararlanmak için 178 liraya bi bot aldım biliyorsunuz 150 tl üzeri giyim alışverişinde 20 tl indirim var. indirim aralık ayının ilk haftası gerçekleşicek gibi. Gerçekleştiğinde tekrar buraya yazar bilgilendiririm sizleri de :)
  • Selamlar. Bir arkadaşım 15 ya da 20 liralık steam wallet code alarak bana gönderebilir mi? Yani şöyle olacak, gönderebilir tabiî de, 15 ya da 20 liralık kodu alacak, kendisine bonus gelecek, bana da o kodu yollayacak. Yani benim hesabımda onun kartı ile alışveriş yapmayacağız. Eğer oluyorsa nereden alması gerekiyor bu kodu? Benim hesabıma giriş yapmadan sadece kod alıp gönderemiyor mu?
  • Nicholai Hel kullanıcısına yanıt
    Hocam kodları satan sitelerde geçerli değil kampanya. Sadece Steam içi alışverişlerde veya cüzdana yüklenen para için geçerli.

Arkadaşınızla şöyle bir çözüm bulabilirsiniz : Arkadaşınız sizin için bir oyun alır 15 liralık size hediye eder. Kampanyadan yararlanır ve 15 TL bir sonraki ay bonus kazanır.
  • zeewbl kullanıcısına yanıt
    Oyun için kullanmayacaktım üstad, orada sıkıntı yaşıyoruz. Item alacaktım, item alınca da %15 steam cut devreye giriyor.
  • Bonus yatmış.

• Benimki de yatmış. Bu bonusları harcama son kullanma tarihi var mı arkadaşlar , etiketleyip bilgilendirebilir misiniz beni acaba , teşekkürler.
  • sanal kart oluşturup aldım iade de sıkıntı olmaz değil mi ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: voqka35

Benimki de yatmış. Bu bonusları harcama son kullanma tarihi var mı arkadaşlar , etiketleyip bilgilendirebilir misiniz beni acaba , teşekkürler.

bunu bende merak ediyorum bir bilgi bulamadım yok mu bilen, eğer senenin sonunda silinecekler ise harcayalım.
  • Arkadaşlar benim şuan kampanya bonusu olarak 15tl yatmış bulunmakta. Ben şimdi bu bonusu nasıl kullanıcam ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: berkay1720

Arkadaşlar benim şuan kampanya bonusu olarak 15tl yatmış bulunmakta. Ben şimdi bu bonusu nasıl kullanıcam ?

Nasıl kullanacağım derken anlaşmalı olduğu yerler var. Genelde büyük fast food zincirlerinde, alışveriş merkezlerinde geçiyor. Eğer internetten harcamak istersen de gittigidiyor, teknosa, hepsiburada, n11 gibi sitelerde kullanabilirsin tam listesi forumda mevcut.
    https://forum.donanimhaber.com/m_56889740/tm.htm
  • Kartı garantione uygulamasına kaydettikten sonra 20 tl iade kampanyası ile bu 15tl iade kampanyası birleştiriliyor mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: solam

Kartı garantione uygulamasına kaydettikten sonra 20 tl iade kampanyası ile bu 15tl iade kampanyası birleştiriliyor mu?

Benim sadece biri yattı. Yatmicak 20 lira sanırım.

• Bonus genç paracard ile kampanyaya katılan oldu mu? Geçerli mi?

• Bonus tutarı 10 liraya düşürülüp 20 lira harcama zorunluluğu getırilmiş.

20 lira Bonustan düşüre düşüre buraya getirdiler. Pek bir cazibesi kalmadı, her ay düzenli alıyordum enparaya geçeceğim sanırım.
  • Sanal kart ile alımlar kampanyaya dahil oluyor mu?
  • aralık ayında katılıp bonusu yatan var mı?
  • Hey Jude. kullanıcısına yanıt
    Pazartesi gelir %90.
  • quote:

Orijinalden alıntı: HankMoodies

Pazartesi gelir %90.

hocam cevap için teşekkürler. n11'de çek ile birleşiyor mu bonus bilginiz var mı?
  • Hey Jude. kullanıcısına yanıt
    Ben de alışveriş yapacağım N11'den, bonusu bekliyorum . Gittigidiyor ' da kredi kartı bilgilerini girince kutucuk oluşuyordu bonusu kullan diye. Eğer N11 'de de böyle bir sistem varsa birleşir diye tahmin ediyorum.
  • 
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.