Şimdi Ara

YENİKÖY İÖO, DH'e VE YARDIMSEVERLERE TEŞEKKÜR EDER (3,5PC+Projeksiyon+B.Tahta) (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
243
Cevap
1
Favori
13.337
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • yakın zamanda yeni sistem yapacağım artan parçaları sana yollarım umarım işinize yarar :)
  • quote:

Orjinalden alıntı: Ancalagon

yakın zamanda yeni sistem yapacağım artan parçaları sana yollarım umarım işinize yarar :)

• Oo Güzel olmuş bu projeksiyon işi sevindim.
  • projeksiyonu şirketten almak için baya uğraştım ama değdi :)

yakında belki bi süpriz daha yapabilirim okula ama kesinleşsin öle söylicem,

Arda bu arada bi yönetici ile konuşma fırsatı yakalamışken sorayım benim nick i ilk üye olurken ölesine açmıştım sonundaki tr yi kaldırıp sadece bad olarak değişme mümkünmüdür..
  • quote:

Orjinalden alıntı: Arda

Oo Güzel olmuş bu projeksiyon işi sevindim.

Sayenizde oluyor kardeşim sağolun
  • quote:

Orjinalden alıntı: badtr

projeksiyonu şirketten almak için baya uğraştım ama değdi :)

yakında belki bi süpriz daha yapabilirim okula ama kesinleşsin öle söylicem,

Arda bu arada bi yönetici ile konuşma fırsatı yakalamışken sorayım benim nick i ilk üye olurken ölesine açmıştım sonundaki tr yi kaldırıp sadece bad olarak değişme mümkünmüdür..

Tabiki Mümkündür, Şikayet Et butonunu kullanarak BU Talebinizi dile getirebilirsiniz.
  • Tatili dinlenerek ve yeni yarıyıla sayenizde oluşturduğumuz sınıfı maximum şekilde kullanmaya hazırlanarak geçiriyorum ve sayenizde huzurluyum yardımsever Donanım Haber üyeleri. İnşallah eksiklerimiz de sayenizde tamamlayacağız ki çok da bişey kalmadı ingilizce sınıfının problemi olarak ama diğer sınıflarımızdaki eksikler içinde yardımlarınızı esirgemeyin lütfen.
  • denedim ama bad nick i kullanımda imiş yaaaa...
  • hocam selamlar son haliyle ihtiyaç olan ne var ? elimden geldiğince yardımcı olmak istiyorum
  • quote:

Orjinalden alıntı: ZeroTimer

hocam selamlar son haliyle ihtiyaç olan ne var ? elimden geldiğince yardımcı olmak istiyorum

p3 yada celeron çalıştırabilecek GÜNCEL bir anakart (DDR2 bellek kullnabileceğim)
    hdd
    monitör
    UPS
    Printer
  • bende yollamak istiyorum yetkililer pm den ulaşırsanız sewinirim ..
  • quote:

Orjinalden alıntı: jrahen1212

bende yollamak istiyorum yetkililer pm den ulaşırsanız sewinirim ..

Pm bekliyorum
  • boyle bir isi yapan arkadaslardan Allah razi olsun yardim edenlerden de Allah razi olsun bunlari kullanacak kardesler de ins guzel amaclar isin kullanilir kardesim keske imkanim olsada yollasam Hollandada yasiyorum onun icin gonderme imkanim cok zor keske TR deyken haberim olsaydi inan 2 pc kasam vardi yollardim ikisinide feda olsun kardeslerime derdim ama inanin imkanim yok simdi

DH olarak gercekten cok guzel is bu TSK ler
  • hocam selam,
    bi satınalmacı arkadaşa baskı yaptım bi ups ayarla diye oda tedarikçisine baskı yapmış sonuçta size bi UPS ayarladım, ama 1000 likmi 1500 lük mü tam bilmiyorum, arkadaşın arkadaşı olunca , kulaktan kulağa gibi oluyo :)
    ama sonuçta dün kargoya verilmiş 1-2 gün içinde eline ulaşır, ulaşınca bilgi verirsin hocam..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi badtr -- 21 Şubat 2008; 21:16:36 >
  • Üstad süpersin tek başına sınfın %95'ini tedarikledin nerdeyse. Allah razı olsun bin kez.

Bu durumda
    ddr2 kullanan bir anakart / p4 seviyesi bir işlemci ve / bir monitör bulursak ben göravimi yapmış bir sınıfa daha pc kazandırmış olacağım sayenizde.
  • allah senden razı olsun hocam biz naptıkki senin başlattığın yolda bir iki adım attık o kadar

bi sürü yere haber bıraktım çıkarsa bi şeyler aklımdasın hocam
  • hocam yokmu ups hala ortada....
  • quote:

Orjinalden alıntı: badtr

hocam yokmu ups hala ortada....

üstad gelen giden birşey yok hala
  • yarın ben bi konuşayım kargo firması ile görüşsün arkadaş, şimdiye kadar gekmesi gerekirdi...takipteyim hocam
  • ok üstad
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.