Şimdi Ara

YENİKÖY İÖO, DH'e VE YARDIMSEVERLERE TEŞEKKÜR EDER (3,5PC+Projeksiyon+B.Tahta) (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
242
Cevap
1
Favori
13.338
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: Epirus

@SorrowOcean & wrhost

Öncelikle yaptıklarınızdan dolayı size teşekkür ederim.

Şu an kullanmakta olduğum Epox 9NPA+ Ultra Anakart ile AMD Athlon 3200+ İşlemciyi yakında değiştireceğim.

AMD'nin yeni çıkardığı X2 4850e işlemcisini bekliyorum. Türkiye'ye gelince bu işlemci ile beraber bir anakart alacağım.

Yeni ürünleri alınca Anakart ve İşlemciyi sizin belirleyeceğiniz yere gönderirim.

Not: Ürünlerin hiç bir problemi yoktur.

Kolay Gelsin...

• quote:

Orjinalden alıntı: badtr

devam arkadaşlar, donatalım şı okulu bilgisayarlarla....

Sağolasın kardeşim
  • hocam ilk sayfada altta hala UPS eksiğiniz var yazıyor, ben onu halletmiştin başka bir tane dahamı gerekiyor...
  • quote:

Orjinalden alıntı: badtr

hocam ilk sayfada altta hala UPS eksiğiniz var yazıyor, ben onu halletmiştin başka bir tane dahamı gerekiyor...

düzelttim üstad sağolasın
  • quote:

Dengesiz elektrik ve çok sık yaşanan kesintiler yüzünden UPS ihtiyacımız en üste çıktı. Gönderilen para yardımlarını yukarıdaki düzenek ve parçalara kullandığımız için elimizde birşey kalmadı. UPS + Printer ihtiyacımız ön planda. Maddi yardımlarınız da aynı şekilde eksikleri tamamlamada faydalı olacaktır.

hocam hala bu yazı görünüyor
  • Ben şu sıralar makinayı değiştiricem değiştiği zaman 512 Sd Ram Fx 5200 1100 Celeron felan bişey arta kalacak hala ihtiyaç varsa belki bende bişeyler göderirim
  • SORROWOCEAN

son eksikleri buraya yazarmısın yeni bir mesajla?

ayrıca sistemi gönderiyimmi? birde kargo ücretini benmi karşılıycam, yoksa senmi?(SORROWOCEAN)
  • quote:

Orjinalden alıntı: berocan

Ben şu sıralar makinayı değiştiricem değiştiği zaman 512 Sd Ram Fx 5200 1100 Celeron felan bişey arta kalacak hala ihtiyaç varsa belki bende bişeyler göderirim

Valla makbule geçer
  • quote:

Orjinalden alıntı: kayaer07

SORROWOCEAN

son eksikleri buraya yazarmısın yeni bir mesajla?

ayrıca sistemi gönderiyimmi? birde kargo ücretini benmi karşılıycam, yoksa senmi?(SORROWOCEAN)

Valla idare kargo paralarını bana yıkmaya çalışıyor. Bir yerde onlarda haklı bütçe yok ekstradan para çıkıyor. Yani karşılayamıyorsanız kargoyu bi şekilde biz ödemesini yaparız ama karşılarsanız makbule geçer
    Eksiklere gelince: Şu anda elimizdeki parçaları tamamlamak için :

Kasa
    Monitör
    Printer
    DVD Rom
  • Önce DH'e ve ardından şu ana kadar tüm yardım gönderen arkadaşlara,... şu andan sonrada eksik kalan 2-3 parçayı göndermek isteyecek tüm arkadaşlara teşekkür ederiz.
  • hocam konu süper olmus yardımlasma isteginize hayran kaldım fakat pek yazamadım çünkü gönderecek birşeyim yok.. bu yüzden utandım yazamadım.. ama sizi gönülsen kutluyorum.umarım yardımlaşma devam eder.. bende çevreden eksiginiz olan parçaları toplamaya çalışacagım
  • ben de istanbulda bilgisayar öğretmenliği yapıyorum. çok yakın zamanda inş. bir bilgisayar yardımı alacağız. o zaman mevcut parçalarımız boşa çıkacak. idaremle konuşup en azından oem parça olarak da olsa katkı yapmak isteriz.
  • Böyle bir konuyu benimle paylaştıgı için degerli extra destek müdürüm a.hamdi uzun'a teşekkür ederim (ELEKTRİCHİ )

ARKADAŞIM öncelikle ben TEKNOLOJİX magazalarından birinin sahibiyim ihtiyacınız olan MONİTÖR (CRT VEYA LCD NE İSTERSENİZ) VE DVD RW SİZE GÖNDERE BİLİRİZ BUNUN İÇİN BANA MSJ ATIN ADRESİNİZE GÖNDERELİM BU TÜM YARDIM VE KONULARIN DONANIM HABERDE ARTMASI VE TEKNOLOJİ KONUSUNDA GENC NESİLLERE BİR ŞEYLER VERMEK VE KAZANDIRIMAK BOYNUMUZUN BORCU
  • @cluber00
    Teşşekkürler kardeşim

@mfkbilisim
    Teşekkürler değerli meslektaşım

@normax
    Eksiklerimiz: Boş bir kasa, DVD Rom veya WR, Monitör ve Printer. Hangilerinde yardımcı olabilirseniz olun, makbule geçer.
    Adresimiz: YENİKÖY İ.Ö.O. Yeniköy ANTALYA
    Telefonum: 555 7226450
    Kargo paketinin üstüne İngilizce sınıfı için Emre OKUR!a diye belirtirseniz sevinirim.
    Şimdiden çok teşekkür ederiz
  • kardeşim monitör dvd rw ve hp yazıcı gönderecegiz ekibimden sana ulaşacaklar
  • Hocam süpersin bende bakiyim neler var...
  • quote:

Orjinalden alıntı: normax

kardeşim monitör dvd rw ve hp yazıcı gönderecegiz ekibimden sana ulaşacaklar

ok

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SorrowOcean -- 28 Mayıs 2008; 20:10:49 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: musyun

Hocam süpersin bende bakiyim neler var...

• Hocam öncelikle göstermiş olduğunuz üstün performanstan dolayı siz ve sizingibi düşünceli öğretmenleri kutluyorum.

Ben printer ve dvd isteğinizi karşılamayı düşünüyorum. Tabiki ikinci el olarka değil sıfır. sadece kafama takılan printer derken lazer mi yoksa standart herhangi bir yazıcı olabilirmi?.

ne bileyim birtane deskjet yazıcı olabilirmi?

Bunu belirtirseniz en kısa zamanda okulunuzda bu parçalar tamamlanmış olacak.

EDİT : Özür dilerim en son msj da lağzım olan parçalar karşılanacak denmiş ama eğer ihtiyaç hala devem ediyorsa yada edecekse bu parçalarıda ben göndermek isterim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AsDErA -- 4 Haziran 2008; 3:54:25 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: AsDErA

Hocam öncelikle göstermiş olduğunuz üstün performanstan dolayı siz ve sizingibi düşünceli öğretmenleri kutluyorum.

Ben printer ve dvd isteğinizi karşılamayı düşünüyorum. Tabiki ikinci el olarka değil sıfır. sadece kafama takılan printer derken lazer mi yoksa standart herhangi bir yazıcı olabilirmi?.

ne bileyim birtane deskjet yazıcı olabilirmi?

Bunu belirtirseniz en kısa zamanda okulunuzda bu parçalar tamamlanmış olacak.

EDİT : Özür dilerim en son msj da lağzım olan parçalar karşılanacak denmiş ama eğer ihtiyaç hala devem ediyorsa yada edecekse bu parçalarıda ben göndermek isterim.

Kartuş yada toneri kolay dolan yani baskı maliyeti ucuz ve kolay doldurulan Windows XP ile uyumlu sorunsuz herhangi bir printer olabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SorrowOcean -- 4 Haziran 2008; 10:11:47 >

• 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.