Şimdi Ara

YENİKÖY İÖO, DH'e VE YARDIMSEVERLERE TEŞEKKÜR EDER (3,5PC+Projeksiyon+B.Tahta) (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
243
Cevap
1
Favori
13.338
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: wormhole

yahu gece gece bir solukta okudum ve delirdim(yok evde bişey ya,inan birşey çıktığı anda yollayacağım

Sağolun
  • aşağıdaki parçalar işinize yararmı?

"asusanakart+celeron800+384mbram+geforce4ekrankartı+20gbharddisk+klavye"

bir kasa birde monitor ayarlarsınız tam bilgisayar olur

işinize yarar da yolla derseniz önümüzdeki hafta kargoya verebilirim.
  • quote:

Orjinalden alıntı: cukutos

aşağıdaki parçalar işinize yararmı?

"asusanakart+celeron800+384mbram+geforce4ekrankartı+20gbharddisk+klavye"

bir kasa birde monitor ayarlarsınız tam bilgisayar olur

işinize yarar da yolla derseniz önümüzdeki hafta kargoya verebilirim.

elbette yarar zaten elimizde kasa var
  • inşallah iş yolunda gider.yardımda bulunan arasında var mıyım?ben verdiğimi biliyorum.
  • tamam ozaman önümüzdeki hafta kargoya verebilirim.
    ilk sayfadaki adrese yollayacağız sanırım.

kargoya vermeden yine mesaj atarım
  • Ok kardeşim tekrar teşekkürler Bir pC yi daha toplamış olacağız inşallah sayende
  • hakkaten helal olsun hocam.sizin azminizi ve yardımcı olan arkadaşları tebrik ederim.
  • Teşekkürler
  • parçaları toparladım pazartesi günü kargoya veriyorum. ek olarak bir webcam birde mikrofon buldum onlarıda yolluyorum. ilk sayfadaki adrese yolluyorum. önümüzdeki hafta elinize geçer.
  • quote:

Orjinalden alıntı: cukutos

parçaları toparladım pazartesi günü kargoya veriyorum. ek olarak bir webcam birde mikrofon buldum onlarıda yolluyorum. ilk sayfadaki adrese yolluyorum. önümüzdeki hafta elinize geçer.

Eyvallah Kardeşim ellerine sağlık
  • parçalar ulaştımı?
  • Haydar kardeşim sağolsun parçalar geldi. Bir sistemi daha faaliyete geçireceğiz inşallah. (İlk sayfa güncellenecek)
  • hocam bakıyorum durmuyorsun , allah kolaylık versin :)
  • Cukutos kardeşimin gönderiği asus anakart celeron800 işlemci hdd ekran kartı webcam ve klavyede ulaştı. iki gruptan bir sistem çıkarıyorum şu an kalanlardan da başka bir sistem için bir iki eksik kalacak gibi.
  • quote:

Orjinalden alıntı: badtr

hocam bakıyorum durmuyorsun , allah kolaylık versin :)

:) Durmak yok üstadım... sağolasın
  • başka birşey lazım mı? Elimde tv kartı, ses kartı falan var işinize yararsa yollayayim?
  • elimde:

pentium4 1.80Ghz, 768(512+256)mb ddr(1) ram, fx5200 nvidia, 40gb hdd, 845pe lik MSI anakart var hemde kasa içinde

lazım olurmu?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kayaer07 -- 13 Mayıs 2008; 15:31:12 >
  • İkinci elde 150 ye satarsın, çaktırma.*
    Kargonun ucuz olması için kargoyla anlaşması olan birisinden yardım isteyebilirsiniz, onun adına yollanır, o zaman ucuza malolur. %75 civarı inebiliyor fiyat, yollanan kasa gibi büyük birşeyse.

* Not: İşe yaramaz olur mu hiç anlamında dedim. PIII makinalar bile iş görür.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi saidakkas -- 6 Mayıs 2008; 18:56:14 >
  • devam arkadaşlar, donatalım şı okulu bilgisayarlarla....
  • quote:

Orjinalden alıntı: kayaer07

elimde:

pentium4 1.80Ghz, 768mb ram, fx5200 nvidia, 40gb hdd, 845pe lik MSI anakart var hemde kasa içinde

lazım olurmu?

Kesinlikle
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.