Şimdi Ara

Yenikapı'dan, Beylikdüzü'ne Nasıl Gidilir?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
16
Cevap
0
Favori
27.067
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Birkaç gün önce bi konu içinde sormuştum ama cevap veren olmadı. Cumartesi günü İstanbul'a geleceğim ama Yenikapı Feribot İskele'sinden, Beylikdüzü Tüyap'a toplu taşıma ile nasıl giderim yardımcı olursanız sevinirim.

Not: Kısa mesafeler için taksiye binebilirim. Yani otobüs duraklarına falan gitmek için...

• Öncelikle Yenikapı dan Otobüslerle Bi şekilde FINDIKZADE ye ulaş.Daha Sonra Orada Bekleyeceksin 45 dakikada 1 geliyor yanılmıyorsam.Biner Gidersin (gitmek istediğin yeri söle ama kaptana)

Not=Beylikdüzü Otobüsü 2 Katlıdır Sakın yanlış bi otobüse binme yoksa işin içinden çıkamazsın...
  • quote:

Orjinalden alıntı: DeLy56

Öncelikle Yenikapı dan Otobüslerle Bi şekilde FINDIKZADE ye ulaş.Daha Sonra Orada Bekleyeceksin 45 dakikada 1 geliyor yanılmıyorsam.Biner Gidersin (gitmek istediğin yeri söle ama kaptana)

Not=Beylikdüzü Otobüsü 2 Katlıdır Sakın yanlış bi otobüse binme yoksa işin içinden çıkamazsın...

Eyvallah hocam. tüyapın yakınlarından geçiyo mu peki?
  • quote:

Orjinalden alıntı: Doobly

quote:

Öncelikle Yenikapı dan Otobüslerle Bi şekilde FINDIKZADE ye ulaş.Daha Sonra Orada Bekleyeceksin 45 dakikada 1 geliyor yanılmıyorsam.Biner Gidersin (gitmek istediğin yeri söle ama kaptana)

Otobüse binerken şoföre söyle tüyap ta ineceğim de o sana zaten geldiğinde burada ineceksin der.

Yardımcı Olabildiysem Ne Mutlu Bana...

Saygılar...

• Hocam hazır seni bulmuşken.Yenikapı sahili nasıldır.Kız arkadaşımı götürcemde apaçi varmı ?
  • quote:

quote:

quote:

Otobüse binerken şoföre söyle tüyap ta ineceğim de o sana zaten geldiğinde burada ineceksin der.

Saygılar...

Çok teşekkürler.

Bi sorum daha olacak, feribottan inip taksiye atlasak fındıkzade uzak mı ne kadar yazar tahminen?

• quote:

quote:

quote:

quote:

Saygılar...

Çok teşekkürler.

Bi sorum daha olacak, feribottan inip taksiye atlasak fındıkzade uzak mı ne kadar yazar tahminen?

Hocam Çok Paran Gider Sakın Yapma

• quote:

Orjinalden alıntı: Kahn !

Hocam hazır seni bulmuşken.Yenikapı sahili nasıldır.Kız arkadaşımı götürcemde apaçi varmı ?

Valla Tren İle Gideceksen Eğer Çok Var Ve Gözlerini Kızlardan Ayırmazlar.

Ama Sahil Olarak Götüreceksen Bakırköy Sahilini Tavsiye Ederim...
  • Bakırköy veya yenikapı sahilini tavsiye etmem. bebek, etiler, ortaköy'ün sahili güzel kız ark'la gezmek için.
  • Yenikapıdan trene bin Bakırköy'de in. Zaten Bakırköy tren istasyonu ile otobüs durakları yanyana. Hersene duraklardan sadece Fuara giden otobüsler kalkar binersin ona gidersin...
  • Yada yenıkapı dan 31 no lu otobus ıle Topkapı ya gecıp ordan da 145t ıle beylıkduzu yapabılırsınız. Ben bu guzergahı kullanıyorum beylıkduzune gıderken
  • quote:

Orjinalden alıntı: Orcunsau

Yenikapıdan trene bin Bakırköy'de in. Zaten Bakırköy tren istasyonu ile otobüs durakları yanyana. Hersene duraklardan sadece Fuara giden otobüsler kalkar binersin ona gidersin...

trene neyle biniyoruz peki akbil fln mı yoksa ayrı bi bilet sistemi mi var?
  • Normalde akbil, ama eskiden kağıt biletler,jetonlar falan vardı. Günlük akbil falan da alınabiliyordu.

Bana güvenme değişmiş olabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi umut228 -- 8 Ekim 2008; 18:27:36 >
  • quote:

quote:

Orjinalden alıntı: Orcunsau

Yenikapıdan trene bin Bakırköy'de in. Zaten Bakırköy tren istasyonu ile otobüs durakları yanyana. Hersene duraklardan sadece Fuara giden otobüsler kalkar binersin ona gidersin...

trene neyle biniyoruz peki akbil fln mı yoksa ayrı bi bilet sistemi mi var?

Akbilin varsa akbil kullanırsın yoksa her istasyonda jeton satılır jeton alır atarsın turnikeye geçersin...
  • Peki Zeytinburnu'ndan Alibeyköy Güzeltepe mahallesine nasıl gidebilirim :(
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.