Şimdi Ara

YENİDEN Teknosa Hotpoint FIRIN VE OCAKLAR 599 TL (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
658
Cevap
26
Favori
57.640
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Garanti olsun acmayin bence, hasarli falan cikar tutanak tutarlar. Gerci gelecek kisinin insiyatifine kalmis tabi halden anlayam biriyse sıkıntı yapmaz ama bellide olmaz

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • bdurmus kullanıcısına yanıt
    Servisi aradım açmayın biz açarız garantiyi başlatıriz dediler. Açmamak en iyisi. Üstündeki naylon baya tozlanmış o yüzden sökmek istedim..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: heamvivna

Fırın geldi. Servis gelmeden ambalajı açsam garanti dışı kalırmı?
    Hangi fırını aldınız birde hangi servis bakıyor kurulum ücretsiz mi?
  • KacaKTV kullanıcısına yanıt
    Bu fırını aldım.https://www.teknosa.com/hotpoint-ariston-hp-f153027-fa5-841-jh-blg-ha-firin-p-115120290

Vestel servisi gelip kurdu. Kurulum ücretsiz.
  • quote:

Bu fırını aldım.https://www.teknosa.com/hotpoint-ariston-hp-f153027-fa5-841-jh-blg-ha-firin-p-115120290

Baya hızlı gelmişler kurmaya sanırım, fotoğraf eklerseniz ürünle ilgili güzel olur aynı üründen aldım bende.
  • quote:

Servis Faturayı görmek istedi mi ?
    Kutuyu açmasak , seneye garantiyi başlatmak istesek oluyor mu acaba
  • Hayırlı olsun. Ben de bir gazla bu ürünü gittigidiyordan aldım. Garanti bonus kampanyasından yararlandım ama avantajix'i unuttum :( Eskiden sonra ekleyebiliyorduk şimdi yok sanırım?
    Ürün özelliklerini bulamadım, elektrikle mi çalışıyor doğalgaz mı? Hiç bilgim yok, komik bir soru olabilir :) Bir yerde gazlı yazıyordu da emin olamadım. Teşekkürler.

• Hocam bi deneyip performansını yazar mısınız

• Teşekkürler arkadaşlar.

12:30 da kargo eve getirdi. Hemen vesteli aradım, 13:15 gibide vestel gelip kurulumunu yaptı. Ürünü kuran arkadaşa sordum ürün güzel kaliteli dedi. Ürünü biraz anlatıp gittiler.

Ürünler italya ve polonya üretimi olduğundan dolayı fişsiz geliyor. Malum onlar direk sigortaya bağlıyorlar. Benim evde fiş ucu vardı onu bağladım sıkıntısız çalıştı.

İlk çalıştırma da ocağı temizleme modunda çalıştırıyorsunuz. Fırına 200ml su koyup 1 saat boyunca kendini temizliyor. Yanık kokusuna benzer kokular falan çıktı. Sonra ben evden ayrıldım. Hanım şimdi hamur yoğuruyor börek çörek birşeyler yapacak o zaman denemiş oluruz :)

Ürünün kalitesine gelince, malezeme kalitesi bana kaliteli geldi. Hissiyatı iyi. Göze duruşu güzel. Dokunmatik tuşları hassas.

Benim ankastre yerim yok. Şimdilik bir masanın üzerine kurduk. Ankastre dolabı alacağım kısmetse.

Ürün elektrik ile çalışıyor. Enerji tüketim sınıfı A+.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi heamvivna -- 20 Mart 2020; 15:43:6 >

• Bugün öğleden önce geldi kargo servisi aradım, kurulumu yapıp gittiler 15:30 gibi. güzel gibi bakalım. Konuyu açan arkadaşa teşekkürler...
  • vestel servis bana mikrodalgalı ürünler ücretli kuruluma tabi dedi bende açtım garanti de sorun olmaz değil mi sonuçta kurulacak bir ürün değil kurulumluk birşey de değil zaten 2 dakika da koydum kendim açtım kullandım garantisi ile ilgili sorun olup olmayacağını bilen var mı
  • Haber veren arkadaşa teşekkür ederim.
    Geçenkinde kaçırmıştım şimdi bu fırından aldım.
    https://www.teknosa.com/hotpoint-ariston-hp-f153027-fa5-841-jh-blg-ha-firin-p-115120290

Evde Teka ankastre set var, ocakla davlumbaz iyi ama fırından memnun değiliz. Alt kısım güzel pişirmiyor.
    Umarım bu eşit pişirir.

50 tl de Garanti pay ödemesinden bonus geliyor.
    Alacak olanlar kampanyaya katılıp öyle alsınlar.

• Onurcansiz kullanıcısına yanıt
    Ürün mikrodalga değil buharlı olan

• quote:

Teşekkürler arkadaşlar.

12:30 da kargo eve getirdi. Hemen vesteli aradım, 13:15 gibide vestel gelip kurulumunu yaptı. Ürünü kuran arkadaşa sordum ürün güzel kaliteli dedi. Ürünü biraz anlatıp gittiler.

Ürünler italya ve polonya üretimi olduğundan dolayı fişsiz geliyor. Malum onlar direk sigortaya bağlıyorlar. Benim evde fiş ucu vardı onu bağladım sıkıntısız çalıştı.

İlk çalıştırma da ocağı temizleme modunda çalıştırıyorsunuz. Fırına 200ml su koyup 1 saat boyunca kendini temizliyor. Yanık kokusuna benzer kokular falan çıktı. Sonra ben evden ayrıldım. Hanım şimdi hamur yoğuruyor börek çörek birşeyler yapacak o zaman denemiş oluruz :)

Ürünün kalitesine gelince, malezeme kalitesi bana kaliteli geldi. Hissiyatı iyi. Göze duruşu güzel. Dokunmatik tuşları hassas.

Benim ankastre yerim yok. Şimdilik bir masanın üzerine kurduk. Ankastre dolabı alacağım kısmetse.

Ürün elektrik ile çalışıyor. Enerji tüketim sınıfı A+.
    Teşekkürler yorum için kablosu var ama ucunda fiş mi yok anlayamadım da

• KacaKTV kullanıcısına yanıt
    Direk hatta baglanmak uzere cikiyor kablolari hocam, 3 tane tel cikisi yani, fis yok. Siz bi fis kafasi alip takabilirsiniz ama kolaylikla, cok sorun degil.

• Cannondale kullanıcısına yanıt
    aynen hocam teknosa mikrodalga yazdığı için öyle dedim.
  • hocam konuyu fotoğraflandırında ortam şenlensin, gelene kadar biraz daha heyecanlanalım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Delikli Nane -- 20 Mart 2020; 18:21:2 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ardaalisahin

Direk hatta baglanmak uzere cikiyor kablolari hocam, 3 tane tel cikisi yani, fis yok. Siz bi fis kafasi alip takabilirsiniz ama kolaylikla, cok sorun degil.
    Servis denemeden ve çalıştırmadan mı gidiyor? Fiş olmayınca deneyemezler, Fatura sordular mı garantiyi başlatırken?
  • https://www.teknosa.com/hotpoint-ariston-hp-f095736-ms-998-ix-ha-mikrodalga-firin-p-115180221
    bu ürünü aldım kurduran varmı nasıl bunun için tezgahmı yapmak lazım evde normal fırınlı ocak var satayımmı satmayımmi kararsızım
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.