Şimdi Ara

YENİDEN Teknosa Hotpoint FIRIN VE OCAKLAR 599 TL

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
480
Cevap
23
Favori
32.502
Tıklama
Tüm Forumlar >> Sıcak Fırsatlar >> Sıcak Fırsatlar >> Ev Elektroniği ve Aletleri >> YENİDEN Teknosa Hotpoint FIRIN VE OCAKLAR 599 TL
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    1694 Mesaj

Etmezler merak etme. Sonuçta işleri bu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    cinarealy kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Hiç 3lü priz yokmu sökün prizin fiş kısmını kullanın sökülmüyoraa 3 priz tarafını sökün o şekilde kullanan

Bu arada 3lü kablolarda kahverengi artı, mavi eksi, sarı ise topraklama olur

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
    cinarealy kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Teğmen
    130 Mesaj

Teşekkürler.yarin gidip alayım

|
    |
    juniperi kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    messevim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cinarealy -- 26 Mart 2020; 18:10:16 >
    |
    |
    Ms 767 olan modeli mikrodalga fonsiyonu da var diye almıştım. Yarın iade için teknosayi arayacağım. Hatay dan almak isteyen varsa yarına kadar ulaşabilir bana.

|
    |
    quote:

Orijinalden alıntı: sioux

garanti kaç yıl bu fırınlarda? yani vestel kaç yıl veriyor? ek garanti teklifi geliyor mu
    sitede 2 yıl yazıyordu vestel servisi geldi kurdu sisteme işlerken 3 yıl garantiniz var dedi şaşırdım. emin misiniz 2 yazıyor siteden dediğimde de evet 3 yıl garanti verdi sistem dedi.
    |
    |
    5li ocak almış olduğum ankastre ünitesine uydu fakat bangonun yanındaki boş yere sığmadı. 60cm de 75cm de bu demontre ankastre dolaplara sığıyor, alt kısmı hepsinin standart fakat üst kısım geniş geldi. Bangonuzda ankastre yeri varsa direk olacağını düşünüyorum. Ürünü iade edeceğim, Ankara'da olup "etme ben alayım" diyen varsa aldığım paraya vereceğim. Denemek amaçlı naylonunu açtım denedim köpüklerine geri koydum. Alalı 10 gün oluyor dolap bugün geldi, bugün deneyebildim. O yüzden bu gün yarın isteyen olmazsa iade geçeceğim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi qweojkl -- 26 Mart 2020; 22:54:2 >

• Onbaşı
    20 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: qweojkl

5li ocak almış olduğum ankastre ünitesine uydu fakat bangonun yanındaki boş yere sığmadı. 60cm de 75cm de bu demontre ankastre dolaplara sığıyor, alt kısmı hepsinin standart fakat üst kısım geniş geldi. Bangonuzda ankastre yeri varsa direk olacağını düşünüyorum. Ürünü iade edeceğim, Ankara'da olup "etme ben alayım" diyen varsa aldığım paraya vereceğim. Denemek amaçlı naylonunu açtım denedim köpüklerine geri koydum. Alalı 10 gün oluyor dolap bugün geldi, bugün deneyebildim. O yüzden bu gün yarın isteyen olmazsa iade geçeceğim.

Valla usta istanbulda olsaydın ben alırdım yaaa eğer ankaradan bir arkadaş çıkmaz ise siz iade edin biz teknosanın stoğa sokmasını bekleyelim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi serin_su842 -- 27 Mart 2020; 0:12:19 >
    |
    |

• Çavuş
    61 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: qweojkl

Merhaba, 5'li ocağı alabilirim, Ankara'dayım.
    |
    |

• Yarbay
    2060 Mesaj
    ms767 ix i kullanmaya başlayan var mı? yorumları neler?

|
    |

Eğer ekmek pişirmek isterseniz oraya su döküp buhar oluşmasını ve ekmeğin güzel kabarmasını, dolayısıyla kabuğunun ince ve kıtır lı olmasını sağlarsınız.

|
    |
    KacaKTV kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

|
    |
    BU sefer de fırının manuel olanı stoklara girmiş, diğerini kaçıran almak isteyenler için alternatif olabilir.https://www.teknosa.com/hotpoint-ariston-hp-f105584-fa-55y4-ix-inox-ankastre-firin-p-115180225
    Bugun iade için aradım , fırının görselde beyaz olmasına rağmen krem renkte geldiği için . Beyaz eşyada iade olmadığını söylediler bana ??

böyle bir hakları yok. uzak mesafeli satış sözleşmesi kanunda açıktır.

hangi modeldi rustik olan mı

|
    |
    yavuzkar kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: sioux

böyle bir hakları yok. uzak mesafeli satış sözleşmesi kanunda açıktır.

hangi modeldi rustik olan mı
    Evet, mail yoluyla yazdım, olumsuz yanıt gelirse kanıt olsun, thh şikayet edeceğim

Ürün sayfasında iade kodu var ara gelsin iade açıklamasında cayma hakkımı kullanıyorum de gitsin almak zorundalar

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
    yavuzkar kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Çavuş
    54 Mesaj
    Davlumbaz ve ocaklar 499,00 TL ye düşmüş.

Otomatik ekmek pişirme modunda su yazmıyor hocam. Siz denediniz mi suyla pişirmeyi?

Eşim dün ekmek yaptı lezzetli olmasına rağmen pek kabarmadı. Kendi kabartma modunda yaptı.

Bu ekmek işleri tecrübe istiyor. Değişkenleri çok. Biraz youtu.be falan izlemek lazım.

Bu arada fırının pişirme yeteneğini çok beğendik. En azından her yerini eşit pişiriyor. Karantinadan dolayı çocuklar habire bişeyler yemek istiyor, hergün kullanıyoruz fırını nerdeyse.

|
    |
    mecnunumm kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
Orjinal Laptop Yedek Parça
kolayoto.com
Mobilya Takımları
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,234
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.