Şimdi Ara

YENİDEN Teknosa Hotpoint FIRIN VE OCAKLAR 599 TL (17. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
658
Cevap
26
Favori
57.641
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1516171819
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Fırın arıza çıkarsa eğer 1e1 değişim yapılır mı? İmza da attık ama ürün kuruldu ve çalışıyor diye
  • KacaKTV kullanıcısına yanıt
    Bence siz servisi yeniden çağırın. Biraz da bastırın. Ellerinde yedek parça yoksa onlar da değişime sıcak bakacaklardır.
    Basit bir şeyse zaten hallederler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba fırın geldi ama bunu yazın kurdursam sıkıntı olur mu istediğim zaman ücretsiz kurdurabilir miyim cevaplarsanız sevinirim teşekkürler

• quote:

Orijinalden alıntı: KacaKTV

Fırın arıza çıkarsa eğer 1e1 değişim yapılır mı? İmza da attık ama ürün kuruldu ve çalışıyor diye
    Problem su ki malin devami yok

• kızıl ay K kullanıcısına yanıt
    Vestel’i aradım ve 3 yıl sonrasına kadar kurulum yazılabiliyormuş ve garanti kurulumdan itibaren başlayacağı için çok güzel bir sistem kurmuşlar.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    siz fisi acip bakin hocam bağlantılara .

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam firindan durduk yerde çıt çıt ses geliyor mu 30 saniyede bir falan sizde de? F01 hatasi durduk yerde gitti@messevim
    Bazen şuan sadece saat yanıp sönüyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KacaKTV -- 24 Mart 2020; 14:22:24 >
  • Kendi kendine düzeldi F01 hatası 10dk sonra anlamadım.
    Şuan 45dk boyunca fırını ısıtıyorum boyası yansın diye. Bir de zamanlayıcı ayarladım bu zamanlayıcı bitince fırın otomatik duruyor mu yoksa alarm mı veriyor bitti diye
    YENİDEN Teknosa Hotpoint FIRIN VE OCAKLAR 599 TL

Ses çıkarıp kendini kapatıyor.
    Ayrıca 30 saniyede bir gelen ses olayına dikkat etmedim 🤔

• Hocam valla şuan çalışıyor geri sayım kurdum bide arada bir biiip falan yapıyor sebebini bilmiyorum

• https://www.teknosa.com/hotpoint%20ariston-ankastre-davlumbaz-bc-1030601
    arkadaşlar buradan hangi davlumbaz alınır gibi ?
    bide fırından bir model kalmış alıp kenaramı koysak.
  • Tüple kullanılırmı ankastre nasıl olur ?

• boolidge kullanıcısına yanıt
    Tmmdır hocam ben dün çağırmıştım sonra eve gelemeyince iptal ettim kullanacağımız da yok o yüzden yaza kadar bekleteyim teşekkür ederim kolay gelsin

• gokayozyer G kullanıcısına yanıt
    Maksimum çıkartma gücü 791 m³/Saat olan modellerden birini alabilirsiniz. 90cm lik ve 60cm lik modelleri var. yeriniz musait ise 90cm lik olanı tercih edin. bildiğim kadarı ile sadece cam boyu farklı. diğer kalan herşey aynı.

ben 60cm lik modelini aldım. inanılmaz bir emiş gücü var. Sessiz modu var. Gerçekten sessiz çalışıyor.

Şimdi bir fırın bir davlumbaz boşa çıktı. bu kazuletleri ne yapacağım bilmiyorum
  • Arkadaşlar ben kurulum randevusu için hotpointin telefonla sesli yönlendirmesiyle gerekli bilgileri girdim. Kaydınız alınmıştır dedi fakat 2 gündür ses seda yok. Vesteli mi arasaydık? Vestele 1 Nisandan sonra geçecek diyordu telesekreter.

• albati kullanıcısına yanıt
    Ben vesteli aradım. Yaklaşık 45 dk sonra gelip kurdular. Vesteli arayın bence.

• quote:

Orijinalden alıntı: albati

Arkadaşlar ben kurulum randevusu için hotpointin telefonla sesli yönlendirmesiyle gerekli bilgileri girdim. Kaydınız alınmıştır dedi fakat 2 gündür ses seda yok. Vesteli mi arasaydık? Vestele 1 Nisandan sonra geçecek diyordu telesekreter.
    Mesaj eski sanırım 1 Nisan 2019 da Vestel'e geçti. Direkt Vesteli arayın gelip kuruluyor

• Hocam fırın kendine geldi nedense ilk çalışmada garip hatalar vermişti F01 F24 diye ama kendi kendine düzeldi. İnşallah ilerde tekrardan olmaz. Bu arada fırın İtalyan malı sanırım kapağın içinde Italy falan yazıyordu.

Özet olarak fırın bana göre 599TLye bedava. Çok fazla özelliği var. Otomatik yapıyor herşeyi resmen. Ekranlı olmasi büyük avantaj. Saati olmasi da cok guzel bir avantaj. Mutfakta saate gerek yok baya güzel. Kesinlikle 1500TL üzeri edecek bir fırın. FA5 841 JH BLG
    Yarın detaylıca artılarını ve eksiklerini yazarım olmazsa alacak arkadaşlara fikir olur hem. Sizde yazın artılarını ve eksiklerini eğer aklınızda kaldıysa. Ihtiyacı olan arkadaşlar mutlaka faydalansın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KacaKTV -- 25 Mart 2020; 2:6:31 >
  • hocam ben de FA5 841 JH BLG HA FIRIN aldım ama daha sonra kurdurmak istiyorum. ne yapmalıyım. daha kargo gelmedi. ayrıca bazı mesajlarda sorun olduğu yazıyor. iade etmelimiyim sizce ?
  • 
Sayfa: önceki 1516171819
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.