Şimdi Ara

YENİDEN Teknosa Hotpoint FIRIN VE OCAKLAR 599 TL (12. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
658
Cevap
26
Favori
57.639
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Ürün ne büyük ne küçük. Kutu, ambalajla beraber biraz kaba duruyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • md3likan M kullanıcısına yanıt
    Hocam çok temiz kalplisiniz.iyi niyetinizden dolayı sadece size teşekkür ederim.

• https://manualzz.com/doc/50381533/whirlpool-ms-998-ix-ha-setup-and-user-guide

998 ix için Türkçe kullanma kılavuzu. Yardımı dokunur diye paylaşıyorum. Detaylı bilgi yok internette.

• brktmr B kullanıcısına yanıt
    Ürünle beraber kullanım kılavuzu çıkmadı mi?

• Henüz açmadım hocam. Kararsız kalıp 998 ix ve fa5 aldım. Bugün geldiler. 998 ix modelinin hacim dezavantajından dolayı tek başına yetip yetmeyeceğini araştırıyorum. Bu gidişle ikisini de kullanacağım Kullanım kılavuzuna ulaşınca da belki benimle aynı durumda olanlar varsa paylaşayım dedim. İngilizce belge paylaşan da vardı. Türkçe olması avantaj bu kılavuzun.

Anladım. İhtiyaç ve bütçe meselesi hocam. Ben biraz bakındım ama bana fuzuli geldi. Makarna pilav vs vs yapıyormuş. Onu kendimiz de yaparız :) buharla pişirimin sağlık açısından faydaları var mıdır onu bilmiyorum.

• Merhabalar, ben 998 ix almak istedim ama yetişemedim. Kullanmayıp da satmak istemeyen ya da fazla alan varsa almak isterim.
    Teşekkürler.
  • KacaKTV kullanıcısına yanıt
    Bende linktekini aldım ve o model geldi arkadaşa gelen model fa5 841 jh bl ha modeli teknik olarak bir fark var mı bilemiyorum ama bu modelde tuşların etrafında yazılar var
    Teşekkür ederiz.
    Bu da MS 767 nin kullanım kılavuzu:

https://manualzz.com/doc/50528406/whirlpool-ms-767-ix-ha-setup-and-user-guide

Benim aldığım MS 767 nin sadece buharlı pişirme özelliği varmış.Grill olmadığından kızarma yapamıyor.
    Bu durumda benim istediğim özellikte olmadığı için iade etmeyi düşünüyorum.Bir arkadaş iadeyi kabul etmediklerini söylemişti. Bakalım p.tesi arayıp geri gönderebilecek miyim.
    Benimle birlikte bu ürünü alan arkadaşların bu duruma dikkat etmelerini öneriyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mr.Blof -- 21 Mart 2020; 22:28:27 >
    Siyah düğmeli olan bl mi blg mi benim kutumda blg yazıyor

• eydmir kullanıcısına yanıt
    Sizde ki düğmeler gömülüyor mu?

• Ben hala ambalajını açmadım hocam internetten araştırdığımda bu farkları gördüm düğmenin gömülüyor olması lazım.bendeki kutuda da Blg ha yazıyor kullanan arkadaşlar bilgi verebilirler

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: heamvivna

Sizde ki düğmeler gömülüyor mu?
    Hocam kutuda ne yazıyor sizin bu işi siz çözersiniz anca baya karışık ortalık bazılarının düğmesi gömülüyor bazılarının gömülmüyor
    Kutuda ne yazıyor bilmiyorum ki kurulum dan sonra kutuyu attım

• quote:

Orijinalden alıntı: heamvivna

Kutuda ne yazıyor bilmiyorum ki kurulum dan sonra kutuyu attım
    Peki size zahmet fırının kitapçığında yaziyor mu veya fırın kapağını açın iç yüzeyde sağda solda biyerde olmasi lazım etiket

• Mr.Blof kullanıcısına yanıt
    sizin MS mi MP mi

• quote:

Orijinalden alıntı: Mr.Blof

Teşekkür ederiz.
    Bu da MS 767 nin kullanım kılavuzu:

https://manualzz.com/doc/50528406/whirlpool-ms-767-ix-ha-setup-and-user-guide

Benim aldığım MS 767 nin sadece buharlı pişirme özelliği varmış.Grill olmadığından kızarma yapamıyor.
    Bu durumda benim istediğim özellikte olmadığı için iade etmeyi düşünüyorum.Bir arkadaş iadeyi kabul etmediklerini söylemişti. Bakalım p.tesi arayıp geri gönderebilecek miyim.
    Benimle birlikte bu ürünü alan arkadaşların bu duruma dikkat etmelerini öneriyorum.
    Hocam ben de MP 767 aldım ancak burada bir arkadaş MS 998 ile tüm fonksiyonlar aynı sadece MS 998 in tuş paneli full dijital otomatik tek fark bu demişti arada çok fark var ise ben de MP 767 yi iade edip FA5 841 alayım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi burnroma -- 22 Mart 2020; 0:1:37 >

• benim siparişim MP olarak verilmiş fakat gelen iki ürün de MS
    yine de iade etmeyi düşünmüyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: sioux

sizin MS mi MP mi
    Şimdi siz MP mi MS mi diye sorunca girip kontrol edeyim dedim benim aldığım MP imiş ama sitede yazanı sölüyorum kutu şu an yanımda değil. Hocam sen biliyor musun bu ürünlerin farkı nedir ne değildir ona göre iade edelim ya da etmeyelim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi burnroma -- 22 Mart 2020; 0:0:53 >
  • Bende MP almışım ama daha kargo gelmedi duruma göre bende iade edebilirim MP İLE MS fark ne acaba

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.