Şimdi Ara

Yeniden Stokta! 1 KG Antep Fıstığı 57,60 Lira ! Çeklerle, daha da ucuza geliyor.. (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
269
Cevap
8
Favori
24.420
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Siparişi kargoya verilen arkadaşlar, hangi kargo şirketi ile gelecek?

• onurgencx kullanıcısına yanıt

yurtiçi

• Fazla kavrulmuş kucuk ama demi ben de 75tl %40 kuponla aldim kuponla olunca yenir o fiyata markette bile yok 😊👍

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • melikazim M kullanıcısına yanıt
    Indirimlerde mi boyle oranli kuponlar veriliyor bende 75/25 var 8 tane silinip geri geliyor surekli ama indirim bitince kalir mi bilemem

• ~Lion King~ kullanıcısına yanıt
    Hocam 2 3 gun oncede benim geldi 75tl oldugu donemde almistim fazla kavruk gibi ama demi

• https://www.trendyol.com/karlioglu/ana-citlak-antep-fistigi-1-kalite-1kg-p-40568957

Bakın online çiftçi fiyat kırmış.

82.99'dan satmaya çalışıyordu.

Forumda olay çıkıp talep olmayınca bir güzel 3TL düşürmüş.

Kandırılmayın forumdaşlar.

Tavrımızı ortak alalım böyle durumlarda 20 günde %16 zam yapanlara karşı.

Bakın nasıl da düşüyor!

• kadirkul20 kullanıcısına yanıt
    3kg mi 36ya geldi nasil hesaplamasi

• davetsiz07 kullanıcısına yanıt
    Kilosu 58 liraya aldımya.

Yanında 100/40 hediye çeki kullandım.
    Tosla kart ile ödeme yapıp 25 lira iade aldım.

58*3:174 65 lira indir. 109.

• Yorummu olan var mi?

satici: Nizip pazari

https://www.trendyol.com/nizippazari/antep-fistigi-kavrulmus-1kg-p-31552582?boutiqueId=532550&merchantId=109798

onlineciftcinin ürünlerinde fazla kavrulmus yorumlari okumaya baslayinca farkli saticilara yönlendim

• Arkadaşlar bunlara kanmayın kimse iyi ürününü bu fiyattan satmaz antebe gelin Çarşıdaki fistikcilarda da 50 liraya kadar fıstık var ama en kötüsü elek altı, fazla kavrulmuş, yanmış yarisi fos, yarisi yıllanmış olanlar. Az yiyin öz yiyin ucuz etin yahnisi kara olur. Biz Gaziantep'te yaşken toptan 25 liradan alıp soyup tuzlayıp güneşte kurutup kavuruyoruz yarıdan biraz fazla çıkıyor yine de 45-50 liraya denk geliyor kilosu. Sizin 50 lira civarına güzel bir ürün almanız çok zor pişman olmayın ağzınızın tadını bozmayin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gontik -- 7 Ekim 2020; 20:50:25 >
  • Siirt Fıstığında bu sezon bolluk var , oraya yönelin bence ,

piyasada 55-70 arası dolanıyor | internet ortamı değil)

• Adam dükkanı kapatmış gibi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2 gün önce almıştım daha hareketlilik yok siparişte kargoya verilmedi nedense

• lalow61 L kullanıcısına yanıt

Beğenmiştim diye yine kuponla aldım bunlardan geçen. Ama artık 5 liraya verseler de almam. Esnafçılığa sığmaz ayıptır yaptıkları.

• gontik G kullanıcısına yanıt

Hocam arkadaşım aldı geçen indirimden yani adamın Antep fıstıkları gayet güzel bir kasede 1 tane kapalı buldum sizde haklısınız ben 3 yıl Antep’te yaşadım 2017-2020 arasında fıstık pazarında 2020 de 60-65 e ana çatlak çok fazla aldım kaliteli illa 80 90 olmasına gerek yok ki

• kjkszpjmr2 K kullanıcısına yanıt

Esnaf ahlakı önemli forumdaş.

Ben almadım.

Almaya niyetim var idi.

Bu 57 liralık olandan da almadım.

Alanlara afiyet olsun.

Paranızı iyi niyetli, iş ahlakı olan, tüketiciyi de düşünen insanlara vermeniz daha iyi olur.

Mesele burada 3TL de değil.

2 gün önce şahıs forumda konu açıyor gelin kampanya 20 gün önce 72TL den sattığım fıstıkları size 82.99'a kitleyeceğim diye.

Sebebi de işte dolar arttı çok maliyetimiz arttı.

E dolar bugün 7.88? 10 kuruş arttı.

Adam 3TL fiyat düştü bugün. Neden?

Kurtlu kajuları ve bir arkadaşımızın bu adamın 20 günde fiyatı 11TL arttırmasını gözler önüne sermesi yüzünden.

Çiftçinin sahibi burayı takip ediyor. Gördü bu 57TL'lik olan kapışılıyor pazar payı gidiyor bir 3TL ineyim de satışlarım artsın dedi.

Kısaca foruma indirim sözü verip önce bindirim yapmaya çalışıp mal satılmayınca 3TL'cik inen onlineçiftçiden uzak durun.

Amacım bu satıcıyı kötülemek falan da değil.

Olanlar ortada.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lalow61 -- 8 Ekim 2020; 0:51:26 >

• Hemen fırsata çevirip fiyatı yükseltmiş suç onda değil alanda

• Kargolandı sonunda

• quote:

Orijinalden alıntı: İnterest

Ve Türkiye’de üretilen bir şey en çok koyan dünyada fındığın %75 i Türkiye’de üretiliyor ama kilosu 60 dan başlıyor ne yazık

Kurdeşen döktürecek ayıp, aslında konuşulmayanların söylenmeyenlerin ekonomik yansıması, hiçbir lafa gerek kalmıyor...

Bu hatalı fiyatlandırmaya bile göz yumup satın alıyorsunuz bazı yerlerden, 10 alışverişten 3 - 4 tanesi iyi çıkıyor belki de Sonra evdekiler surat yapıyorlar ki haklılar, emeğinle para kazan çer çöpe dök

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.