Şimdi Ara

Yeniden Stokta! 1 KG Antep Fıstığı 57,60 Lira ! Çeklerle, daha da ucuza geliyor.. (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
269
Cevap
8
Favori
24.447
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ulan yazıklar olsun ya. Aldığım 1 kg fıstık, 3 gündür kargoya verecekler. Müşteri hizmetleri diye aradım açan yok. Facebook’tan ulaşıyorum, kargomuz gecikiyor diyor. Aleni dalga geçiyor. Diyorum daha kargoya vermeyi bırak sipariş iptali ekranında duruyor. Diyor ki isterseniz iptal edelim. Tabii ya enayiyim. Paramı 3 gündür günlük faizde değerlendirdiniz, şimdi iptal edelim. Yemezler.

Ekşisözlük yazarıyım. Haklarında başlık açıp onları rezil etmeden akıllanmayacaklar. Yarın kargoya verilmezse ekşisözlükte rezil edeceğim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Benim ayrı ayrı hesaplarla verdiğim 3 kilo siparişimi de 1er gün arayla kargoya vermişler. Yarın ulaşır ilk kargoya verilen, bakalım yorum yaparız Yeniden Stokta! 1 KG Antep Fıstığı 57,60 Lira ! Çeklerle, daha da ucuza geliyor.. 

• Müşteri kaybetme umurlarında değil. Direkt iptal edelim siparişi diyor. 57 liradan aldım ya, iptal edeceğim benim fıstığı 80 liraya kitleyecekler millete bir de paramızı hesabında tutup günlük faiz kazanacaklar. Yok yaa, yedirmezler o faizi ona.

Gerekirse 1 ayda olsa bekleyeceğim. Yaptıkları resmen rezalet. Hem ekşide hem trendyolda yorumlarda ağzıma geleni söyleyeceğim.

Yanlış taşa tosladılar

Edit: dükkanları antepteymiş. Şansa bakın ki haftaya antepte arkadaşın nikahı var. Artık dükkanı ziyaret edip bir çay içmek farz oldu ;)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ~Lion King~ -- 8 Ekim 2020; 19:45:48 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Vahsi Hindi Sürprizi

Yorummu olan var mi?

satici: Nizip pazari

https://www.trendyol.com/nizippazari/antep-fistigi-kavrulmus-1kg-p-31552582?boutiqueId=532550&merchantId=109798

onlineciftcinin ürünlerinde fazla kavrulmus yorumlari okumaya baslayinca farkli saticilara yönlendim

Forumda niZippazarı diye aratırsan eski konuyu okuyabilirsin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• ^Teacher^ kullanıcısına yanıt

Hayır hocam ürün satışa kapanmış

• ^Teacher^ kullanıcısına yanıt

https://www.trendyol.com/alagozler/kavrulmus-antep-fistigi-super-1-kg-p-40288673?boutiqueId=533688&merchantId=132577

Bu ürün 68TL,

75/25 TL kuponu ile 45.90TL ye düşüyor.

Ben 1kg sipariş geçtim.

Deneyeceğim.

Forumda herkes fıstık alınca artık merakımdan ben de bugün yüklenen kuponla aldım. Yeniden Stokta! 1 KG Antep Fıstığı 57,60 Lira ! Çeklerle, daha da ucuza geliyor.. 

Umarım pişman olmam.

• Bu dingiller öbür angutlardan bile yavaş çıktı 2 kilo kuruyemişi 4 gündür kargolayamadılar

• quote:

Orijinalden alıntı: Deve Katili

Bu dingiller öbür angutlardan bile yavaş çıktı 2 kilo kuruyemişi 4 gündür kargolayamadılar
    Bu dolandırıcılar toplanılan parayı günlük faize koyuyor. Yıldırana kadar bekletip sonra iptal etmezse hazırlıyor. Sakın iptal etmeyin paranızı millete kullandırmayın. On gün geçsede iptal etmeyin. Bende bekliyorum. Seve seve gönderecekler.

• quote:

Orijinalden alıntı: lalow61

https://www.trendyol.com/alagozler/kavrulmus-antep-fistigi-super-1-kg-p-40288673?boutiqueId=533688&merchantId=132577

Bu ürün 68TL,

75/25 TL kuponu ile 45.90TL ye düşüyor.

Ben 1kg sipariş geçtim.

Deneyeceğim.

Forumda herkes fıstık alınca artık merakımdan ben de bugün yüklenen kuponla aldım.  

Umarım pişman olmam.

Bu alagözlerin sattığı nasıl daha önce alıp deneyen varmı?
    Şu an en uygun bu sanırım.

• Arkadaşlar kargosu gelen var mı

• 5 ekimde verdiğim sipariş 9 ekim saat 11 de elime ulaştı fısıtıklar şahane baya memnun kaldım kg fiyatını 35 tl den getirmiştim.

Yeniden Stokta! 1 KG Antep Fıstığı 57,60 Lira ! Çeklerle, daha da ucuza geliyor..
  • Yeniden Stokta! 1 KG Antep Fıstığı 57,60 Lira ! Çeklerle, daha da ucuza geliyor..

Benim siparişim de az önce geldi. 2kg almıştım.

• ~Lion King~ kullanıcısına yanıt

yanlış anlamayın ama sizin düşünce bence yanlış. Para direkt olarak satıcıya geçmiyor. Belirli günlerde ödemeyi yapıyor Trendyol. Ek olarak 50 TL ya da her neyse paranızı günlük faize koysa ne kadar getirisi olacak ki? Madem getirisi var kendi paranızı siz faize koyun bir şeyler almak yerine. Yeniden Stokta! 1 KG Antep Fıstığı 57,60 Lira ! Çeklerle, daha da ucuza geliyor.. 

• az önce geldi arkadaşlar, gayet yeterli büyüklükte . Üstteki postlarda anlaşılacağı üzere.

tek sorun taze ve bayat ürünler karışık diyebilirim. yani hepsi taze değil.

• Hangi kargo firmasıyla gönderiyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kimsediil -- 9 Ekim 2020; 12:38:28 >
  • Kimsediil kullanıcısına yanıt

yurtiçiyle geldi

• quote:

Orijinalden alıntı: Wadjet

yanlış anlamayın ama sizin düşünce bence yanlış. Para direkt olarak satıcıya geçmiyor. Belirli günlerde ödemeyi yapıyor Trendyol. Ek olarak 50 TL ya da her neyse paranızı günlük faize koysa ne kadar getirisi olacak ki? Madem getirisi var kendi paranızı siz faize koyun bir şeyler almak yerine.  

Bence sizde bir hata var.

Para 1 gün içerisinde trendyoldan ilgili hesaba geçiyor. Çünkü sipariş iptalinde 1 günde iade ediliyor.

Burda bahsedilen mevzu bir tek benim 50 liram ila yapılan günlük faiz değil. Benim gibi yüzlerce insan her gün alışveriş yapsa dünyanın parası birikir. Sipariş iptaline kadar parayı bekletip sipariş iptalinde senin paranı çalıştırmış olur. Yani hem fıstık parasını kazanır ama ürün satmaz. Uygun fiyatlı satıcılarda sık rastlanan bir durum.

Bence siz çok temiz kalpli ve kandırılmaya müsait birisiniz. Ticaret sandığınız gibi dönmüyor artık Ha bu arada dipnot, benim param senelerdir yüksek günlük faizde sen canını sıkma

Bu arada 4 gün oldu hala daha kargoya veremediler. Bunun bir açıklaması yok. Bugün markaları adı altında ekşisözlüğe ağzıma geleni yazacağım. En azından google’a markalarını yazdıklarında milletin haberi olsun bu tatlı su kurnazlarından

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ~Lion King~ -- 9 Ekim 2020; 12:50:11 >

• ~Lion King~ kullanıcısına yanıt

Hocam iyi niyetten ya da farklı bir sebepten değil yazdıklarım. Fıstıkları piyasanın çok altı fiyata almışız zaten. 2-3 gün geç kargolasa ne olur? Benim acelem yok. Trendyol'dan alışveriş yaparken de sadece kupon varsa alışveriş yapıyorum. Alışveriş yaptığımda da bu gibi riskleri göze alarak alışveriş yapıyorum. O yüzden de sinirlerimi bozmuyorum. Bir süre beklerim kargolarsa kargolar. Kargolamazsa da iptal ederim. Şimdi siz söyleyince baktım 5 Ekim siparişim 8 Ekim'de kargoya verilmiş.

• Fiyat yine 57e dusmus ama kupon yok

• 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.