Şimdi Ara

Yeniden silkroada başlıyorum (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
23
Cevap
0
Favori
678
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: fromhellhound

quote:

Orijinalden alıntı: PorFavorDama

quote:

quote:

quote:

quote:

Oyunun durumu nasıldır hocam ? Farm falan yapmaya gerek yok mu artık anlamadım? :D

Hocam artık party moblar, parti adamına göre çıkıyor.Yani free partiler çok.Tek kasında party mobları yok.100 e kadar rahat FREE TAXİ lere kasılıyorsun.Sonrasında zaten bot hallediyor.

70 e kadar itemler free.Yıldız mührü itemler ücretsiz.Hiç para harcamıoyrsun.Başlangıcta domuz bile veriyor sincap görevi görüyor.

Peki ne diyorsun hocam başlamaya değer mi? Zevk alınır mı? Benim amacım eski günleri anmak işte ama oyunu o kadar boş görünce insanın hevesi kaçıyor.

Valla hocam eski tadı olmaz kesinlikle ama oynamaya değer.En azından şimdi botlar var daha kolay.Gerçi bot geldi mertlik bitti.

sbot alıyorsun görevleri bile kendi yapıyor.

Yani orası doğru sBot hep vardı ama şuan sBot almaya değmez yani en azından şimdilik değmez çünkü biliyorum 2 gün sonra sıkılıp bırakırım heralde. :D
    Bu 90 Cap Server'a girilmiyor zaten.

yok hocam sbot alma 100 de al 120 yaparsın ama.FRee taksilerler çok rahat 1 haftada 100 olursun.

Ben 90 Cap'e girdim ama hiç free göremedim 1.5 sayfa taxi vardı zaten . :D

• hocam hangı serverde char acmalıyız free taxı ıle 100 olcagımızı yazmıssınız dogru mu
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.