Şimdi Ara

Yeniden Philips 22PFL3108H Full HD LED 399 TL +Paraf ve Çek Kampanyası (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
36
Cevap
4
Favori
2.110
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: Prens

Monitörle TV arasındaki ne fark var ki? Küçük TV'lere mi monitör deniyor?

Tvyi monitor olarak kullanabilirsin ama monitoru tv olarak kullanamazsin. Iki yonlu dusunmek gerek. Su an en dandik 18.5" monitor 200-250 tl iken. Bu full hd 22" led tv olarak yaklasik 250-260 tlye geliyo. O yuzden monitor yerine tercih ediliyor. Yoksa gercek fiyati olsa kimse monitor diye tv almaz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Urun simdi size özel 377 olarak hesabima tanımlanmış. Ama çek olmayan hesaba.

• quote:

Orijinalden alıntı: asarcik

Urun simdi size özel 377 olarak hesabima tanımlanmış. Ama çek olmayan hesaba.

bende de öyle. şeytan dürtüyor. dün gece 405 tl falandı.

Hb de indirim kodu olmuyor mu? çekler hep hesaba mı tanımlı.
  • quote:

Zaten cekle de alsan bu fiyata yakin geliyo. Bence kacirma. Biraz once benimki geldi. Inceleme sansim olmadi. Aksam eve gidince incelicem.

• cegabo85 kullanıcısına yanıt
    e tekrar değişmiş arttırmışlar şu an 419 Tl. başlarım bu hb'ye. borsa mı bu
  • Bu arada Philips tvlerde sonda h yaziyorsa dahili uydu alici yokmus. K yaziyorsa oluyormus. Dolayisiyla bunda yok.

• quote:

Orijinalden alıntı: cegabo85

quote:

Zaten cekle de alsan bu fiyata yakin geliyo. Bence kacirma. Biraz once benimki geldi. Inceleme sansim olmadi. Aksam eve gidince incelicem.

valla inceleyip bilgi verirseniz çok makbule geçer. Özellikle monitör olarak. Haber bekliyoruz senden.
  • Aslinda inceleme sansim vardi evdeyken. Ama belki servis acmasi gerekiyordur diye ellemedim kutuyu isteyim simdi. Aradim servisi siz kurabilirsiniz sikinti yok dedi. Aksam 6 gibi yazarim yine burdan.

• arkadaşlar. tvyi kurdum.

tv olarak iş görür ama çok da aşırı bi beklenti olmasın.

sonuçta 3100 serisi bi tv

monitör olarak çok beğendim. dahili uydu alıcı yok.

hdmi çıkışlı hd mini bi uydu alıcı ile daha iyi olur.

monitör fiyatına full hd philips tv almak ayrı bi keyif oldu. :)
  • quote:

arkadaşlar. tvyi kurdum.

tv olarak iş görür ama çok da aşırı bi beklenti olmasın.

sonuçta 3100 serisi bi tv

monitör olarak çok beğendim. dahili uydu alıcı yok.

hdmi çıkışlı hd mini bi uydu alıcı ile daha iyi olur.

monitör fiyatına full hd philips tv almak ayrı bi keyif oldu. :)

göz alması yapıyor mu? Monitör gibi olmuyor diyorlar. Yakından kullanımda nasıl?
  • Yok hocam hic bi sikinti olmadi. Cozunurluk arttigi icin simgeler cok kuculdu. Sanki o biraz goz yordu. Buyuttum simgeleri. Daha iyi oldu.

• YALNIZ Bİ MONİTÖR OLSUN TV OLSUN AÇMA KAPAMA DÜĞMESİ ANCAK BU KADAR SALAKÇA Bİ YERDE OLABİLİRDİ. O KONUDA ÇOK BAŞARISIZ....
  • quote:

YALNIZ Bİ MONİTÖR OLSUN TV OLSUN AÇMA KAPAMA DÜĞMESİ ANCAK BU KADAR SALAKÇA Bİ YERDE OLABİLİRDİ. O KONUDA ÇOK BAŞARISIZ....

Nerede ki düğme

• Arkada yan yuzde CI ve USB girisi var onlarin altinda kıl gibi ince bir dugme. Elin alisinca cok zor olmaz ama ya da kumandayla kapatana da sikinti olmaz ama monitor icin her seferinde kapatmak sikinti.

benden baska alan yok mu yaaa. Bi ben inceleme yazdim.

• 377 ye düşse alacam hemen. Sürekli bakıyorum alarm da kurdum yok. Düşecek mi ki

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.