Şimdi Ara

Yeniden hasta olmada ( Reenfeksiyon) şok oran

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
0
Favori
2.137
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Korku haberi bulmaya gelen üzülecek ama hani haberlerde devamlı ısıtılıp ısıtılıp önümüze çıkarılan yeniden hasta oldu haberleri var ya. Kaç taneymiş : 24

40 milyon vakada milyonda 1 bile değil.

Tabi bu vakaların çok güvenilir(!) PCR testi ile çıktığını da unutmayalım. Sayfada 12 veya 13 gün sonra çıkan(!) vakalar da var :)

https://bnonews.com/index.php/2020/08/covid-19-reinfection-tracker//

• Bilgilendirme için teşekkürler

• Reis sal artık

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • https://eksisozluk.com/entry/114505749

Siten güzelmiş

• O da bizi bulur bu hayatta, 25 oluruz.

• Bu gibi tiplerden forumda 2-3 tane var. Kafayı koronaya takmış, yeni dünya düzeni yeaa modunda sabah akşam paranoya yapıyorlar.

• Ben şahsen iki kişi tanıyorum 2.kez olan nasıl milyonda bir oluyor

• Adolf_Hitler kullanıcısına yanıt

Ben de nüfusu 10bin olan bir ilçe hastanesinde çalışıyorum ve ben de 4 hasta biliyorum. Yani 10bin nüfuslu ilçede 4 kişi çıkıyorsa milyonda 1 değil de trilyonda 1 dir o.

• Sadece bir hastahanede 3 adet sağlık personeli bildiğime göre Türkiye'deki tüm reenfekteleri tanıyorum o zaman. Okuduklarına inanmaya devam et.

• quote:

Orijinalden alıntı: Baydin.21

Ben de nüfusu 10bin olan bir ilçe hastanesinde çalışıyorum ve ben de 4 hasta biliyorum. Yani 10bin nüfuslu ilçede 4 kişi çıkıyorsa milyonda 1 değil de trilyonda 1 dir o.

Gerçekten süpersiniz.

Harvard'lı Epidemiyolog bilmiyor Türkiye'de her hastanede en az 4 reenfeksiyon olduğunu ama siz biliyorsunuz.

İyi kafa :)

• nucro kullanıcısına yanıt

Rahatsız mısın arkadaşım? Senin kaynağına mı güveneyim kendim şahit olduğuma mı? Yemin ediyorum bunların psikolojik desteğe ihtiyaçları var.

• Evet dünya düz kardeşim. Korona tamamen komplo. Uçakların arkasında bıraktığı izler su buharı değil, kimyasal zehir atıyorlar üzerimize. Aşılar bizi kısır bırakıyor. Hepsi emperyal güçlerin oyunu.

• "Senin kaynağına mı güveneyim" dediği kişi Harvard bitirmiş TV kanallarına röportaj veriyor. :)

Bizim milletin özgüvenine hastayım. Sen de Harvard bitir, TV'lere çık seni de dinleyelim.

Ya da bana bir zahmet çalışma bul 2. kez enfeksiyonla ilgili analizlerin yapıldığı onunla konuş. Kalkmış daha PCR testi neyi test eder onu bilmeden sadece ben 3 tane reenfeksiyon biliyorum diyor. Önce git PCR testi neyi gösterir onu öğren.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nucro -- 21 Ekim 2020; 9:0:57 >
  • deepkurt kullanıcısına yanıt

yazık ya, milletin seviyesi de bu.

Cevap veremediği konularda dünya düz, komplo vs vs.

Cevap veremiyorsanız sorun değil, illa cevap verecem diye kasma.

Üzülüyorum bu şekilde cevaplar görünce, diyor ki "ben kaynak gösteremiyorum, araştırma da bulamadım, onun yerine bana algılatılana inanmaya devam ediyorum demek bu.. Bu algınla devam et. Tam aradıkları kitle bu işte..

• Ben bu tür konuları seviyorum, forumda kim sakat hemen anlıyorsun basıyorsun sonra engeli

• Zaman icinde dogru bilinen yanlislara bakarak kimse bugun dogru sanilanve kabul edilen seylerin kesinlikle dogru oldugunu kabul edemez. Birzamanlar Doktorlar Sigaranin sagliga iyi oldugunu girtlaga iyi geldigini Hemsire kiyafeti giymis ünlülerin boy gösterdigi reklamlara halka anlatiliyor hatta doktorlarda bu yönde görüs bildiriyorlardi. Radyasyonunda insana iyi gledigini bile söylediler bir zamanlar. Dogru ve yanlis diye birsey yok sanirsam yanlis zamanda yanlis dogruyu secenler ve dogru zamanda dogruyu secenler olarak ayriliyor insanlar. Hersey algidan ibaret.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.