Şimdi Ara

Yeniden doldurulmuş printer kartuş performansı?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
560
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • HP 3650'nin kartuşları bitti. Yeni kartuş çok pahalı, yeniden doldurtsam ve fotoğraf bassam kalitede bir düşüş olur mu?

• baya bir düşüş olur ve eğer birkaç gün kullanmadan bırakırsan mürekkep dandikse kuruyabilir,kurursa da birdaha doldurtamazsın...
  • Açıklama için teşekkürler. Yeni kartuş almak gerekiyor, herhalde, 2 kartuşda yeni printer fiyatı :(((
  • kalıtelı dolum yapan yerler var ama resım basma olyı bıraz farklı tabı ben normal prınter ıcın dolum yaptırıyorum tabı arkdasım oldugu ıcın problem cıkmıyor daha onceden bır cok yere kartus dolumu yaptırdıydım ama hıc bırınden memnun olmamıstım yanı kısacası bu ısı ıyı yapan ve dogru yapanlara yaptırırsan tam performans alamasanda gayet ıyı yapan yerler var.
  • Bencede kaliteli bir yere dolum yaptırdığın zaman pek sorun çıkmıyor. Araştırman lazım ama İ<zmirdeysen bir yer önerebilirim....
  • hepsi makineden el de?meden doldurmuyor mu bunlarln? (slrlngayla dolduran yerlere gidiyorsan?z zaten sopaLlkslnlz bisey demiyorum ona(:
    iyi makineli bir yere doldurmak laz?m o zaman(:
  • yok abicim doldurt bende 930c var 3 senedir kulalnıorum ve bir kere bile kartus almadım dijital cameramla cektiklerimi de bunda basıyorum yazıcıoglunda kartus dolum merkezleri var orda doldurt kalitedeki düşüşü anlamazsın bile
  • Evet elle dolum şırıngayla yapılıyorsa çok büyük problem özel makine kullanan yerlerde doldurtman gerekli. Oralada kızgın buhar tutum kanal açılıyor ondan sonra makine ile dolum yapılıyor ve gerçeğinden çok az bir farkla mükkemmel oluyor.
  • Fotograflarını çok sayıdaysa online baskı yapan yerlere bastır daha ucuza geliyor
  • yaw iyi de, 3650 renkli kartuşunu makine ile dolduran yer yok ki, renkli kartuşların çoğu şırınga ile doluyor zaten.....buhar olayı başka mevzu tabi.. önemli olan mürekkebin kalitesi..
  • kadıköyde kartuş dolum center var
    orda doldururlar makina ile......kadıköyden tepe natulius'a gelmeden hemen önce...... Test bile yapıolar dolumdan sonra test kagıdı ile birlikte güzelce ambalajlayıp teslim ediolar fiyatları da uygun...........
  • peki arkadaşlar ankarada bildiğiniz iyi bir dolum merkezi var mı
  • sana tavsiyem eğer hiç dolum yapmadıysan bikere doldurt. daha sonrasında yan sanayi kartuşlar var.
    geçenlerde sordum. 40 ml dolu kartuş 30 milyondu. bunlardan alabilirsin.
    orjinali 25 ml.
  • EĞer şırınga değilde makine ile dolum yapılırsa sorun çıkmaz.
  • arkadaş ben doldurdum kullanamadım attım hala küfrederim doldurttuğum yere
    hatta adam renlki kartuşun yanlış yerine yanlış renk basmış gitti yenicecik yazıcım
    ankarada bildiğiniz güzel yer varsa bi zahmet yazıverin
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.