Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Yeniden doldurulmuş printer kartuş performansı?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı, 1 Masaüstü Kullanıcı
14
Cevap
0
Favori
533
Tıklama
Tüm Forumlar >> Ev Elektroniği ve Elektrikli Ev Aletleri >> Elektrikli Küçük Ev Aletleri >> Yeniden doldurulmuş printer kartuş performansı?
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    96 Mesaj
    HP 3650'nin kartuşları bitti. Yeni kartuş çok pahalı, yeniden doldurtsam ve fotoğraf bassam kalitede bir düşüş olur mu?

|
    |
  • Binbaşı
    1590 Mesaj
    baya bir düşüş olur ve eğer birkaç gün kullanmadan bırakırsan mürekkep dandikse kuruyabilir,kurursa da birdaha doldurtamazsın...
    |
    |
  • Çavuş
    96 Mesaj
    Açıklama için teşekkürler. Yeni kartuş almak gerekiyor, herhalde, 2 kartuşda yeni printer fiyatı :(((
    |
    |
  • Binbaşı
    1191 Mesaj
    kalıtelı dolum yapan yerler var ama resım basma olyı bıraz farklı tabı ben normal prınter ıcın dolum yaptırıyorum tabı arkdasım oldugu ıcın problem cıkmıyor daha onceden bır cok yere kartus dolumu yaptırdıydım ama hıc bırınden memnun olmamıstım yanı kısacası bu ısı ıyı yapan ve dogru yapanlara yaptırırsan tam performans alamasanda gayet ıyı yapan yerler var.
    |
    |
  • Çavuş
    62 Mesaj
    Bencede kaliteli bir yere dolum yaptırdığın zaman pek sorun çıkmıyor. Araştırman lazım ama İ<zmirdeysen bir yer önerebilirim....
    |
    |
  • Binbaşı
    1197 Mesaj
    hepsi makineden el de?meden doldurmuyor mu bunlarln? (slrlngayla dolduran yerlere gidiyorsan?z zaten sopaLlkslnlz bisey demiyorum ona(:
    iyi makineli bir yere doldurmak laz?m o zaman(:
    |
    |
  • Teğmen
    208 Mesaj
    yok abicim doldurt bende 930c var 3 senedir kulalnıorum ve bir kere bile kartus almadım dijital cameramla cektiklerimi de bunda basıyorum yazıcıoglunda kartus dolum merkezleri var orda doldurt kalitedeki düşüşü anlamazsın bile
    |
    |
  • Çavuş
    62 Mesaj
    Evet elle dolum şırıngayla yapılıyorsa çok büyük problem özel makine kullanan yerlerde doldurtman gerekli. Oralada kızgın buhar tutum kanal açılıyor ondan sonra makine ile dolum yapılıyor ve gerçeğinden çok az bir farkla mükkemmel oluyor.
    |
    |
  • Yarbay
    2055 Mesaj
    Fotograflarını çok sayıdaysa online baskı yapan yerlere bastır daha ucuza geliyor
    |
    |
  • Teğmen
    162 Mesaj
    yaw iyi de, 3650 renkli kartuşunu makine ile dolduran yer yok ki, renkli kartuşların çoğu şırınga ile doluyor zaten.....buhar olayı başka mevzu tabi.. önemli olan mürekkebin kalitesi..
    |
    |
  • Teğmen
    208 Mesaj
    kadıköyde kartuş dolum center var
    orda doldururlar makina ile......kadıköyden tepe natulius'a gelmeden hemen önce...... Test bile yapıolar dolumdan sonra test kagıdı ile birlikte güzelce ambalajlayıp teslim ediolar fiyatları da uygun...........
    |
    |
  • Onbaşı
    27 Mesaj
    peki arkadaşlar ankarada bildiğiniz iyi bir dolum merkezi var mı
    |
    |
  • Binbaşı
    1093 Mesaj
    sana tavsiyem eğer hiç dolum yapmadıysan bikere doldurt. daha sonrasında yan sanayi kartuşlar var.
    geçenlerde sordum. 40 ml dolu kartuş 30 milyondu. bunlardan alabilirsin.
    orjinali 25 ml.
    |
    |
  • Teğmen
    136 Mesaj
    EĞer şırınga değilde makine ile dolum yapılırsa sorun çıkmaz.
    |
    |
    hatta adam renlki kartuşun yanlış yerine yanlış renk basmış gitti yenicecik yazıcım
    ankarada bildiğiniz güzel yer varsa bi zahmet yazıverin
    |
    |
HızlıCevap
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
SEO
Masal
google reklamları
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,266
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.