Şimdi Ara

!!!!!Yeniden ARMOR+ Modifiye!!!!(yeni fotolar eklendi 26.08.08) (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
106
Cevap
1
Favori
8.245
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • tebrikler gerçektende burda müthiş çalışmalar çıkıyor
  • valla tebrikler iyi iş çıkarmışsınız
  • bikaç yeni foto ekleyeyim karanlık fotolarıda eklerim kısa zaman sonra

!!!!!Yeniden ARMOR+ Modifiye!!!!(yeni fotolar eklendi 26.08.08)

• sanki hep kalacakmış gibi takmışsın ama hadi hayırlısı olsun
  • 4 tane kelepçe tutuyo olm uv neonların kadar konuş
  • 2 tanede karanlık foto ekleyelim...

• Güzel olmuş. Eline sağlık.

Yalnız Plexi'ye şöyle güzel bi gravür iyi gider
  • quote:

Orjinalden alıntı: WoXeD

4 tane kelepçe tutuyo olm uv neonların kadar konuş

ne adamsın lan dursun sende sistem alana kadar sorun değil kanaatimce 1 ay falan onlarlasın

• Ohşşşş kasaya bak Seçkincim zaten biliyordum ama artık eminim.sen insan değilsin
  • quote:

Orjinalden alıntı: SayGili

Ohşşşş kasaya bak Seçkincim zaten biliyordum ama artık eminim.sen insan değilsin

iltifat olarak kabul ediyorum abi

• arkaya bide elektrik sayacı taksaydın xD deli manyak olmuş da biliyon mu hep içimde uhde olarak kalan bi soru var
    monitörün yanında okadar ışık rahatsız edici olmuyomu ayrıca hernekadar sessizde olsa ( ? sessiz mi benim ki kadar :P ) ses rahatsız etmiyormu
  • ışıktan rahatsız olmuyorum.ses namınada bişi yok kasada.full nanoxia fanlar kullanıyorm (işlemcideki hariç) q6600 aldığımdan beri makina biraz daha fazla ısındığından fanları 1300rpm civarında çalıştırıyorum.masaüzerinde ise 500-600 arası.Daha sessiz bi kasa olması için full pasif soğutuculu olması gerek.gören ve "duyamayan" hasta oluyor ses namına bişi yok kasada çok memnunum
  • quote:

Orjinalden alıntı: XErTuX

arkaya bide elektrik sayacı taksaydın xD deli manyak olmuş da biliyon mu hep içimde uhde olarak kalan bi soru var
    monitörün yanında okadar ışık rahatsız edici olmuyomu ayrıca hernekadar sessizde olsa ( ? sessiz mi benim ki kadar :P ) ses rahatsız etmiyormu

bilgisayardaki ışıklar olmasa açıldıgını anlamıyorum ben arkadaışm sessizlik namına yeterli bir açıklama olmuştur heralde ışıkta rahatsız edici düzeyde değil belki hassas olanlar için sorun yaratabilir ama bizi rahatsız etmiyor

• Sistemin genel görünüşünüde ekleyelim. 2232bw ve microsoft comford4000 klavye eklendi ve herşey tamamlandı monitör için vural abiye (vgulgec) teşekkür ederim

• Eline sağlık güzel olmuş.Kırmızı neonları yeşil yaparsan daha güzel olur bence.
  • yeşil neon var denedim fakat neon ile kullanıldığında uv katotlar etkisini gösterniyor.hemde kırmızı ile mor karışımı hoşuma gidiyor
  • vıııııııııııışşşşşşşşşşşşşşş kia düzmüşün yau
  • Para var huzur var eski monitörde nasıl atılmış kenara yazık yazık....
  • quote:

Orjinalden alıntı: ankara1234

Para var huzur var eski monitörde nasıl atılmış kenara yazık yazık....

Nazar etme nolur çalış seninde olur Solda ucu gözüken monitörü diyorsan o hep ordaydı
  • Benim zamanında seninkinden de sessiz bir sistemim vardı.
    Ama şimdi bile seninkini geçmez.

Ekleme: Şaka bi yana, güzel olmuş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi soğutucu -- 26 Ağustos 2008; 21:15:12 >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.