Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

YeniAkit: Fen Bilgisi kitapları dinsizlik aşılıyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı
49
Cevap
1
Favori
3.389
Tıklama
Cevapla
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Ülke ve Dünya Gündemi >> YeniAkit: Fen Bilgisi kitapları dinsizlik aşılıyor
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
Mesaj
 • Yarbay
  3451 Mesaj
  Yeni Akitin desteklediği siyasi ittifak bunları yaptı ilk mesaha ekler misiniz değerli hocam ?

  https://shiftdelete.net/turkiye-yerli-silah-teknolojileri-62621/amp

  80 senedir fenni ilim gördük,son 15-20 senede birşeyler yaptık onları yapanlarda yurtdışından gelen Müslüman ve Vatansever Türk mühendisler pek işe yaramadı Batıcılık.

  Doğduğunuz toprakların dinine düşman olmayın ,Allah'ın gazabı şiddetlidir,muhakkak ki geri döndürüleceğiz boş yere yaratılmadık.  < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  _____________________________
 • Teğmen
  223 Mesaj

  klavyene yazık. boşuna kendini yormamalısın. konuyu baştan sona kadar şöyle bir süzdüm, bir seni gördüm ya. neyse sen silah teknolojilerini paylaşırken benim de aklıma kılıçdaroğlu geldi. çok ilginç biri. ne zaman s400 sevkiyatına ait parçalar ülkemize inmeye başladı, s400' ler türkiye' nin hakkıdır dedi. ineceğine anca kanaat getirdiği nasıl da belli oluyor. yazık ya


  konuyu atlamışız. ya ders kitapları ne ki; tv, internet, scientic, national geo, ntv, bbc, nasa, spacex... coştular mübarek. eğitimde yaratılış okunurken evrimi de okutmalısın bu memleketde. insanın gözü anca böyle açılır yoksa uyuyan çok olur. yaratılışa inanan biri evrime de inandı mı varın gerisini siz düşünün. daha bunu ayırt edemiyoruz.  < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ahmet kontuy -- 14 Temmuz 2019; 2:20:57 >
  |
  |
  JNG90 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  _____________________________
 • Yarbay
  3451 Mesaj

  ABD'de,6 sene boyunca 20 çocukla deney yapmışlar ilk 10 çocuk Allah'tan bahsedilerek yetiştirilmiş 2-8 yaş arası ikinci 10 çocuğa Allah ve Yaratıcı ile ilgili ne okulda ne evde tek laf edilmemiş,sonra Massachusettss üniversitesinde bu küçücük çocuklara soruyorlar sizi yaratan biri var mı diye,çocuklar kendilerini yaratan biri olduğuna,bir yaratıcıya inandıklarını söylemiş hemde en ufak bir dış etki olmadan !

  Peygamberimiz der ki her insan Fıtrat,İslam üzerine yani Müslüman olarak doğar,inanma duygusu Allah tarafından içimizde var,tarih boyunca dinsiz bir toplum,devlet olmamıştır ne yazık ki her ay 7-8 kişinin Müslüman olduğu Japonya'ya göre Türkiye'de belki de gençlerin %10'u İslam'a şirk koşuyor,onların suçu aslında yok biz geri kaldık .

  Katolik veya Ortodoks Hristiyan erkekleri Yeniçeri yapıp İstanbul'u fetheden bir millet için çok kötü bir durum,Papa'nın yanındaki kardinallerden biri Fatih Sultan Mehmet döneminde Müslüman'dı,en azından Hristiyanlığı yıkabilirdik ama şimdi sıra onlarda maalesef,bizim gençlerimiz İslam düşmanı oluyor bu konuda kesinlikle dar gelirli/psikolojisi bozuk/depresif Ateist/Deist vs. insanlara gerekirse ev,araba,teknolojik cihazlar hibe edilmeli,maddi olarak refah ortamına gelmeliler bir günde kimse baskıyla Müslüman olmaz onun için zekat verilir,kurban kesilir,yardım yapılır bu insanları dışlamamalıyız Donanımhaber ve Ekşisözlük'te 15 senedir bedava İncil satılıyor meyvelerini de görüyoruz hiç kimseye 5 vakit namaz kılın 85 sure ezberleyin demiyoruz sadece İslam'ı kalplerinde muhafa etsinler yeter,emin olsunlar o İslam onları ebedi azaptan ve dünyada zombi gibi bomboş yaşamaktan kurtaracak.


  Bu yorumları yazanlara ise bazenleri gerçekten saldırgan yorumlar yazasım geliyor ama bizim dinimiz hoşgörü dini,öyle yorumlar yazsak iyice İslam düşmanı olurlar en azından fikirleri değişmese bile kalpleri ısınır.

  Konuyu çok dağıttım,bilgiye gelirsek din konusunda internet yok hükmünde bence,evrim meselesi Papaz okulu mezunu bir fanatik Katoliğin palavrası,ne hikmetse Hristiyan ve Yahudilerde yok hükmünde olan Darwin bizde Einstein muamalesi görüyor zaten ateizm 14.yy'da baskıcı kiliseye karşı çıkmış bir modaydı ve aynı yy'da bitti Darwin geldiği gibi gitti Nietzche'nin bir sonraki üst ırk meseleside İnsan-Maymun DNA'sı ile bitiyor.

  S-400'lerin gelmesi T.C açısından NATO,Atlantik ve Batı'dan kopup Avrasya eksenine geçtiğimizi gösterdi bahsettiğini kişi TR-705'in abisi.

  @ahmet kontuy  < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  |
  |
  Bahsedilenler: ahmet kontuy
  _____________________________
 • Teğmen
  178 Mesaj
  Şöyle anlatılması lazım

  Allah ol diyor ay dönüyor niye dönüyor sormayın Allah yapıyor. Dünya yuvarlak niye sormayın Allah yapıyor. Gezegenler var boş verin 5 gezegen ezberlemek yerine 5 vakit namaz kılın. Dünya güneş etrafında dönüyor boş verin kabede dönün daha iyi.

  Fizik yasaları
  Çekim kuvveti: Allahın yaptığı kuvvet
  itme kuvveti: kabirde vakumlama

  Kimya
  Atom: Allahın ol dediği bişey.

  ironi yapıyorum. Milleti salak yapmak için böyle şeyler yazarlar. Sırf artık bunlar yüzünden deistim rahatım.
  _____________________________
 • Teğmen
  239 Mesaj
  Ülkenin sonu bu kafayla çok kötü görünüyor sanırsam kaliteli insanlar kaçacak bir grup cahil ordusu kalıp birbirini yiyecek fen dersini de kaldırın ne lazım ki bize imam hatip açın doktor ne lazım ? cübbeli bey efendi okur bir hurmayı ısırır yersin iyileşirsin öğretmen ne lazım herkes arapça öğrensin kuran-ı kerim okusun bitti teknoloji ne lazım yazılım ne lazım hiç biri lazım değil hepsi israf.
  |
  |
  _____________________________
  MADDE 1: Türkiye devleti bir cumhuriyettir. MADDE 2: Türkiye Cumhuriyeti, toplumun huzuru, milli dayanışma ve adalet anlayışı içinde, insan haklarına saygılı, Atatürk milliyetçiliğine bağlı, başlangıçta belirtilen temel ilkelere dayanan, demokratik, laik ve sosyal bir hukuk devletidir. MADDE 3: Türkiye devleti, ülkesi ve milletiyle bölünmez bir bütündür. Dili Türkçedir. Bayrağı, şekli kanununda belirtilen, beyaz ay yıldızlı al bayraktır. Milli marşı İstiklal Marşı’dır. Başkenti Ankara’dır. MADDE 4: Anayasa’nın 1 inci maddesindeki Devletin şeklinin Cumhuriyet olduğu hakkındaki hüküm ile, 2’nci maddesindeki Cumhuriyet’in nitelikleri ve 3’üncü maddesi hükümleri değiştirilemez ve değiştirilmesi teklif edilemez.
 • Yüzbaşı
  979 Mesaj
  Eski Kullanıcı Adı:
  quattrovalvole  İnan o yobazlar şimdikiler den daha samimi ve gerçekçi. En azından gavur dedikleri adamlardan uzak duruyorlardı. Adamlar kitap bile basmamış matbaa gavur icadı diye. Şimdikiler Amerika'nın tasarlayıp Çin'in ürettigi iPhone'lar dan yine gavur olan Facebook, YouTube falan bütün sosyal medyayı daha çok kullanıp, yine gavur icadı olan arabalara dünya kadar para bayılıp (o paraları da ak zihniyeti sayesinde buluyorlar ya) kullanıyorlar, yine gavur icadı olan televizyonlardan ahaber gibi abuk sabuk kanalları izleyip sonra Facebook gruplarında gavur dedikleri adamlara ana avrat sövüyorlar. Islak odunla dövmek lazım bunları.  < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  |
  |
  Long Nightt kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  _____________________________
  İşte hancı ben hep böyleyim,
  Öteyi ne sen sor ne ben söyleyim,
  Kaldır artık boş kadehi neyleyim,
  Şu bizim hesabı gör yavaş yavaş..
 • Uzaklaştırılmış 2 gün cezanın, 1 gün 12 saat 53 dakika kadarı kaldı.
  Benim bu forumda ne işim var

  Neyse az kaldı
  |
  |
  _____________________________
 • Binbaşı
  1610 Mesaj

  Neyi inkar amaçlı... Bu adı üstünde; test edilip ölçülen, doğa da olup bitenleri anlamamıza yarayan ,bilimler bütünü. Ölçüp tartamayacağın şeyleri bunun içine sokarsan ya bilime ya dine zarar verirsin sonuç da fakirlik ve başka ulusların seni ezmesi olur. Dünya tarihinde farklı bir şey daha görülmedi...
  |
  |
  tolga_yakup kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  _____________________________
  Cehalete karşı omuz omuza...

  https://vimeo.com/gurhanerkal ------------------https://www.facebook.com/GurhanErkalTasarimOfisi
 • Teğmen
  223 Mesaj

  bak ufkun açılsın. bilim kurgu filmlerinin babası, tüm zamanların en iyi bilim kurgu filmi terminatör 2' dir. terminatör 2' nin T1000 robotu rastgele çıkmış bir hayal ürünü değildir. sen bu tip bir hareketliliği gerçek hayatında görsen, aklın uçar,0 deli olursun. sözün özü fil iğne deliğinden geçer mi diye biri sana sorsa, sen geçmez dersin. ama o fili iğne deliğinden geçirecek olan bir güce sahip olan var. sen bekle, biz de bekiyoruz. şimdilik keyif yap.
  |
  |
  Mesutzgvn kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  _____________________________
 • Uzaklaştırılmış 2 gün cezanın, 1 gün 4 saat 30 dakika kadarı kaldı.
  Bilimlerin temeli matematik
  Fiziğin temeli matematik
  Diğer bilimlerin temeli bu ikisidir.
  Ancak hepsinin temeli de düşünebilmek yani felsefedir.  < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  |
  |
 • quote:

  Orijinalden alıntı: HIGHER

  Sen müslüman değil miydin?

  Alıntıları Göster
  Başlığa istinaden diyorum ilim bilim kanıtlanabilir şeyler sunduğundan ve dinden sorgulamaya kapalı olduğundan kabul edilmiyor neden çünkü bilime ilime olan merak insanı başka dallarda da sorgulamaya itiyor sorgulama ise bir şeylerin sonunu getiriyor çünkü insan şuana kadar insanlığa hizmet eden kaynak olan şeyleri merak sonucu çalışma ve çabalama ile bulmuştur ben hiç dua ile iyileşen ,iyileşmek için hastalığından kurtulmak için tarikata giden görmedim hasta olunca en dindarı bile hastaneye tıbbi bilimden yararlanmaya gidiyor nedense.Buda kabul edilemeyen gerçekleri birnevi tasdikliyor.  < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hendrik Johannes Cruijff -- 14 Temmuz 2019; 16:13:15 >
  |
  |
  _____________________________
  La vittoria sara nostra 1903 Força Barça 1899
 • quote:

  Orijinalden alıntı: AnFallenMecnun

  İnan o yobazlar şimdikiler den daha samimi ve gerçekçi. En azından gavur dedikleri adamlardan uzak duruyorlardı. Adamlar kitap bile basmamış matbaa gavur icadı diye. Şimdikiler Amerika'nın tasarlayıp Çin'in ürettigi iPhone'lar dan yine gavur olan Facebook, YouTube falan bütün sosyal medyayı daha çok kullanıp, yine gavur icadı olan arabalara dünya kadar para bayılıp (o paraları da ak zihniyeti sayesinde buluyorlar ya) kullanıyorlar, yine gavur icadı olan televizyonlardan ahaber gibi abuk sabuk kanalları izleyip sonra Facebook gruplarında gavur dedikleri adamlara ana avrat sövüyorlar. Islak odunla dövmek lazım bunları.
  Ben bunları öne atınca konu ile ne alakası var diyorlar birde bunu diyen gerçek islam bu değil de diyor aynı zamanda dış tebada bakınca dostlar alışverişte görsün müslümanlığı var ayrıca din bir ticari enstrüman bizdeki konusuda islam en iyi kullanan iyi çalan iyi para kazanıyor cebini dolduruyor iyi ve hızlı para kazanma mekanizması, aynı zamanda kolay.İnandıkları dinde açık açık diyorki onlarla ilişki kurmak onlarla ticaret yapmanın onlardan bir farkın olmadığını net şekilde söylüyor ama anlayabilene işte yada anlamak isteyene sonuçta bunu beynine beynine vurunca mavi ekran veriyorlar cevap veremiyorlar işte.  < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hendrik Johannes Cruijff -- 14 Temmuz 2019; 16:18:45 >
  |
  |
  _____________________________
  La vittoria sara nostra 1903 Força Barça 1899
 • Onbaşı
  27 Mesaj
  Adi üstünde Ak-it,dikkate almaya gerek yok  < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  |
  |
 • Yarbay
  2263 Mesaj
  quote:

  Orijinalden alıntı: JNG90

  ABD'de,6 sene boyunca 20 çocukla deney yapmışlar ilk 10 çocuk Allah'tan bahsedilerek yetiştirilmiş 2-8 yaş arası ikinci 10 çocuğa Allah ve Yaratıcı ile ilgili ne okulda ne evde tek laf edilmemiş,sonra Massachusettss üniversitesinde bu küçücük çocuklara soruyorlar sizi yaratan biri var mı diye,çocuklar kendilerini yaratan biri olduğuna,bir yaratıcıya inandıklarını söylemiş hemde en ufak bir dış etki olmadan !

  Peygamberimiz der ki her insan Fıtrat,İslam üzerine yani Müslüman olarak doğar,inanma duygusu Allah tarafından içimizde var,tarih boyunca dinsiz bir toplum,devlet olmamıştır ne yazık ki her ay 7-8 kişinin Müslüman olduğu Japonya'ya göre Türkiye'de belki de gençlerin %10'u İslam'a şirk koşuyor,onların suçu aslında yok biz geri kaldık .

  Katolik veya Ortodoks Hristiyan erkekleri Yeniçeri yapıp İstanbul'u fetheden bir millet için çok kötü bir durum,Papa'nın yanındaki kardinallerden biri Fatih Sultan Mehmet döneminde Müslüman'dı,en azından Hristiyanlığı yıkabilirdik ama şimdi sıra onlarda maalesef,bizim gençlerimiz İslam düşmanı oluyor bu konuda kesinlikle dar gelirli/psikolojisi bozuk/depresif Ateist/Deist vs. insanlara gerekirse ev,araba,teknolojik cihazlar hibe edilmeli,maddi olarak refah ortamına gelmeliler bir günde kimse baskıyla Müslüman olmaz onun için zekat verilir,kurban kesilir,yardım yapılır bu insanları dışlamamalıyız Donanımhaber ve Ekşisözlük'te 15 senedir bedava İncil satılıyor meyvelerini de görüyoruz hiç kimseye 5 vakit namaz kılın 85 sure ezberleyin demiyoruz sadece İslam'ı kalplerinde muhafa etsinler yeter,emin olsunlar o İslam onları ebedi azaptan ve dünyada zombi gibi bomboş yaşamaktan kurtaracak.


  Bu yorumları yazanlara ise bazenleri gerçekten saldırgan yorumlar yazasım geliyor ama bizim dinimiz hoşgörü dini,öyle yorumlar yazsak iyice İslam düşmanı olurlar en azından fikirleri değişmese bile kalpleri ısınır.

  Konuyu çok dağıttım,bilgiye gelirsek din konusunda internet yok hükmünde bence,evrim meselesi Papaz okulu mezunu bir fanatik Katoliğin palavrası,ne hikmetse Hristiyan ve Yahudilerde yok hükmünde olan Darwin bizde Einstein muamalesi görüyor zaten ateizm 14.yy'da baskıcı kiliseye karşı çıkmış bir modaydı ve aynı yy'da bitti Darwin geldiği gibi gitti Nietzche'nin bir sonraki üst ırk meseleside İnsan-Maymun DNA'sı ile bitiyor.

  S-400'lerin gelmesi T.C açısından NATO,Atlantik ve Batı'dan kopup Avrasya eksenine geçtiğimizi gösterdi bahsettiğini kişi TR-705'in abisi.

  @ahmet kontuy

  < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  |
  |
  _____________________________
  Kim namus ve ahlak şövalyeliği yapıyorsa, bilin ki en namussuzu odur.

  Friedrich Wilhelm Nietzsche
 • Teğmen
  178 Mesaj

  Fili karadelik haline getirebilirsek 100 tane fili iğnenin deliğinden geçirebiliriz de. Tabi iğnenin deliğine karadelik sokarken karadelik iğneyi deliğe sokar.  < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  |
  |
  ahmet kontuy kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  _____________________________
 • Yarbay
  19547 Mesaj
  Bu paçavra ve bu zihinde ki canlılar daha büyük tehlike saçıyor, normalde sınır dışı edilmeye kadar gider yargılama sürecinde bu zihniyet.
  |
  |
  _____________________________
  Copyright © 2011/2012/2013/2014/2015/2016/2017/2018/2019 Burada yazdıklarımın tamamı hayal ürünüdür ve gerçek değildir, zotacing sorumlu tutulamaz...Yazdıklarıma inanmayın ve üzerinize almayın/alınmayın.
HızlıCevap
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
sohbet
son dakika
haberler
Paykasa
üniversite
Blogio
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,313
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.