Şimdi Ara

Yeni Zombie haritaları (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
49
Cevap
0
Favori
15.888
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Arkadaşlar deli olcam bu gidişle. 5. 6. okuyuşum her yazıyı ama olmuyor. patch 1.1 i yükledim lanfix 1.1'ide yükledim. mods klasürünüde açtım. launch bölümünde gözüküyor haritalar. ancak konsol'a yazdığımda hiçbi atraksiyon göremiyorum. açılmıyo kısacası. ne yaptıysam ne ettiysem olmuyor. YARDIM EDİN LÜTFEN :( delirmek üzereyim...

tekrar bi hatırlatma yapiim herşey güzel hoş mods'a girince launch'da gözüküyo. çift tıklayıncada launch oluyor ama konsol'a yazınca harita ismini (\map nazi_zombie_subway) girmiyor...

Lütfen yardım edin
  • quote:

Orjinalden alıntı: ahkaf90

Arkadaşlar deli olcam bu gidişle. 5. 6. okuyuşum her yazıyı ama olmuyor. patch 1.1 i yükledim lanfix 1.1'ide yükledim. mods klasürünüde açtım. launch bölümünde gözüküyor haritalar. ancak konsol'a yazdığımda hiçbi atraksiyon göremiyorum. açılmıyo kısacası. ne yaptıysam ne ettiysem olmuyor. YARDIM EDİN LÜTFEN :( delirmek üzereyim...

tekrar bi hatırlatma yapiim herşey güzel hoş mods'a girince launch'da gözüküyo. çift tıklayıncada launch oluyor ama konsol'a yazınca harita ismini (\map nazi_zombie_subway) girmiyor...

Lütfen yardım edin

map nazi_zombie_subway yaz taba bas büyük ihtimal arada boşluk falan bırakıyor olabilirsin yinede olmuyorsa
    mods tan subwayı seç launch de oyun kapanıp tekrar açılacak sora consolu açıp yapacaksın moddan değiştirmeden olmaz .. \map nazi_zombie_subway yinede olmuyorsa
    cod 5 versiyonun kaç ona göre lan fix indir şuan 1.4 var onu yükle üzerine 1.4 lanfixi indir olacaktır oyunu lanfixten çalıştır bide...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mertugur -- 29 Mayıs 2009; 6:49:22 >

• Arkadaşlar biraz eskidi ancak benim sorum olcak yardımcı olurmusunuz?
    subway'dan başka harita oynayamıyorum,stop the watch hatası alıyorum.Sebeb nedir
  • HERŞEYİ YAPTIM MODS TA GÖZÜKMÜO
  • DEDİGİ GİBİ GİRİOM AMA BENDE ACTİVİSON DİYE BİSİ YOK MODS TA YOK CODWAWDA AQ
  • quote:

Orijinalden alıntı: mertugur

quote:

Orjinalden alıntı: ahkaf90

Arkadaşlar deli olcam bu gidişle. 5. 6. okuyuşum her yazıyı ama olmuyor. patch 1.1 i yükledim lanfix 1.1'ide yükledim. mods klasürünüde açtım. launch bölümünde gözüküyor haritalar. ancak konsol'a yazdığımda hiçbi atraksiyon göremiyorum. açılmıyo kısacası. ne yaptıysam ne ettiysem olmuyor. YARDIM EDİN LÜTFEN :( delirmek üzereyim...

Lütfen yardım edin

map nazi_zombie_subway yaz taba bas büyük ihtimal arada boşluk falan bırakıyor olabilirsin yinede olmuyorsa
    mods tan subwayı seç launch de oyun kapanıp tekrar açılacak sora consolu açıp yapacaksın moddan değiştirmeden olmaz .. \map nazi_zombie_subway yinede olmuyorsa
    cod 5 versiyonun kaç ona göre lan fix indir şuan 1.4 var onu yükle üzerine 1.4 lanfixi indir olacaktır oyunu lanfixten çalıştır bide...

dostum aynı sorun bendede var ve olmuyor ne yapabilirim ?

• way lan ne gunlerdı kac sen gecmıs ustunden
  • Hala oynayan var mı benim gibi ? :D

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.