Şimdi Ara

Zidoo Z9S , Z10 , Z1000 ve UHD 2000 HDR Media Player Kullanıcıları ( Realtek 1296 Chipsetli ) (108. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
4.340
Cevap
34
Favori
185.041
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 106107108109110
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Teşekkür ediyoruz üstadım eksik olmayın emeklerinizden faydalaniyoruz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba Dostlar ;

Öncelikle herkesin kandili mübarek olsun, Zidoo Z9S serisi cihazlar stoğumuza girdi tekrardan.

Bekleyen arkadaşlar için sadece Donanım Haberden Gelen Müşteriler için 50Tl lik bir indirim başlattım.

Bunun için ürünü sepete eklerken DHABER50 Kodunu kullanarak değerlendirilebilir eğer satın alım düşünen var ise.

Hepinize teşekkür ederim.
  • ArseyTicaret A kullanıcısına yanıt
    İşte bu güzel haber...

Türkiye'den garantili ve faturalı ürün almayı düşünenler ; Arsey Ticaret'in web sitesine göz atmayı unutmasın.Her zaman dediğimiz gibi en iyi fiyatlar ve hizmet Arsey Ticaret'te.Dolayısıyla siteye bakmanızda fayda var , uçuk fiyata ürün satan çakal satıcılara kaptırmayın paranızı.

https://www.arseyticaret.com/kategori/zidoo-android-tv-box/5

Bahsedilen 50 TL'lik jest içinde ; tüm kullanıcılar adına ben teşekkür edeyim Sedat Bey'e.

Eyvallah...

• quote:

Orijinalden alıntı: ArseyTicaret

Merhaba Dostlar ;

Öncelikle herkesin kandili mübarek olsun, Zidoo Z9S serisi cihazlar stoğumuza girdi tekrardan.

Bekleyen arkadaşlar için sadece Donanım Haberden Gelen Müşteriler için 50Tl lik bir indirim başlattım.

Bunun için ürünü sepete eklerken DHABER50 Kodunu kullanarak değerlendirilebilir eğer satın alım düşünen var ise.

Hepinize teşekkür ederim.
    Teşekkürler...
    Yeni çıkacak ürünler stoklarda olacakmı ?
    Mesela Zidoo x

• saheemr kullanıcısına yanıt
    Hele bir çıksın bakalım , zaman ne gösterecek ama Zidoo X20 serisi gibi , Zidoo Z1000 yada Zidoo UHD2000 serisi gibi uçuk fiyatlı olursa Zidoo X ; para bağlanıpta stoklara alınmaz ve ancak sipariş üzerine gelir diye düşünüyorum şahsen.Çünkü Zidoo X20'nin bile maliyet fiyatından dolayı ( gümrük vergisi v.s ) satılamadığı bir piyasadan bahsediyoruz.

Ama bu soruyu firma sahibi Sedat Bey daha net olarak yanıtlar.Cevabını ondan dinlemekte fayda var...

• YesimCirakli Y kullanıcısına yanıt
    Selamlar. Sizin sorununuz aslinda zidoo ile ilgili degil. Synology cihazina erisim kisitlamasina takiliyorsunuz. Eger synology cihazinin dili turkce ise sorun yasamamaniz lazim. Bende xpenology modlamasi ile ds918+ versiyonu kullandim zidoo ile herhangi bir sorunla karsilasmadan butun afislemeleri ve alt yazilari turkce olarak indirip calistirmistim.
    Nas'i smb olarak gorup kullanici adi ve sifreyi girdiginizde herhangi bir sorun ile karsilasmamaniz lazim.

• Merhaba simdi kontrol ettim bölge Türkiye dil Türkçe olarak gözüküyor dediginiz gibi zidoo'dan degilde synology'den kaynaklı olabilir acaba synologyde ki anti virüs falan mı engelliyor bilemiyorum su an icin sorun yok ama güncelleme gelse de cihazi sifirlasam yine aynı sorunla karsilasabilirim sebebini bilmedigim için. Synologyi kontrol edeceğim çözüm bulursam haber edecegim.

• xdeliruzgar kullanıcısına yanıt
    Hakikaten olabilir.Çünkü bendeki Asustor NAS'da böyle bir sorun olmaması da bu tezi güçlendiriyor.

• Synology DS418+ ve Zidoo Z10 ile gayet sorunsuz devam ediyorum.
  • yaklşaık 2 yıldır synology nas ve zidoo ikilisini kullanıyorum sorunsuz.
    Eğer arşiviniz geniş değilse sıfırlayın synologyi.
  • aykutx kullanıcısına yanıt
    Merhaba kontrol etmek amacıyla sıfırladım nas cihazimi su an sorunsuz baglaniyorum zidooda Türkçe dil seçili olarak. Sorun düzeldi şükür teşekkür ediyorum.

• Benim için önemli değil ama HD AVR sahibi olmayanlar için önemli bir detay keşfettim. Zidoo'yu AVR'a HDMI'dan değil de optical'den bağlarsak DTS-HD filmlerin sesini DTS 5.1'e düşürüp verebiliyor, fakat işin Dolby kısmında böyle bir durum söz konusu değil. Dolby TrueHD bir film optical bağlantıda Dolby Digital 5.1'e düşmüyor ve hiç ses alınamıyor. Bunu halletmek çok zor olmasa gerek, umarım bir güncellemeyle bunu çözerler.
    Edit: Gereken her türlü farklı ayarla test ettim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi The Electro-Man -- 10 Kasım 2019; 19:50:57 >
  • Ayarlarda hd sesleri downmix yap var orayı açtın mı?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sadays

Ayarlarda hd sesleri downmix yap var orayı açtın mı?
    Onu yaptım, onu yapmazsam DTS-HD'yi de DTS'e düşürmüyor.

• O zaman bir terslik var bildirmek lazım ben denemedim hiç benim avr hdmi girişli

• quote:

Orijinalden alıntı: sadays

O zaman bir terslik var bildirmek lazım ben denemedim hiç benim avr hdmi girişli
    Benimki de HDMI'lı, can sıkıntısından HDMI'ı çıkartıp optical'den deneyeyim dedim. Yoksa AVR'de Dolby Vision, Atmos, DTS-X, HDR ne ararsanız var.

• quote:

Orijinalden alıntı: The Electro-Man

Benimki de HDMI'lı, can sıkıntısından HDMI'ı çıkartıp optical'den deneyeyim dedim. Yoksa AVR'de Dolby Vision, Atmos, DTS-X, HDR ne ararsanız var.

Alıntıları Göster
    remuxların içinde hd seslerin yanında ac3 dosyası da oluyor.
  • Herkes remux izlemiyor ki mkv sıradansa tek seslidir

• Ben gereksiz yer kaplamasın diye MKVgui uygulaması kullanarak HD ses dosyası dışındakileri siliyorum, o yüzden her filmde tek ses var.

• Vallahi iyi vakit buluyorsunuz film izlemeye zaman bulamıyorum ben

• 
Sayfa: önceki 106107108109110
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.