Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

( YENİ !!! ).. Zidoo Z9S ve Zidoo Z10 HDR Media Player Kullanıcıları ( Realtek 1296 Chipsetli )

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir Kullanıcı, 3 Masaüstü Kullanıcı
2.013
Cevap
31
Favori
79.002
Tıklama
Tüm Forumlar >> Ev Elektroniği ve Elektrikli Ev Aletleri >> Medya Oynatıcılar >> ( YENİ !!! ).. Zidoo Z9S ve Zidoo Z10 HDR Media Player Kullanıcıları ( Realtek 1296 Chipsetli )
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    62 Mesaj
    |
    |
  • Yarbay
    7593 Mesaj

Temizse verilir ama sıfırı garantili bu kadar düşmüşken siz bilirsiniz akancaym link vermiş

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    adoni kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    quote:

Orijinalden alıntı: adoni

İkinci el x9s yurt dışı cihaz 600 TL verilirmi sizce?
    Garantili fiyatını gösterip 500TL'ye indirtin bari. 200 lira için sıfır garantili makine varken ikinci el cihaza 600 lira verilmez bence.

Atıyorum benim USB 3.0 girişte sorun var, film izlerken kitlenme yaptığı için USB 2.0'dan bağlıyorum HDD'mi, bu makinenin hem 3.0 hem de 2.0'ında bu sorun varsa ne yapacaksınız? Riske değmesi için ciddi fiyat farkı gerekli, öyle bir fark da yok maalesef.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    Sony 55XF9005, Pioneer VSX1131, Polk Audio CSi A6, Heco Victa Prime 702, Polk Audio DSW PRO 550wi, Audio PRO Stage 22, WD TV LIVE, Xiaomi Mi Box, Zidoo Z9S, Giga Blue HD 800 SE Plus, PS4, Xbox One X
  • Yüzbaşı
    936 Mesaj

Arkadaşlar bu şekilde indirme yapabiliyordum son yazılım öncesi, makina önce Download klasöründe indirme yapıyordu, indirme birliğinde de Movies klasöründe saklanıyordu.

Yazılım sonrası ise şu mesajı alıyorum ;

Bu sorunu yaşayan var mı?

İyi akşamlar...

Sony KD65X8505 4K TV Dune HD DUO Blu-Ray/HD-DVD/DVD/Divx Oynatıcı... Digiturk Sagemcom 6101 Full Paket, D-Smart HD Full Paket... Synology DS2413 NAS Server, 12x3 Tb WD Red Raid5... Nikon D4S, Nikon 14-24mm f/2.8G, Nikon 24-70mm f/2.8G, Nikon 70-200mm f/2.8G...

• Binbaşı
    1659 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: The Electro-Man

Garantili fiyatını gösterip 500TL'ye indirtin bari. 200 lira için sıfır garantili makine varken ikinci el cihaza 600 lira verilmez bence.

Atıyorum benim USB 3.0 girişte sorun var, film izlerken kitlenme yaptığı için USB 2.0'dan bağlıyorum HDD'mi, bu makinenin hem 3.0 hem de 2.0'ında bu sorun varsa ne yapacaksınız? Riske değmesi için ciddi fiyat farkı gerekli, öyle bir fark da yok maalesef.

Alıntıları Göster
    En son 550 dedi ama garantili cihaz almak daha mantıklı gibi bencede

• Yüzbaşı
    763 Mesaj

Mount pointten kontrol edin hocam. Sataa2 olarak disk mount edilmiş mi?

Bu arada sata disk çok ısınmıyor mu? Bir de uyku moduna geçmiyordu. Ssd mi kullanıyorsunuz?

|
    |
    pharmacist kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: adoni

En son 550 dedi ama garantili cihaz almak daha mantıklı gibi bencede

Alıntıları Göster
    550 iyiymiş ben olsam alırım kaç tane kullandım daha bozulan görmedim birkaç kişi firmware denerken brick etti o kadar

|
    |

Ben 500 tl ye bırakıyorum zidoo x9s cihazımı. Hiç bir sorunu yok sadece apple tv 4k ve Z9s aldığım için satıyorum. İsteyen varsa verebilirim. Letgo da ilanım var.
    |
    |

|
    |

|
    |

|
    |
Reklamlar
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
son dakika
SEO
haberler
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,453
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.