Şimdi Ara

Yeni zam gelmeden askerliğe başvurmak hk.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
620
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar sanırım 31 haziran'dan sonra yılın 2. zammı olacak. Hiç bilgim olmadığı için soruyorum. Bu süreçte ben haziranda ücreti ve belgeleri tamamladığım zaman askerlik hizmetini en geç ne zaman yapabilirim? Mesela isteğim dahilinde kasım aralık aylarında gidebiliyor muyum? Bunu ben seçebiliyor muyum yoksa 1 ay sonra bile beni askere çağırabilirler mi?

• Bu yıl parayı yatırırsan en erken 2023 ocak en geç 2023 aralıkta yapabilirsin. Edevletten 12 tercih yapıyorsun hangi aylar gitmek istediğini. Bu yıl büyük çoğunluğa ilk tercihindeki ay çıktı.

• Fasist Diktator kullanıcısına yanıt

Anladım hocam. Teşekkürler. Haziranda yatırsam direkt temmuzda ağustosta çıkar sandım. 2023'e ertelemesi benim için daha iyi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Pankreasına Talibim -- 6 Nisan 2022; 1:5:51 >
  • Arkadaşlar bedelli ücretine yeni zam 1 temmuzdan sonra mı geliyor? ben şu an e-devlet'ten yoklama başvurusunu yaptım, 30 hazirana kadar 56 bin tl ödemem lazım değil mi? yoksa haziran 15'inden sonra falan mı zam geliyor?

• netstat kullanıcısına yanıt

1 temmuz ve 1 ocakta zam geliyor. Memur maaşına endeksli.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.