Şimdi Ara

Yeni YouTube politikasıyla neredeyse reklamsız video kalmayacak (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
201
Cevap
3
Favori
11.451
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
75 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Youtube premium kullanıyorum ama şu vanceddaki kaydırarak ses ve parlaklık yükseltmeyi mumla arıyorum.

• Bu Youtube Premium muhabbeti ilk duyurulduğu zaman bu işlerin bokunun çıkacağını öngörmüştüm. Neyse artık reklam engelleyicilere daha sıkı sarılacağız.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Genelde bilgisayardan izlediğim için reklam engelleyici (uBlock Origin) sayesinde sorun olmuyor. Fakat Premium seçeneği sunması da büyük avantaj. Öğrenci aylık 10 lira. YouTube şu an okul gibi benim için.

• Yıllardır Youtube Premium/Red kullanıcısı olarak kafam rahat. Herkese tavsiye ederim. Her cihazda reklamsız izliyorum, yok bu cihazda nasıl reklam engelleyicisi kurarım düşünmüyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi IG -- 22 Kasım 2020; 5:6:20 >
  • İyiki vanced var . Böyle bir derdim yok yaşasın android özgürlük
    Elmaciklar safariden girmeye uğraşıyor hahaha

• asertyu kullanıcısına yanıt
    Mesele sadece 10 TL degil ki. Dikkat ederseniz tum dijital playformanlar 10-20 TL diye,diye kendilerine bagimli hala getirip premium almaya zorluyorlar. Ayrica Android yillardir acik kaynak Apple iphone ise kapali.. Dogal olarak "Jailkbreak' Hapisten kacis.. gibi bir terimin ortaya cikmasini saglayan İos Android degil. Meselede zorla dayatma ve kisitlama olunca insanlarin aklina iphone geliyor. Bunun asagilik kompleksi ile ne alakasi var. İstesem su an gider alirim ama ben Android seviyorum tercih meselesi. O yuzden siz iphone kullandiginiz icin elit,diger kisiler kullanmadigi icin kompleksli olmuyor.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Premium aile hesabı papara ile 16 ₺ kişi başı 3 ₺

böyle reklam izlemektense aylık 3 ₺ verilir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi senseman62 -- 22 Kasım 2020; 6:15:17 >
  • -Sokak Kedisi- kullanıcısına yanıt

Hocam bu iyi birşey oturum açmayana her videoyu göstermiyorlar. Çocukları korumak için güzel bir sistem çocuğun kullandığı tablette adam akıllı sonuçları bulamıyorum

• Pc de chrome tabanlı brave browser kullanıyorum bırakın YouTube u DH reklamlarının bile tümünü engelliyor

• Youtube Vanced, video içlerinde Youtuber'ların kendi çektiği sponsor videoyu atlama özelliğine bile sahip.

3 yıldır Youtube'da reklam izlemiyorum Vanced ve Adguard sayesinde.

• Vancedler, adblockerlar bilmem neler, hepsi Google'ın göz yummasıyla var, isterse 1 saniyede hepsini kullanılmaz hale getirebilir.

• İphone kullanana kadar aile üyeliği için eksiği olan varsa gruba alacak arkadaştan mesaj bekliyorum.

Androide geçince youtube vanced akar zaten.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • senseman62 kullanıcısına yanıt
    Adamlar her türlü para kazanıyor reklamlı reklamsız :)

• quote:

Orijinalden alıntı: zortak

Vancedler, adblockerlar bilmem neler, hepsi Google'ın göz yummasıyla var, isterse 1 saniyede hepsini kullanılmaz hale getirebilir.

Vanced rootlu ve rootsuz olmak üzere ikiye ayrılır. Rootlu da eski rootlu (magisk modülü) ve yeni rootlu (vanced manager üzerinden) olmak üzere ikiye ayrılır. Bunun sebebi eski rootluya karşı zaten google'ın önlem alması itibariyle magisk modülü olarak yanılmıyorsam android 10 üzerinde çalışmıyor. Ekip bu yüzden yeni yöntem geliştirdi. Ek olarak rootsuz versiyonunu kurmak için micro g eklentisi ile google hesabına giriş yapıp kullanabilme seçeneğini hep sunarlar.

Yani google istese izin vermez diye bir olay yok zaten izin vermedikleri için rootlu yöntem yenilendi. Şu şehir efsanelerini bırakın artık. Bir arada intelin elinde 10 senelik teknolojisi bulunuyordu isterse amd'ye cevap verir deniyordu. Ne yaptı amd ryzen ile tahtı ele geçirdi.

Son olarak apple kullanıcıları safari eklentisi ile vancedi bir tutmayın gerçekten komik oluyor.  

• Reklam ? youtube'da reklam çıkıyor mu ki ? ben unutmuşum bilgisayar'da Adguard yüklü telefon'da da Vanced yüklü alışmışım reklamsız video izlemeye reklam vs. unutmuştum yıllardır  

• Bu Google ne kadar görgüsüz bir şirket. Zaten reklam göstere göstere, kişisel bilgilerimizi sata sata zengin oldular. 2 reklam gösteriyorlar artık. Bu nedir arkadaş.

• Youtube'da reklam mı vardı?

• Sir Joseph S kullanıcısına yanıt
    Mobilde tarayıcıdan YouTube mu izlenir

• Ra-Horakhty kullanıcısına yanıt
    Kimse tarayıcı eklentisi dememiş ki. Aksine elmacılar reklam izliyor denmiş, içerik engelleyiciyle reklam gözükmüyor diye özellikle üstüne basa basa birkaç kişi belirtmiş. Youtube'a da 5 kuruş vermiyorum, vermem de. Tabii sonra reklam izlenmediğini beyinleri idrak ettiklerinde hala komikliğe devam edip vancedla karşılaştırılıyor, vanced eklenti değil falan denmiş gülmemek elde değil. Vanced hakkında konuşan yok ki bizene vancedden.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi esmerbuyucu -- 22 Kasım 2020; 11:22:37 >
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.