Şimdi Ara

Yeni YouTube politikasıyla neredeyse reklamsız video kalmayacak

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
200
Cevap
3
Favori
10.717
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 2 hafta
  • Cevaplayan Üyeler 154
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 1
  • Ortalama Mesaj Aralığı 5 saat 3 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 2
  • Favoriye Eklediklerim 3
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • The Hollow (5 mesaj) esmerbuyucu (5 mesaj) Huseyin-ZST (4 mesaj) zortak (4 mesaj) Numenorian Man (4 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (87 mesaj) Mobil (48 mesaj) Mini (5 mesaj) (13 mesaj) (7 mesaj) Uygulama (40 mesaj)
  • @
74 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Donanım / Hardware >> Anasayfa Haberleri >> Yeni YouTube politikasıyla neredeyse reklamsız video kalmayacak
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    5159 Mesaj
    Youtube premium kullanıyorum ama şu vanceddaki kaydırarak ses ve parlaklık yükseltmeyi mumla arıyorum.
    |
    |
  • Yarbay
    13320 Mesaj
    Bu Youtube Premium muhabbeti ilk duyurulduğu zaman bu işlerin bokunun çıkacağını öngörmüştüm. Neyse artık reklam engelleyicilere daha sıkı sarılacağız.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Genelde bilgisayardan izlediğim için reklam engelleyici (uBlock Origin) sayesinde sorun olmuyor. Fakat Premium seçeneği sunması da büyük avantaj. Öğrenci aylık 10 lira. YouTube şu an okul gibi benim için.

|
    |

Yıllardır Youtube Premium/Red kullanıcısı olarak kafam rahat. Herkese tavsiye ederim. Her cihazda reklamsız izliyorum, yok bu cihazda nasıl reklam engelleyicisi kurarım düşünmüyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi IG -- 22 Kasım 2020; 5:6:20 >
    |
    |
    İyiki vanced var . Böyle bir derdim yok yaşasın android özgürlük
    Elmaciklar safariden girmeye uğraşıyor hahaha

|
    |
    Muhacir diye küçümsenenler,tarihin yazdığı savaşlarda en geriye kalanlar,yani "Düşmanla sonuna kadar dövüşenler" çekilen ordunun ri'cat hatlarını sağlamak için kendilerini feda edenler ve düşman karşısında kaçmak,çekilmek nedir bilmeyenlerdir.Muhacirler kaybedilmiş ülkelerimizin milli hatıralarıdır. 17.01.1931 | M.Kemal Atatürk BULGARİSTAN/ESKİ CUMA
  • Yüzbaşı
    564 Mesaj

Mesele sadece 10 TL degil ki. Dikkat ederseniz tum dijital playformanlar 10-20 TL diye,diye kendilerine bagimli hala getirip premium almaya zorluyorlar. Ayrica Android yillardir acik kaynak Apple iphone ise kapali.. Dogal olarak "Jailkbreak' Hapisten kacis.. gibi bir terimin ortaya cikmasini saglayan İos Android degil. Meselede zorla dayatma ve kisitlama olunca insanlarin aklina iphone geliyor. Bunun asagilik kompleksi ile ne alakasi var. İstesem su an gider alirim ama ben Android seviyorum tercih meselesi. O yuzden siz iphone kullandiginiz icin elit,diger kisiler kullanmadigi icin kompleksli olmuyor.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
    asertyu kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    2672 Mesaj

Premium aile hesabı papara ile 16 ₺ kişi başı 3 ₺

böyle reklam izlemektense aylık 3 ₺ verilir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi senseman62 -- 22 Kasım 2020; 6:15:17 >

Hocam bu iyi birşey oturum açmayana her videoyu göstermiyorlar. Çocukları korumak için güzel bir sistem çocuğun kullandığı tablette adam akıllı sonuçları bulamıyorum

|
    |
    -Sokak Kedisi- kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

|
    |
  • Yarbay
    3344 Mesaj

Youtube Vanced, video içlerinde Youtuber'ların kendi çektiği sponsor videoyu atlama özelliğine bile sahip.

3 yıldır Youtube'da reklam izlemiyorum Vanced ve Adguard sayesinde.

|
    |

Vancedler, adblockerlar bilmem neler, hepsi Google'ın göz yummasıyla var, isterse 1 saniyede hepsini kullanılmaz hale getirebilir.

Androide geçince youtube vanced akar zaten.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Adamlar her türlü para kazanıyor reklamlı reklamsız :)

|
    |
    senseman62 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Teğmen
    138 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: zortak

Vancedler, adblockerlar bilmem neler, hepsi Google'ın göz yummasıyla var, isterse 1 saniyede hepsini kullanılmaz hale getirebilir.

Vanced rootlu ve rootsuz olmak üzere ikiye ayrılır. Rootlu da eski rootlu (magisk modülü) ve yeni rootlu (vanced manager üzerinden) olmak üzere ikiye ayrılır. Bunun sebebi eski rootluya karşı zaten google'ın önlem alması itibariyle magisk modülü olarak yanılmıyorsam android 10 üzerinde çalışmıyor. Ekip bu yüzden yeni yöntem geliştirdi. Ek olarak rootsuz versiyonunu kurmak için micro g eklentisi ile google hesabına giriş yapıp kullanabilme seçeneğini hep sunarlar.

Yani google istese izin vermez diye bir olay yok zaten izin vermedikleri için rootlu yöntem yenilendi. Şu şehir efsanelerini bırakın artık. Bir arada intelin elinde 10 senelik teknolojisi bulunuyordu isterse amd'ye cevap verir deniyordu. Ne yaptı amd ryzen ile tahtı ele geçirdi.

Son olarak apple kullanıcıları safari eklentisi ile vancedi bir tutmayın gerçekten komik oluyor.  

• Yarbay
    3911 Mesaj

Reklam ? youtube'da reklam çıkıyor mu ki ? ben unutmuşum bilgisayar'da Adguard yüklü telefon'da da Vanced yüklü alışmışım reklamsız video izlemeye reklam vs. unutmuştum yıllardır  

|
    |
    Ryzen 7 1800X | ASUS ROG CROSSHAIR VI HERO | ASUS ROG Strix GeForce® GTX 1080 Ti OC Edition | GSKILL Trident Z RGB Led 16GB (2x8) DDR4 3200MHz CL14 | Samsung 970 Evo Plus 500gb M.2 | KINGSTON 240gb Hyperx Savage SSD | WD Caviar Black 1 TB/7200 |
    NZXT Kraken x62 | PHANTEKS Eclipse P400S Tempered Glass | BenQ XL2430T 24" 144Hz | LOGITECH G502 | STEELSERIES Rival600| Logitech G810 Orion Spectrum | Monster Abra A5 V15.2.2 |
  • Yüzbaşı
    740 Mesaj

Bu Google ne kadar görgüsüz bir şirket. Zaten reklam göstere göstere, kişisel bilgilerimizi sata sata zengin oldular. 2 reklam gösteriyorlar artık. Bu nedir arkadaş.

|
    |

Youtube'da reklam mı vardı?

|
    |

Youtube'nin alternatifi çıktığı an, Youtube biter, bu kafayla devam etsinler biz tekiz diye. Tüm yazılım yazan kapitalist ergenler yanılıyor, Dünya bu düzenle gitmeyecek, tüm yazılımlarını paralı yapıp, aylık abone olayı 3-5 sene daha devam eder maksimum.

Bizim ülkede zaten sırf hava atıp söylemek için abonelik alan asosyal kesimi saymıyorum bile.

Copyright © 2011/2012/2013/2014/2015/2016/2017/2018/2019/2020/2021 Burada yazdıklarımın tamamı hayal ürünüdür ve gerçek değildir, zotacing sorumlu tutulamaz...Yazdıklarıma inanmayın ve üzerinize almayın/alınmayın.
  • Yarbay
    2963 Mesaj

Mobilde tarayıcıdan YouTube mu izlenir

Sir Joseph kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    7223 Mesaj

Kimse tarayıcı eklentisi dememiş ki. Aksine elmacılar reklam izliyor denmiş, içerik engelleyiciyle reklam gözükmüyor diye özellikle üstüne basa basa birkaç kişi belirtmiş. Youtube'a da 5 kuruş vermiyorum, vermem de. Tabii sonra reklam izlenmediğini beyinleri idrak ettiklerinde hala komikliğe devam edip vancedla karşılaştırılıyor, vanced eklenti değil falan denmiş gülmemek elde değil. Vanced hakkında konuşan yok ki bizene vancedden.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi esmerbuyucu -- 22 Kasım 2020; 11:22:37 >
    |
    |
    Ra-Horakhty kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
Masal Oku
En ucuz kedi maması fiyatları
Ekonomi
Webtures SEO;SEO Nedir?
kripto para haberleri
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR6
0,456
1.2.165

Kripto Paralar
Sembol
Fiyat
Değişim
    Tümünü Gör
    Reklamlar
    - x
    Bildirim
    mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.