Şimdi Ara

Yeni yilda polisler ceza yagdiracak;hemdde zamli

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
20
Cevap
0
Favori
611
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Ne olacak boyle ne yapacagiz varmi fikri olan.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Kurallara uyucaz

• konuyu kaç yere açtın

• quote:

Orijinalden alıntı: sünnetçi34

Kurallara uyucaz

Ben zaten uyuyorum kurallara icki içmem 10 yildir şoförüm hic kirmizi isikta gecmedim 120 yide gecmem hic ceza da yemedim cok şükür daha ne olsun

• Ne soruyosun la ne yapacağız diye. Gerekeni yapıyormuşsun işte.

Bırak da biz düşünelim 130 un altına inmeyenler olarak :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: barisatlas

Ne soruyosun la ne yapacağız diye. Gerekeni yapıyormuşsun işte.

Bırak da biz düşünelim 130 un altına inmeyenler olarak :D

Böyle devam et nirvanaya ulasirsin o zaman

• Zannetmiyorum ulaşacağımı :D Ama devam edeceğim siz merak etmeyin.
  • Ne kadar mantıklı bir konu acmıssın.

• Polis ceza yağdırmaz! Sen kurallara uymadığın için ceza yersin!
  • Bizde R yok olmadı "R"oketleriz.Aşırtmaya devam Başkan'a selam

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Silenforce -- 28 Aralık 2014; 0:35:29 >
  • Engelli rampalarına yaya kaldırımlarına park edenlere bassınlar cezayı,kırmızıda geçenleri yeşilde demlenenleride affetmesinler...... Telefonla konuştugu için sinyal vermeden dönenleri ambulansa yol vermeyenleri öpsünler ellerine sağlık derim o zaman..... Ama adaletli olsunlar......
  • Kurallara uyduktan sonra isterse polisler günde 1.000.000 ceza yazsın.

Ben kurallara uyarım.Bana yazmazlar.
  • İnsanlarda "...kurallara uyan ceza yemez" mantığı oturmuş ama ben kurallara uyduğu halde ceza yiyen insanları tanıyorum. Hani resmen "gözünün üstünde kaşın var" diyerekten ceza yemişler. Bunları görünce de insan pek cezaların kurallardan yazıldığına samimi olarak inanamıyor, en azından ben inanmıyorum.

Her şey kasa doldurmak amaçlı. 2015 sonuna doğru eğer hedeflenen bütçe tutturulamazsa asıl siz o zaman görün trafik cezalarını.
  • ben 2 gun once 10 saat icinde 330 liradan fazla ceza yedim. ustune bi de arabami cektiler. kendim dahil ne kimseyi tehlikeye attim ne apacilik yaptim. kimse bana halkina terorist muamelesi yapan polisi savunmasin.

edit: geliri harcligi olan bir ogrenciyim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cduman -- 28 Aralık 2014; 14:11:15 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: cduman

ben 2 gun once 10 saat icinde 330 liradan fazla ceza yedim. ustune bi de arabami cektiler. kendim dahil ne kimseyi tehlikeye attim ne apacilik yaptim. kimse bana halkina terorist muamelesi yapan polisi savunmasin.

edit: geliri harcligi olan bir ogrenciyim.

Geçmiş olsun...

• cduman C kullanıcısına yanıt
    Ceza yeme sebepleriniz ne peki?
  • Polis adaletli ve vicdanlı olacaksa, kota doldurmak için değil de trafiği duzenlemek, daha iyi hale getirmek için yazacaksa yazsin, sorun yok.

• @afutku tesekkur ederim.

@Cesc_ havaalaninda 30 saniyede aracimi cektiler, inanin 5-10 dk birakip gitsem sizlanmam. yolun en kenarinda kimseyi engellemeyecek yere park edip 4 lulerimi yaktim yolcu cikis kapisina kadar kosarak gidip 2 saniye bakip geldim.(gelen yolcularin telefonu yoktu) dondugumde araba yoktu. inanin arabalari cektikleri yere de o anki heyecanimla kosarak gittim cekici benden sonra gelip arabayi gozumun onunde indirdi. polise durumu anlatmak istedigimde bir de idamlik suc islemisim gibi azar isittim.

bu olay gece oldu sabahinda ise hasdal-gokturk yolunda(bilenler bilir luks araclar soldan 180-190 ile gidiyorlar kimse de karismiyor otobandan guzel genis bir yol) bir tepenin arkasina radar koymuslar. egimi cikarken ister istemez 110 civarinda kalmak icin gazi arttiyorsunuz cunku kamyonlar sonra sizi sollamaya kalkiyor oyle bir yol, ardindan tepenin diger tarafindan inerken istemsiz hizim artmis. ben farkinda degilim. ilerde polis durdurdu 125 km ile girdigimi soyledi. tabi durdugumuz yerde benim aracim, ford connect bir tane de motosiklet var. solu kimseye vermeden giden audiler mercedesler nedense yok.

radari bizim guvenligimizi saglamak icin bir arac olarak degil de tuzak olarak kullanmaya devam edip, ustune bir de adam kayirdikca saygi beklemesinler.
  • cduman C kullanıcısına yanıt
    Haklısınız hocam, yaşadığınız durumlarda lüks araçların ceza yediğini görmedim ben de pek malesef. Geçmiş olsun.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.