Şimdi Ara

Yeni yıl kampanyaları olur mu?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
444
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar yeni hat alacağım, paket için bütçem düşük acaba yeni yıl muhabbetine yeni hat satılsın kotalar dolsun diye yeni hat alanlar için ucuz tarifeler olur mu? Başka operatörde geçen sene kuzene 19 tl 3 gb li paket almıştık Turkcell’de 2 gb ye razı geliyorum

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Bimcell hat al 20 tl
  • Hat önemli değil 60 70 veririm ama düzgün paket yok Vodafone da Türk Telekom’da millet 19 TL’ye 3 gb. Paket alabiliyorlar Türkcell de benzer kampanya arıyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: elenion

Hat önemli değil 60 70 veririm ama düzgün paket yok Vodafone da Türk Telekom’da millet 19 TL’ye 3 gb. Paket alabiliyorlar Türkcell de benzer kampanya arıyorum.

Turkcell de o fiyata böyle paket düşünme hocam en az 35 TL olur
  • Yalnız degilmişim bekliyorum bende 2gb razıyım 19 liralık bi pakete ama yok gelecegi de yok umutlarım tükendi TT gececegim galiba 4gb 19 lira bi paketi varmış.
  • beyler turkcell 2017 2.çeyregı beklentılerının uzerınde kapattı. o yuzden su an kampanya cıkaracaklarını dusunmuyorum. 2018 ocak sonu gıbı turkcellden yenı kampanyalar gelır. son 3 senedır bu sekılde dikkat edıyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-CB72FF50B -- 11 Ekim 2017; 22:48:54 >
  • Öyleyse en kısa sürede TT geciş yapmalıyım.
  • Bekleyeceğim Turkcell kaliteli de paket alamadıktan sonra kullanamayınca ne yapayım o kaliteyi acaba 19tl ye 4 gb olan paket hangisi ?

• Hocam 19 tl 4 gb lık paketin hangisi olduğunu öğrenrbildiniz mi??

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.