Şimdi Ara

Yeni Yil 8GB Tarifesi 29TL-(TürkTelekom) (96. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.256
Cevap
112
Favori
437.611
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 9495969798
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Kolay gelsin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Morenno M kullanıcısına yanıt
    Banada aynı fiyata aynı paketi önerdiler bende geçtim.10 gb net olan paket istedim ama yok dediler. Neyse artık seneye deneriz şansımızı.

• yahyademirci kullanıcısına yanıt
    Bereket versin hocam güzel anlaşma. Seneye ölmezde sağ kalırsak bakarız duruma göre

• Olaki faturasıza geçersek yeniden faturaya geçiş için ne yapmak gerekiyor ve yeniden bir ücret ödüyor muyuz?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Partir

Olaki faturasıza geçersek yeniden faturaya geçiş için ne yapmak gerekiyor ve yeniden bir ücret ödüyor muyuz?

3 ay önce bende bu tarifeden faturasız a geçtim.20 tl +31 tl son fatura yansıdı. Bu ay aradılar 4 gb 1000 dk faturalı 19 tl için aradılar , bende kabul ettim

• şimdi kullanımıma baktım. aslında 8 GB bana fazla geliyor. 1000 dk da fazla.

bana 500 dk, 5 GB yeter.
  • Vodafone'dan geçtim ama faturasız hatta geçtim. Dönüşen 6 diye bi pakete.

Yanlış mı yaptım acep?

Önce faturalıya geçip sonra faturasıza geçeme talebiyle mi yürüseydim?
  • Evet hocam bu taktik tt de tutuyor. Keşke öyle yapsaydınız

• quote:

Orijinalden alıntı: Morenno

Evet hocam bu taktik tt de tutuyor. Keşke öyle yapsaydınız

Vodafone'dan TT ye geçiş için benim geçtiğim dönüşen 6 haaricinde öneriniz var mı peki? 1000sms i 1gb olarak almak ve aylık 30tl üzeri yüklemeye verdiği 1gb hediyeyle beraber,

1000dk her yöne + 8GB internet için 30 TL.

Normal mi dersiniz?
  • Hocam 7-25 yaş arası tc varsa selfy turuncu l idi yanlış hatırlamıyosam. 8 gb 750 dakika 5000 sms 29 tl. Whatsapp bip internet kullanımıda ücretsiz yapılıyo kotadan düşmüyo.

• Benim tarifeler hakkında geniş bilgim yok ama bahsettiğiniz tarifede oldukça makul görünüyor

• Vodofonedan tt a gectim. Selfy paketine. Çekim kuvveti yetersiz . Antalya kepezde. İnternet vasat. Tekrar vodofona donucem sanirim . Kac beklemek lazim acaba

• yahyademirci kullanıcısına yanıt
    Bu aralar herkese bunu veriyorlar sabit sanırım. Faturasız geçiş talebinin ertesi günü arayıp direk bunu önerdiler 25 TL vergi hariç, aynı kullanım haklı paketi 31-32 TL civarı kullanıyordum bir senedir. 10 GB istemek vardı aklımda ama sormadım uyku sersemi :)
    İşin kötüsü tarife ismi değişmiş, referanslı tivibudan iptal olarak düşmüş kampanya kapsam dışı olarak mobilden verdiklerini tivibudan alacaklar, var mı taktiği olan ?
  • 19 tl ye selfy turuncu small paketden 25 tl ye 4gb lik bir pakete geçtik konuyu tam olarak okumadım bu fiyata geçebileceğim başka aavantajlı paket varmıdır acaba faturalıya geçiş yapsak taahhüt istemiyormu tekrar faturasıza dönmek bedel ödeyerek olmuyormu yoksa vodafona mı baksak acaba interneti daha yüksek bir tarife için
  • quote:

Orijinalden alıntı: kırmızı pelerin

Ben de bekliyorum aramalarını.. Talebi cumartesi bıraktım.

Geçirdiler, aramadan 20 ₺ geçiş ücreti + yıllık vergi+ son fatura kitlediler. Baştan bunu yapmak lazımdı , ben çok aradım; arandığımı reddettim anladılar 😂 20 lira zarardayim. Hayır buna karşılık verdikleri hediye 19₺'yi da SMS paketim var diye yedim, son attığım mesaj gitmeyince dank etti.

Keşke doğrudan geçiş yapsa idim tcelle. Yarın gelecekler Turkcell'den.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 1 yıldır yaz tarifesini kullanıyorum. 2 ay sonra bitmek üzere. Türktelekom aramaya başladı zaten indirimden faydalanmışsınız şimdi 49 da 45 diyorlar. Uzatan var mı

• quote:

Orijinalden alıntı: Morenno

Evet hocam bu taktik tt de tutuyor. Keşke öyle yapsaydınız

Hocam faturalı ve taahhütüm olan bir tarifem var. Faturasıza geçmek istersem olur mu acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: enoktakenokta

Faturasız geçiş talebimden 4,5 gün sonra/bugün arandım. 1000 dk 1000 sms 8gb; vergiler hariç 25-TL teklif edildi, kabul ettim.

Hocam nasıl başvuruyorsunuz? Benim faturalı taahhüt olan bir tarifem var. Değiştirmek istiyorum...
  • Yarın taahütüm bitiyordu birkaç hafta önce aradım uygun tarife vermediler. Pazar günü faturasıza geçmek için talep oluşturdum dün arandım 8GB için 25+ KDV ile anlaşma sağladık.
  • ejoker kullanıcısına yanıt
    aynısını bana da verdiler. benim 8gb ye ihtiyacım olmadığı için 4 gb için 20 tl istedim vermediler. 4gb olana da 25 tl 8gb olana da 25tl dedi. ben de başka oparatöre geçecem dedim. kendin bilirsin dedi. faturasıza geçir dedim hemen kabul ettiler. mesaj geldi. gece geçeceksiniz 20 lira kesilecek diye. 19tl olarak bonus diye yüklenecekmiş süresi varmış yani boşa gidiyormuş. hemen iptal ettirip vodafona geçtim. keşke en baştan 8gb yi kabul etseydik.

işin ilginci vodafone çok hızlı çıktı. tt ile 20-22 mb hız alırken vodafona 35-36 mb hızında internet veriyor. keşke tt kadar ucuz olsa

• 
Sayfa: önceki 9495969798
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.