Şimdi Ara

Yeni Yil 8GB Tarifesi 29TL-(TürkTelekom) (94. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
3.256
Cevap
111
Favori
437.632
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 9293949596
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhaba , bugün vodafone dan turk telekoma hattımı taşıyacağım. 5 gb internet bana yeterli,sizce en uygun tarife hangisidir?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Olayın benzerini forumdan habersiz yaşadım. Ben faturalıdaydım gel dene 3gb. Taahhüt bitince Selfy faturasıza geçeyim dedim. Aradım müşteri hizmetlerini önce mırın kırın ettiler birkaç pahalı tarife teklif ettiler kabul etmedim. İşleminiz incelemeye alınmıştır mesajı geldi ama daha faturasıza geçmedim. Sonra daha üst bir yerden sanırım farklı bir numara aradı, işte neden geçiyorsunuz falan dedi, ben de ucuz olduğu için dedim. Peki geçince kaç tl lik paket alacaksınız dedi, 25 tl 3gb selfy paketi deyince, faturalıda kalın size özel 2 gb+1000 dk+1000 sms 15 TL dedi. Bana 2 gb yetmez dedim sonra 8 gb+1000 dk+1000 sms 25 TL üsüne 1.90 TL vergi deyince kahkaha atasım geldi . Hemmen kabul ettim bundan iyisi can sağlığı. Kardeşime de 2 gb lık olandan yapacam inş.
    Kısaca faturalıdaysanız faturasıza geçmek için talep oluşturun. Sonrasında sizi faturasıza geçirmemek için bütün kozlarını oynuyorlar. Ama herkeste aynı olayın yaşanması kesin değil dikkat edin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Whoman -- 10 Şubat 2018; 2:24:6 >

• quote:

Orijinalden alıntı: kırmızı pelerin

Bir de geçen gün demezler mi; artık bu indirimleri tanımlamıyoruz diye.. 20 dk görüştüm sonuç alamadım. Bunu da deneyeceğim.

Hocam merhaba yüne geçen sene birlikte bu tarife için görüşmüştük sende benle aynı durumdasın demek ki bana da hep olumsuz cevap verdiler 5 gün sonra taahhüt bitiyor ne arayan var ne soran ben arıyorum 40-45 tl fiyat çekiyorlar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • martta turkcellden geçeceğim. prime tarifelerden birini en ucuz kaça alabilirim ?
  • Benim taahhütüm de 1 hafta sonra bitiyor. 3 kez aradılar, ancak mantıklı bir teklif gelmedi. Burada yazılanlardan sonra ben de faturasıza geçiş talebinde bulunacağım. Talepte herhangi bir paket/tarife belirtmek gerekiyor mu yoksa sadece faturasıza geçeceğim mi diyoruz?

• Benim taahhütte bitti son fatura dönemindeyim indirimli. Ne arayan var nede soran.

• Uygulama içinde yazdım, robot gibi mail göndermişler sitemizden kampanyaları takip edebilirsiniz diye. Hadi geçmiş olsun telekom o zaman. Taşıyorum hattı tekrar Turkcelle'e...
  • Yeni tarifeye geçişte taahhütün bitmesine 3 gün vardı sanırım ama herhangi bir cezai bedel yansımıyor dendi. Ben faturasıza geçmek istiyorum dedim indirim talebinde bulunmadım, daha ucuz diye geçmek istiyorum dedim. Talebiniz oluşturuldu dedikten sonra max 3-4 gün içerisinde arıyorlar. Benim geçtiğim tarife şuymuş : "Faturalıda 1000 8GB Tarifesi" Taife tutarı vergiler dahil 12 ay sözünüze: 26.90 TL
  • Arkadaşlar kesin sonuç veren yöntem faturasıza geçiş blöfüdür.

• elnino19 kullanıcısına yanıt
    Maalesef oyle. Eğer %30 tanımlı ise şu an için verdikleri en uygun fiyat Prime ile Tanış (10GB) için vergi dahil 35₺ oluyor. %50 bize de verilse alacağız 26-27 liraya ama yapmıyorlar bir türlü. Ben gerekirse Vodafone Red geçeceğim. 15₺ fazla ama Spotify var en azından. Ya da Lifecell 5+1+1 olayını da düşünüyorum 35₺'e. Lifecelle geçiş 2GB paketi için her müşteri temsilcisi tutarsiz bilgi veriyor. Kimi dahil hali 5 diyor kimi 5+2 alırsın diyor. Emin olamadım.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kipırs Çipırs kullanıcısına yanıt
    Otomatik geçiş olursa 20₺ geçiş ücreti var. Ondan tirsiyorum. Bir de ben çok aradım bu ara , direkt yaparlar diye korkuyorum 😁

• quote:

Otomatik geçiş olursa 20₺ geçiş ücreti var. Ondan tirsiyorum. Bir de ben çok aradım bu ara , direkt yaparlar diye korkuyorum 😁

Hayır hocam kontrat bitimine 3-4 gün kala arayın. İlk önce geçecekmiş gibi işlem yapıyorlar. Ertesi gün aramaya başlıyorlar geçmeyin diye

• Benim Telefon taahütüm var, faturasıza geçme blöfü atabilir miyim? sorun yaşar mıyım?
  • quote:

Maalesef oyle. Eğer %30 tanımlı ise şu an için verdikleri en uygun fiyat Prime ile Tanış (10GB) için vergi dahil 35₺ oluyor. %50 bize de verilse alacağız 26-27 liraya ama yapmıyorlar bir türlü. Ben gerekirse Vodafone Red geçeceğim. 15₺ fazla ama Spotify var en azından. Ya da Lifecell 5+1+1 olayını da düşünüyorum 35₺'e. Lifecelle geçiş 2GB paketi için her müşteri temsilcisi tutarsiz bilgi veriyor. Kimi dahil hali 5 diyor kimi 5+2 alırsın diyor. Emin olamadım.

hocam az önce mail atmıştım döndüler faturasıza geçiş talebiniz alındı son faturanız kesildiğinde otomatik faturasız tarifeye geçmiş olacaksınız dediler

• elnino19 kullanıcısına yanıt
    Arayıp iptal edebilirsin henüz geçmediği için

• Dün gece faturasıza geçiş talebi oluşturdum, bugün talebimin incelenmekte olduğuna dair sms geldi. Henüz arayan soran yok...

• Mart ayı icerisinde türk telekom mobil taahhütüm bitiyor. Bugün arayan müşteri temsilcisi önce baska birseyler onerdi ben servis sağlayıcı değiştireceğimi söyleyince10 gb1500 dk1500 smsi aylık 43 lira bir fiyata teklif etti. Fakat ben fiyatı dusurmezsen yada gb kotasını artırmazsanız hattı taşıyacam deyince akşam tekrar aramak uzere kapattı. Sizce 10 gb1000 dk 1000 sms için 43 lira nasıl vergiler vs dahil dedi bu arada

• eylcn E kullanıcısına yanıt
    8 gb

1000 dk

1000 sms i 23 tl ye kullanıyorum sizin teklif pahalı bence

• obk89 O kullanıcısına yanıt
    Siz telekoma gecis mi yaptınız yoksa benim gibi eski taahutu biten mustriyken mi bu fiyti aldınız?

• quote:

Orijinalden alıntı: eylcn

Siz telekoma gecis mi yaptınız yoksa benim gibi eski taahutu biten mustriyken mi bu fiyti aldınız?

BeNde bunun cevabını merak edıyorum

• 
Sayfa: önceki 9293949596
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.