Şimdi Ara

Yeni Yil 8GB Tarifesi 29TL-(TürkTelekom) (73. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.256
Cevap
111
Favori
437.635
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7172737475
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Bronz tarifeye geçtim 29 tl'ye. 1 sene daha rahatız
  • 2 sene taahhütlü 26 tl 1 sene 36 tl öneriyorlar kabul etmiyorum taahhüt bitimine 6 gün kaldı. 2 yıl mantıklı mi sizce bana süresi uzun geldi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yeni yıl 8 gb tarifesi yeni müşteri alımına kapatılmış.Taahütü bitecek arkadaşlar %15 indirim ile 8 gb bronze tarifesini 29,90 TL'den zorlasın derim, tek eksi yanı sms 500 tane, sürekli sms atanlar uzak dursun gerçi artık whatsapp'tan sonra sms kaldı mı onuda bilmiyorum :) bu arada hükumetin yeni Whatsapp vergisi faturalarımıza yansımaz inşallah.
  • İndirim alamayan ve taahhüdü bitmek üzere olan arkadaşlar, bu konuyu inceleyebilirler:

https://forum.donanimhaber.com/turk-telekom-1000dk-1000sms-10gb-29-lira--129243143
  • Bu tarifeye 30.75 tl ödüyordum ve taahhütüm dün bitti.Ben de müşteri hizmetlerini arayıp bu fiyata yakın bir tarife istedim o da bana 35tl ye yazfest 8gb tarifesini söyledi ona geçtim.Bu tarifeden önce faturalıda 10gbye gecmek istiyordum ama mh kampanya limiti doldu dedi bende mecburen diğer pakete geçtim
  • Mezquita kullanıcısına yanıt
    Hocam kusura bakma gecikti cevap. Aradim tahahut bitiminde tekrar bu tarifeyi verirlerse indirimle beraber 23-24 tl civarina dusecekmis. Bakalim verecekler mi ayni tarifeyi...

• liberty_15 L kullanıcısına yanıt
    Çok teşekkürler

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 23 liraya 1000 dk 1000 sms 8gb internet kullaniyorum.Gayet hesaplı bir paketim oldu.

• quote:

Orijinalden alıntı: loungemood

23 liraya 1000 dk 1000 sms 8gb internet kullaniyorum.Gayet hesaplı bir paketim oldu.

Nasil oldu hocam

• sefaslar kullanıcısına yanıt
    hocam uzun süredir faturasiz hat kullanıyordum. Faturaliya geçme kararı aldım ve 34 tl ye 8 gb 1000 dk 1000 sms lik paketi aldım, daha sonra bu aldığım tahaaute 10 liralık indirim uyguladilar.

• Bir tanıdığın bu hafta taahhüt bitiyor. 35 liraya 1000-1000-4gbtı. Bir yıldır. İndirim istedik daha önce itibar etmediler. Bari int. 8 olsun dedik tınlamadılar. Bugün faturasıza geçirin, diğer gsm şirketlerini de değerlendiricez dedik, 39a 6gba çıkartalım ama bak bu tek seferlik teklif dediler:))istemedik. 20 lira faturasıza geçiş ücreti alırız bak dedi onu da kabul ettik. Şimdi bekliyoruz. İyi bi teklif gelmezse ya da diğer firmalardan bişey çıkmazsa tanıdığa ayıp olacak:)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mozden -- 2 Kasım 2017; 16:13:40 >
  • mozden M kullanıcısına yanıt
    Hocam sonucu burdan paylaşırsanız sevinirim. 9 aralıkta da benim 8gb lık tarife bitiyor. %25 indirim hakkım var ama bakalım tekrar aynı tarifeyi teklif edecekler mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi liberty_15 -- 2 Kasım 2017; 17:2:35 >
    Benimkini faturasiza geçirdiler 2 aydır öyle kullanıyorum

Dün aradıktan sonra %25 tanımlamışlar.

• bynoun kullanıcısına yanıt
    Faturasızda hangi tarifeyi kullanıyorsunuz?

Herhangi bir tarifeye geçebilmiş mi bu indirim hakkıyla?

• daha bu tarifeye gecmeyin, faturasizdan faturaliya acik 1000dk 1000sms 10gb 29 tl

Selfy turuncu 34 lira, faturalı her durumda daha karlı.
  • Arkadaşlar ben turkcell'den tt ye geçtim. 34 tl 8 gb. Aptallık mı ettim? Daha iyi gibi bu tarife.
  • 8gb
    1000 sms
    1000 dakika
    30 tl bişe ödüyorum
    geçen telefon geldi tarıfeniz üzerinden yüzde 40 indirim için 1 e basın dedi
    bastım tebrikler falan kapattı telefonu otomatik ses kaydı

aradım müşteri hızmetlerini
    dedim kaç para ödeyeceğim
    29-30 civarı bişe dedi
    e zaten ona yakın bişe ödüyorduk dedik sizinkisi müşteriyi aldatmak dedim hanı yüzde kırk diyordunuz?
    efenim şimdi sizin taahhütünüz dolunca normalde 49 lira olacak onun üzerinden yüzde 40 indirimli almış olacaksınız
    olmayan fiyat üzerinden indirim yapılıyor
    bir de cayarsanız şu kadar ceza diye sms geliyor tehdit resmen
    düpedüz müşteriyi kandırmak

gıcıklandım
    başka hatta mı geçsem???
    taahhütü bozma cezası alır mıyım?
    8 gb veya üstü internetli tarife bulabilir miyim 30 liraya?
    yoksa hiç elleme 1 sene daha gitsin böyle mi dersiniz?

taahhütü iptal etmek istiyorum dedim
    tarifeye geçişler kapatıldı bir daha indirim alamazsınız iptal ederseniz diyor

• 
Sayfa: önceki 7172737475
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.