Şimdi Ara

Yeni Yil 8GB Tarifesi 29TL-(TürkTelekom) (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.256
Cevap
112
Favori
437.610
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: WinterLoot

Faturasızdan bu pakete geçiş için mesaj attım; Faturalı olduktan sonra ilk ay 28 lira 2. ay 50.50 fatura geldi. Taahhüt onaylamamışım güya... Buraya dikkat etmeyi unutmayın.

Ayni durum benim icin de gecerli, bugun hattim faturali oldu. *124# sorgusunda;
    DEGERLI MUSTERIMIZ, HATTINIZA TANIMLI BIR TAAHHUT BULUNMAMAKTADIR. IYI GUNLER DILERIZ.
    Dedi de. Nasil taahhut verecegiz, zaten taahhutlu paket icin mesaj gondermedik mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • NetX N kullanıcısına yanıt
    Hocam bende böyle düşünüyodum, müşteri hizmetlerinden onaylattım ben. 50 lirayı da ödemek zorunda kaldım Bu paketin çakallığı bura olsa gerek..
  • Sınırsız internetli, uygun fiyatlı bir tarife var mıdır? Bilginiz var mı arkadaşlar?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Müşteri hizmetlerine beklemeden ulaşmak için hangi numarayı çevirmeliyiz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: gökbayrak

Sınırsız internetli, uygun fiyatlı bir tarife var mıdır? Bilginiz var mı arkadaşlar?

Pttcell beklenen tarifeye ek 1gb sinirsiz net alirsan 4gb sonrasi 128kbps hizla devam eder

• Bende bu tarifeye geçmek istemiştim. Faturalı hattan geçirmediler (yeni yıl 2 gb). Sonra faturasız hatta geçiş istedim. Ertesi günü müşteri hizmetler aradı neden geçtiniz diye, ne istiyorsunuz deri, pazarlık başladı :) dedim yeni yıl 8 gb istiyorum. 1000dk 1000sms 8 GB tamam dediler. Ama geçeceğim tarifenin adı yaz fırsatı 8 GB imiş. 12 ay taahhütle %20 indirimli olacak dediler. 29₺'ye geçtim.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Teşekkür ederim cevabınız için. Türk Telekom'da olup olmadığını merak etmiştim. TT'de bulamazsak, hattı o tarifeye taşımayı düşünüyoruz.

• quote:

Orijinalden alıntı: NetX

quote:

Orijinalden alıntı: WinterLoot

Faturasızdan bu pakete geçiş için mesaj attım; Faturalı olduktan sonra ilk ay 28 lira 2. ay 50.50 fatura geldi. Taahhüt onaylamamışım güya... Buraya dikkat etmeyi unutmayın.

Ayni durum benim icin de gecerli, bugun hattim faturali oldu. *124# sorgusunda;
    DEGERLI MUSTERIMIZ, HATTINIZA TANIMLI BIR TAAHHUT BULUNMAMAKTADIR. IYI GUNLER DILERIZ.
    Dedi de. Nasil taahhut verecegiz, zaten taahhutlu paket icin mesaj gondermedik mi?

aynı olay geçen ay benim başıma da geldi. faturasız dan geçersem bu paketi 29 tl ye kullanabileceğime dair sms geldi. bende onayladım ve yolladım. ama 1 hafta sonra tesadüfen başka birşey için müşteri hizmetlerini aradığımda, taahhütüm olmadığını ve normal fiyat dan ücretlendirileceğimi söylediler. bende hem kendilerine hem de BTK ya şikayet kaydı açınca herşey normale döndü. ve ilk ay 29 ödedim. ama içim bir türlü rahat etmedi ve faturasıza geçtim. 25 tl ye düşürmeyi de teklif ettiler ama umursamadım. bir daha faturalı mı? büyük sözüme tövbe ama benden uzak dursun.

• Bu tarifenin adi yaz firsati 8gb imis, Ektra 4 gb almak icin aradim ek4gb yazip 5555 e gondererek 19 tlye karsiliginda hattiniza tanimliyorlar, isini yarayan olursa degerlendirilebilir.

• mustafayalazı M kullanıcısına yanıt
    Çok güvenmeyin, iki ay önce tarifedeki internetim bitmeden ilave sınırsız 2gb aldım, (kaldı ki ondan önce de iki ay aynı şekilde sorunsuz kullandım). Tarife ücreti + sınırsız 2gb 60lira gibi bir fatura beklerken 88lira geldi. Bu tarifenin özelliği, o zaman ek 250 mb 5 lira idi şimdi 7 lira, 6 sefer kullandırmadan ek paket vermiyormuş. Mh ile görüştüm, ayrıca şikayet kaydı oluşturdum, yukarıdaki açıklamayla cevap verdiler. Akıllara zarar bu durumu btkya şikayet ettim. Onlar da sadece postacılık yapıp firmanın cevabı ektedir dediler. Çok kızdım hattı kapatmaya niyetlendim ama daha hesaplısını bulamayınca kaldım mecbur. Şimdi tarife dışı kullanmıyorum.

İlle de İlave paket ihtiyacınız varsa mh arayıp anlattığım durumun taahhüdünü alarak alın bu arada siz de aramanın ses kaydını alın. Biraz paranoyakça oldu ama öyle maalesef.

• quote:

Orijinalden alıntı: mozden

Çok güvenmeyin, iki ay önce tarifedeki internetim bitmeden ilave sınırsız 2gb aldım, (kaldı ki ondan önce de iki ay aynı şekilde sorunsuz kullandım). Tarife ücreti + sınırsız 2gb 60lira gibi bir fatura beklerken 88lira geldi. Bu tarifenin özelliği, o zaman ek 250 mb 5 lira idi şimdi 7 lira, 6 sefer kullandırmadan ek paket vermiyormuş. Mh ile görüştüm, ayrıca şikayet kaydı oluşturdum, yukarıdaki açıklamayla cevap verdiler. Akıllara zarar bu durumu btkya şikayet ettim. Onlar da sadece postacılık yapıp firmanın cevabı ektedir dediler. Çok kızdım hattı kapatmaya niyetlendim ama daha hesaplısını bulamayınca kaldım mecbur. Şimdi tarife dışı kullanmıyorum.

İlle de İlave paket ihtiyacınız varsa mh arayıp anlattığım durumun taahhüdünü alarak alın bu arada siz de aramanın ses kaydını alın. Biraz paranoyakça oldu ama öyle maalesef.

Anladim, musteri hizmetleri o sekilde bilgi verdi eger yamuk yaparlarsa turkcelle gecerim yapacak bisey yok, sark kurnazligi yapacaklarsa kendileri kaybederler

• Faturasız ttliyim tasımazlar mı buraya

• Kota aşımı sonrası bir önlem var mı?

• 9008 9 kullanıcısına yanıt
    Yeni yil tarifesi mi yoksa Ya tarifesi mi prime olarak geciyor acaba

• serukanu kullanıcısına yanıt
    faturalıya geçiş sonrası felen mesajlar şu şekilde.

Sayin X X, Yeni Yil 8GB Tarifesi ile faturali mobil dunyasina hosgeldiniz. Faturali firsat ve hizmetlerinewww.turktelekom.com.tr'den ulasabilirsiniz.

Degerli Prime musterimiz, cihaziniz 4.5G uyumlu degildir. Mobil tarifenizdeki 8 GB'i en hizli mobil internet teknolojisi 4.5G ile kullanabilmeniz icin uygun odeme secenekli 4.5G uyumlu cihazlarimiza Turk Telekom magazalarimizdan sahip olabilirsiniz

• deneyen varmı
  • NetX N kullanıcısına yanıt
    SOZ yaz 5555 e yolayın sonra onay mesajınıda onaylayın tmmdır

• mustafayalazı M kullanıcısına yanıt
    Aramışlardır şimdiye

• teote kullanıcısına yanıt
    Merhaba evet aradilar hem de 2 kere. Ilkinde bir adam cikti size en fazla yapacagim 39 tl olur dedi bende olnaz dedim kapattik vs. Ikincisinde de yaklasik 1 saat sonra bir kadin aradi o da tamam gecirelim dedi bende okeyledim:). Tarifenin ismi yaz firsati 8g imis. Aklima takilan birsey var bu tarifeye gecen arkadaslardan bazilari ek internet paketi alamiyorsun galan dediler( 4gb, 8 gb vs.) anca 250 mb 7 tl falan dediler. ben aradim ek4gb yazarak 19 tlye alabilirsin dedi. Eger internetim bittiginde paket alamazsam baska operatore tasinmak zorunda kalirim

• hala geçiliyor mu ve geçiliyorsa nasıl?

• 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.