Şimdi Ara

Yeni Yil 8GB Tarifesi 29TL-(TürkTelekom) (56. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
3.256
Cevap
111
Favori
437.636
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5455565758
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hocam bende bahse konu kamu mega tarifeden yararlanıyorum taahhüt bitti hangi numarayı arayayım ve pazarlık yapayımda sizin haklarınızdan yararlanabilirim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lider06 -- 29 Haziran 2017; 23:18:20 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Ben şu an pttcell faturalı kullanıyorum 3GB net bitiyor sürekli.. bu tarifeye geçebilir miyim acaba ?

Geçebiliyorsam nasıl bir yol izlemeliyim bilgisi olan var mı ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: lider06

Hocam bende bahse konu kamu mega tarifeden yararlanıyorum taahhüt bitti hangi numarayı arayayım ve pazarlık yapayımda sizin haklarınızdan yararlanabilirim

Hocam 4441500 arayın direk söyleyin internet yetmiyor diye büyük ihtimalle Mh yardımcı olmayacak ozamn faturasız talebi oluşturun daha sonra size dönüş yapacaklar siz ozamn söyleyin Mh yardımcı olmadı diye sizede bu tarifeyi önercektir sizde kabul edersiniz bu tarifeyi

• exe2000 kullanıcısına yanıt
    hocam ben 4441500 arayarak yapmıştım bilginiz olsun

• Beni aradılar 29 TL'den teklifi sundular ancak paketimi yeni yaptığım için kabul etmedim, biraz indirtmeye çalıştım ama faturalıya geçtikten sonra %10-%15 indirim yapabileceklerini şuan teklif görüntülemeyediklerini söylediler. Ben kabul edip bu pakete geçersem taahhüt yapıldığı için ücreti nasıl indircek onu anlamadım. Bir de bu taahhüte her ay ek 2gb olayı bu tarifede yok dedi olsaydı kabul edicektim. alanlar nasıl aldı ?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bende aynı durumdayım 9 gün sonra bitecek. Fiyat Teklifi 39 falan dedi 6 gb yaz bilmem ne tarifesine. Kapatın hattımı dedim bekliyorum aramalarını. Cok yüksek fiyatlar

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Garrett mobil G kullanıcısına yanıt
    Bilgi için teşekkürler aynen dediğinizi yapıcam bilgilendirme mesajı atıcam iyi forumlar

• Ben de yeni yıl 8gb tarifesi kullanıyordum 30tl'ye.
    Geçen gün bitti taahhüt.Bitmeye yaklaştıkça defalarca arandım.
    Ancak teklifler cazip gelmediğinden kabul etmedim. En son 34tl falan fiyat vermişlerdi.
    Vodafone geçmeye karar vermiştim. Son bir kez daha arayayım konuşayım dedim.
    Uzunca bir konuşmadan sonra kendi hattım ve eşimin hattı için aynı tarifeye 25tl üzerinden anlaştık. Ayrıca eşimin hattına +2gb daha internet tanımlandı 12 ay süre ile.
    Velhasıl kelam biraz diretirseniz, %15+%10 indirim yapıyorlar.
  • mobil işyerim süper mass tarifesindeydim. 1000 dk 1000 SMS 5 gb internete 29 tl ödüyordum. taahhüdüm 20 gün sonra bitecek. kurumsal müşteri hizmetlerini aradım, ayni tarifeye devam edebileceğim söylendi ancak internet 4 gb'a düşecekmiş. farklı olarak 1000 dk 1000 sms 8 gb internete 45 lira fiyat söyledi. ben de faturasız talebi oluşturdum. bakalım bu tarifeyi kaçtan teklif sunacaklar?

• Kristaldeniz kullanıcısına yanıt
    Hocam hangi numarayı aradınız genelde aramaya sana ve pahalı tarifeler söyleyip yardımcı olmuyorlar oyundan herkes onların araması sonucu avantajlı fiyatlar önerdiğini düşünmekte

Ayrıca neler söylediniz fiyat anlamında pazarlık anlamında mesela" Bu kadar oluyor yapacak birşey yok" dediklerinde neler dediniz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ellekem -- 30 Haziran 2017; 17:19:45 >
  • Benide dün aradılar 26.5 tl ye 4gb 1000dk 1000sms bu arada faturalıyım eğer 8gb 29 oluyorsa hemen arayayım.
  • Arkadaşlar şimdi 4441500 aradım kamu megadan işlem için 8 gb dahil 29 Tl. Teklifimi kabul etmedi. Ben ısrar ettim. Saçma sapan şeyler teklif ettiler kabul etkedim kontürlye geçirin benim dedim sizinararlar dedi mh bakalım sonuç ne olucak

• arkadaslar 4441 500 ve 4441444 ararsaniz killik yapiyorlar unutmayin size de yardim etmiyorlar SİZİN YAPMANİZ GEREKEN BU NUMARALARİ ARAYİP FATURASİZ KAYDİ OLUSTURMANİZ VE BEKLEMENİZ SİZİ ARAYANLAR İSE SİZİN NASİL OLDUGUNUZU SORUYOR VE GUZEL TEKLİF SUNUYOR.OLAY BU

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gelecek3535 -- 2 Temmuz 2017; 9:29:6 >
  • bende bu pakete geçtim fırsat 8 gb yazıyor yeni yıl değil sanırım ama paket aynı 8 gb 1000dk 1000 sms

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-24B35DD43 -- 2 Temmuz 2017; 11:59:11 >
  • lider06 kullanıcısına yanıt
    2 farklı sonuç yazayım size.kamu megadaydım

1.sonuç kendi hattım için aradım vermediler kontörlüye geçirin dedim. Aradılar 3 güne 29 a aldım 1000 1000 8gb olayını. 9 yıldır avealıyım

2.sonuç hanımın hattı için aynısını yaptık ama 3. gün mesaj geldi faturasıza geçtiniz diye. 10 yıldır avealı

Şans diyelim

• screamtoronto kullanıcısına yanıt
    Henüz beni kimse aramadı kontürlü geçişi için kayıt oluşturdu şuana kadar arayan olmadı ama inşallah kim vurduya gitmeyiz kötü olur

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lider06 -- 2 Temmuz 2017; 18:12:53 >
  • cuma günü müşteri hizmetlerini arayıp faturasıza geçme talebi oluşturmuştum. bugün aradılar ve 29,20lik toplamda 30,80lik 1000 dk 1000 sms 8 gb internet paketini sundular. fazla zorlamadan kabul ettim. 2018 haziran'a kadar rahatız bakalım şimdilik.

• Arkadaşlar başka operatördeyim, MH'ni aradım siz geçemezsiniz dedi, bayiye gittim biz yapamıyoruz dedi.

Bilen bi arkadaş anlatabilir mi bu tarifeye başka opratörden geçişi nasıl yapaliriz?

Teşekkürler.

• Taahütüm bitmiş 29 Tl olan tarife 39 tlye çıkmış. Hemen aradım faturasıza geçirin dedim. Oltayı attım bakalım geri dönünce ne olacka. Tekrardan taahüt veremiyormusuz öyle dedi
  • fezabey kullanıcısına yanıt
    hattını faturasıza taşı. Geçiş yaptıktan sonra ara faturalıya geçmek istiyorum uygun bir tarife öneri misiniz diye kayıt oluştur. Büyük ihtimal teklif ederler.
  • 
Sayfa: önceki 5455565758
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.