Şimdi Ara

Yeni Yil 8GB Tarifesi 29TL-(TürkTelekom) (55. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.256
Cevap
111
Favori
437.636
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5354555657
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Yeni yıl 8gb ismi

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • AndOne kullanıcısına yanıt
    Bizimki fırsat 8 gb olduğu için prime olmuyor maalesef.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: AndOne

Az once aradılar taahhüt bitimine 3 ay vardı,12 ay uzatırsam %25 indirim verdiler direk kabul ettim.1000dk 1000sms 8gb için 21 ₺ civarı fatura gelecek,üstüne bir de primelıyız daha ne olsun

Efsane olmuş. Keşke beni de arasalar değil 1 , 2 yıl taahhüt veririm şu pakete ve şu fiyata
  • Arkadaşlar eşim Türk Telekom kullanıyor, geçen aya kadar tarifesi 30 liraydı, taahhüt bitti ve 45 lira oldu. Taahhüdü uzatmak için ne arayan var ne de soran. :) Bu tarifeyi almak için ne yapabilirim acaba.
  • Bundam 5 gün önce TT Prime'dan ses kaydı araması aldım. Onay vermiştim o gün. Biraz önce Prime müşteri hizmetleriyle görüştüm. Ben de 8 gb'lık tarifedeyim şu anda ve 3 ay içerisinde taahhütüm sona eriyor. Önceki mesajlarda arkadaşların söylediği olayları yetkiliye anlattım, lakin 3 ay sonra aktifleşecek %25 fatura indirimim olduğunu (ses kaydının tanımladığı) ama bu tarifeye devam etmem durumunda 39 ₺ fatura bedeli olacağını söyledi. Normal fiyatının 79 ₺ % 25+25 le de 39 ₺ ye ineceğini beyan etti. Ben 29 ₺ ye devam edemez miyim bu tarifeye dediğimde ise böyle bir şeyin olamayacağını eğer istersem ve taahhüt verirsem 3 ay boyunca (şu anki taahhütüm bitene kadar) 21,10 ₺ fatura kesileceğini ve takiben fatura tutarımın 39 ₺ ye yükseleceğini 12 ay boyunca bu şekilde kullanabileceğimi söyledi. Bu konuyu ordaki arkadaşlara güzelce anlatmak, indirim, ek GB almak için bir öneriniz var mıdır acana? Ben ne dediysem derdimi anlatamadım. Nette indirim alanlar var paylaşmışlar bunu, ekstra GB alanlar var diye anlatsam da bir sonuca ulaşamadım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HaydarrJr -- 27 Haziran 2017; 3:42:57 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• TT aradım avantajlı bir paket sunarsa faturalıya geçmek istediğimi söyledim. Bu paketi önerdiler 12 ay taahhütlü 29 TL ye kabul edip geçtim kullandığım eski pakete göre 4 TL arttı ücret ama 3 GB ekstra internet gelmiş oldu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nike -- 27 Haziran 2017; 16:13:52 >
  • Arkadaşlar çok onemli bir düzeltme yapmak istiyorum,geçen günlerde arandım 1000 1000 8gb için %25 indirim verildi 22 ₺ fatura gelecek demiştim burada.Ancak aradım sordum tarifenin ası fiyatından %25 indirim yapılıyormuş ve yaklaşık aynı fiyata gelecekmiş,ben de indirim yoksa niye taahhüt veriyim dedim temsilciye taahhutumu iptal ettirdim ,yanlış bilgilendirme için kusura bakmayın

• tam bayrama denk geldi nemim taahhüt bitimide aradım 2 gün önce dedim kontörlüye geçirin

bekliyorum kaç gündür arayan soran yok :D
  • Dün benimde taahhüt bitti şimdi yeni ismi nedir bu tarifenin ne yazmayalım arkadaşlar

• Biraz önce MH ile görüştüm tekrardan. Bana tekrardan aynı şeyleri söyledi ve bu tarifeye artık 29 ₺ ye yararlanamayacağımı söyledi. Ben de ortada adaletsizlik olduğunu, aynı tarifeyi kimisinin 25 ₺ ye, kimisinin 30 kimisinin 40 ₺ ye kullandığını söyledim. Eşitlik yok dedim, insanlar pazarlık yaparak indirim alabiliyorsa sıkıntı var dedim. Arkadaş biraz kaba davrandı, sonunda ben hattımı taşıyacağım, üzerimde ilerisi için bir taahhüt varsa iptal edin dedim. Tamam hatta şuanki taahhütünüzü de iptal ediyim 49 ₺ ödeyin diyor bana. Ben ortada adaletsizlik var diyorum adamın önerdiği çözüme bak yani. 2 ayım kaldı 2 ay sonra Turkcell'e fiyatı ne olursa olsun geçeceğim ve bu TT den kurtulacağım. Her işleri böyle bu adamların.

• Bende dün aradım kamu mega tarifesi kullanıyordum. taahhüt bitti.4gb olanını 33 TL den kullabileceğimi söyledi Mh bende faturasız hatta geçmek istiyorum dedim. Tamam dedi kayıt açtı bugun mesaj geldi hattınız inceleniyor diye sonra(Degerli musterimiz,mobil faturalida kalma taahhudunuze karsilik,mevcut tarifenizin aylik ucret indirimi mobil hattiniza tanimlanmistir.Taahhude uyulmazsa yararlanilan toplam indirim ile kalan ay ucretler toplamindan lehinize olani yansitilir.) mesajı geldi bende anlamadım

• Bende dün aradım kamu mega tarifesi kullanıyordum. taahhüt bitti.4gb olanını 33 TL den kullabileceğimi söyledi Mh bende faturasız hatta geçmek istiyorum dedim. Tamam dedi kayıt açtı bugun mesaj geldi hattınız inceleniyor diye sonra(Degerli musterimiz,mobil faturalida kalma taahhudunuze karsilik,mevcut tarifenizin aylik ucret indirimi mobil hattiniza tanimlanmistir.Taahhude uyulmazsa yararlanilan toplam indirim ile kalan ay ucretler toplamindan lehinize olani yansitilir.) mesajı geldi bende anlamadım

• 1000dakika 8gb 1000sms %35 inidirimle vergiler dahil 27 tl dedi. Kalsın dedim sonra tekrar arayın dedim arkadaşlar. Napmlıyım sizce🤔

• vanbad kullanıcısına yanıt
    8gb yeterliyse fiyat gayet güzel ben aynısına 31 tl ödüyorum

• MEMATİ kullanıcısına yanıt
    Son 1 yıldır da bu fiyatta ödemiştim o nedenle kararsız kaldım internet arttırmadılar fiyatta düşmedi beklemeye geçtik bakalım=/

• Bende dün aradım kamu mega tarifesi kullanıyordum. taahhüt bitti.4gb olanını 33 TL den kullabileceğimi söyledi Mh bende faturasız hatta geçmek istiyorum dedim. Tamam dedi kayıt açtı bugun mesaj geldi hattınız inceleniyor diye sonra(Degerli musterimiz,mobil faturalida kalma taahhudunuze karsilik,mevcut tarifenizin aylik ucret indirimi mobil hattiniza tanimlanmistir.Taahhude uyulmazsa yararlanilan toplam indirim ile kalan ay ucretler toplamindan lehinize olani yansitilir.) mesajı geldi bende anlamadım. Daha sonra bugun Mh beni aradı faturasız talebiniz var dedi. Doğrudur dedim internet yetmiyordu ondan dolayı faturasız hatta geçmek istedim ayrıca Mh bana yardımcı olmadı dedim kendisi de bana ben size yardımcı olayım zaman dedi ve 1000 dk 1000 sms 8 GB olan bu tarifeyi 29 TL den verelim dedi bende tamam dedim bilginiz olsun.

• quote:

Orijinalden alıntı: Garrett mobil

Bende dün aradım kamu mega tarifesi kullanıyordum. taahhüt bitti.4gb olanını 33 TL den kullabileceğimi söyledi Mh bende faturasız hatta geçmek istiyorum dedim. Tamam dedi kayıt açtı bugun mesaj geldi hattınız inceleniyor diye sonra(Degerli musterimiz,mobil faturalida kalma taahhudunuze karsilik,mevcut tarifenizin aylik ucret indirimi mobil hattiniza tanimlanmistir.Taahhude uyulmazsa yararlanilan toplam indirim ile kalan ay ucretler toplamindan lehinize olani yansitilir.) mesajı geldi bende anlamadım. Daha sonra bugun Mh beni aradı faturasız talebiniz var dedi. Doğrudur dedim internet yetmiyordu ondan dolayı faturasız hatta geçmek istedim ayrıca Mh bana yardımcı olmadı dedim kendisi de bana ben size yardımcı olayım zaman dedi ve 1000 dk 1000 sms 8 GB olan bu tarifeyi 29 TL den verelim dedi bende tamam dedim bilginiz olsun.

Tarifenizin tam ismi nedir online islemlerden bakabilirmisiniz?

• Yaz fırsat ı 8 GB tarifesi

• quote:

Orijinalden alıntı: Garrett mobil

Yaz fırsat ı 8 GB tarifesi

Hangi numarayı arayıp pazarlık yapıyoruz. 4441444 mü?

• Prime iseniz 444 4 375

• 
Sayfa: önceki 5354555657
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.