Şimdi Ara

Yeni Yil 8GB Tarifesi 29TL-(TürkTelekom) (149. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.256
Cevap
111
Favori
437.635
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 147148149150151
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 2 yıllık surekli Turk telekom kullancisiyim. Bu 1000 1000 8 Gb tarifesini kullandim sürekli. Güncel olarak 29 lira Kdv vs ile 30.5 TL oluyordu. Mayis sonunda süre doluyor ayni tarifeyi 36 liraya teklif ettiler kabul etmedim. Süre sonuna kadar iyi bir teklifle gelirlerse kalırım. Olmazsa Turkcell e geçeceğim zaten aklima koymuştum. Tv Plus Dergilik falan iyi oluyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ONUR_345241

2 yıllık surekli Turk telekom kullancisiyim. Bu 1000 1000 8 Gb tarifesini kullandim sürekli. Güncel olarak 29 lira Kdv vs ile 30.5 TL oluyordu. Mayis sonunda süre doluyor ayni tarifeyi 36 liraya teklif ettiler kabul etmedim. Süre sonuna kadar iyi bir teklifle gelirlerse kalırım. Olmazsa Turkcell e geçeceğim zaten aklima koymuştum. Tv Plus Dergilik falan iyi oluyor.
    Türk Telekom mobil uygulamasında 29 TL ye 1000 dakika 1000 SMS 10 GB internet uygulamalara girince size özel çıkıyor orada

• ONUR_345241 kullanıcısına yanıt
    Bende aynı fikirdeyim. Lifecell de iyi tarifeler var. Değişiklik iyidir.

• crashserkan kullanıcısına yanıt
    Bende çıkmıyor hocam. Markalara özel fırsatlar çıkıyor o bölümde.
  • Casey_ kullanıcısına yanıt
    Değişiklik iyidir hocam aynen. Müşterinin değerini arttırır.

Son 1 ay kala yapılan hat değişikliklerine cayma bedeli yansımıyormuş diyorlar forumda. Bu konu hakkında bilginiz varmı doğrumudur ?
    faturasızdan faturalıya geçiş yaptım bir 444 1 444 arayın sorun kampanya varmı diye varsa söylüyor size özel 10gb 1000dk 1000sms 29 tl diye
    Kesinlikle. Lehinize olan hangisi ise ona yönelin. Ben bundan önceki tahahüdümde son 1 ay kala cayma bedeli alınmadığını gördüm. *100# tuşlayıp ordan tahahhüd sorgulayabilirsiniz.

• Casey_ kullanıcısına yanıt
    Ordan göremedim ama *124# den gözüküyor ceza. Yarin tam 1 ay kalacak şuan 28 lira ceza çıkıyor . Bir kaç gün sonra bakmak lazim ceza çıkıp cikmayacağına

• Şuan 1000 dk 1000 sms 8gb 31.5 TL ödüyorum 1 ay kaldı taahhüt bitmesine aradılar bir defa 35 TL teklif ettiler kabul etmedim . Bu tarifeyi en son kaça aldınız .

• quote:

Orijinalden alıntı: ONUR_345241

2 yıllık surekli Turk telekom kullancisiyim. Bu 1000 1000 8 Gb tarifesini kullandim sürekli. Güncel olarak 29 lira Kdv vs ile 30.5 TL oluyordu. Mayis sonunda süre doluyor ayni tarifeyi 36 liraya teklif ettiler kabul etmedim. Süre sonuna kadar iyi bir teklifle gelirlerse kalırım. Olmazsa Turkcell e geçeceğim zaten aklima koymuştum. Tv Plus Dergilik falan iyi oluyor.
    Hocam ben de aynı durumdayım. Turkcell’de varsa güzel tarife haber veriver hocam

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    bende sorgulama yaptım 0 tl çıktı 28 gün var taahhütümün dolmasına
  • ben geçen ay 27 tl olan 1000 dk 1000 sms ve 8 gb olan tarifedeydim bana bunu 37 tlye teklif ettiler kabul etmedim hat kontörlü oldu sonra geçelim faturalıya dedim 45 tl göründü 23 nisanda bir ayım doldu ama cazip bir teklif sms gelmedi bu tarifeyi 29 tl kulanan arkadaş var forumda okudum sizce nasıl bir yol izlemeliyim 15 senelik turktelekom müşterisiyim...
  • TurkeyStar kullanıcısına yanıt
    aynı seyi bana da sundular ben de kabul etmedim bakalım ne olacak :) ne yapmayı dusunuyorsun aramazlarsa
  • thugsta kullanıcısına yanıt
    Bende sizin gibi uzun süre Telekom kullanıcısıyım hemen hemen benzer bir süreçten geçmişiz. Faturasız hatta geçiş yaptıktan 3 ay sonra arayıp 1000+1000+15 GB İnternet, 35 TL + Telsiz Kullanım ücretini ekleyerek 37.5 TL fiyat teklif etmişlerdi. Aynı teklif gelir mi bilmiyorum ama telefonda uzun süredir kullanıcımıssınız, düzenli TL yüklemeleri yaptığınız görünüyor sizi tekrardan faturalı hatta görmek istiyoruz diyerek bu tarifeyi teklif ettiler. Tarifenin bir güzelliği de 15 GB sonra direk duruyor siz isterseniz ek paket alabiliyorsunuz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bir Ömürlük Misafir -- 25 Nisan 2019; 13:46:32 >
  • thugsta kullanıcısına yanıt
    Aynı durumdayım, bu ay bitiyor tarife 15 gün kaldı, kontörlü için 30 TL dedi, bekleyin dedim, vermek istemiyorum. Vodafone geçip oradan tekrar türk Telekom kontörlü yapıp sonra faturaliya geçmek gibi bir yol izleyeyim diyorum ama , bilemedim yaa, 36 TL diyor güncel tarifeye 8 GB internete, napayım o paraya o kadarcik interneti

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    Pardon yanlış bilgi vermişim

• Ben de 36 TL teklif aldım. Reddettim. Turkcell'e geçeceğim.
  • TurkeyStar kullanıcısına yanıt
    Banada 8gb 35 dediler kabul etmedim 15 gb 35 tl istiyorum dedim o tarifeler faturasızdan faturalıya geçenler için dedi. Bende iyi siz bilirsiniz bende başka operatöre geçerim dedim.
    Büyük ihtimalle tekrar arayıp fiyatı değiştirecekler.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cesvaraponuribere

Ben de 36 TL teklif aldım. Reddettim. Turkcell'e geçeceğim.
    Turkcellde hangi tarifeye geçmeyi düşünüyorsunuz acaba aynı fiyatlara

• sıradan çinko karbon pil kullanıcısına yanıt
    Aynı fiyata zor hocam. Ama hiç olmazsa Turkcell daha kalitedilir. 5 Gb lifecell + 2 Gb taşıma yapana veriyor 35 TL yeter heralde. Ekstra GB hediyesi Telekomdan daha çok diye duydum. Benim sil süpürden her hafta günlük 100 DK falan veriyor. Saçma sapan hediyeler. Hele 35 liraya 15 GB kullananları gördükten sonra en azından 10 Gb 30 TL teklifi bekledim vermediler.
  • 
Sayfa: önceki 147148149150151
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.