Şimdi Ara

Yeni Yil 8GB Tarifesi 29TL-(TürkTelekom) (128. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.256
Cevap
112
Favori
437.545
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 126127128129130
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar, faturalı dan faturasız a geçiş için talimat verdiğimizde, geçilen faturasız hat içinde taahhüt verilmiş mi olunur. Ayrıca kaç liralık paketi istersek ona göre yükleme yapacagiz değil mi.

Ayrica hangi faturasız paketi seçmeliyim. İnternet ve konuşma haliyle çok olur. Ama ödeme az olması lazım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • gelecek3535 kullanıcısına yanıt
    Arama geldi 29 artı vergi dediler.. toplamda 31.10 krş . Çok teşekkür ederim 40 tan 31e düştük bu sayede

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • yog errf kullanıcısına yanıt
    hayirli olsun

• cenknet kullanıcısına yanıt
    korkmayin kararli bir seklide talimat verin aramayi kacirmayin sonucu da yazarsaniz

• h_k_yavuz H kullanıcısına yanıt
    bu bir blof size 8 gb 1000 dk sms 26 tl teklifi gelecek talimat verin aramayi kacirmayin

Şu anda ailece paketi 5000 dk 15 gb sınırsız SMS için, 2 kişi kullanıyoruz. 83 lira Ödüyorum. Normalde diğer kişi için 10 tl veriyorum. Diğer tutarlar da paket bedeli. Ama internet yetmiyor bazen. Haliyle birazda pahalıya geliyor. Onun için biraz daha düşürmek lazım..

valla 35 tl 15 gb 1000 dk sms veriliyor hadi 2 kisi diyelim 70 tl ye 30 gb 2000dk sms olmasi lazim faturasiz gecme talimati verip dedigim teklifi almanizi onerim.yada 8 gb 26 tl olan

• turkcellden bu tarifeye nasıl geçiş yapacağım?
  • Beyler bana uygulamadan 35 tl ye 15 gb 1000dk 100 sm 12 ay taahhütlü teklifi geldi ben de kabul ettim ama bir sıkıntı çıkar mı acaba, geçen gün annemin 50 tl lik faturası da 100 tl geldi sebepsiz yere bunda da öyle bir şey olur diye korkuyorum

• sorun olmaz

• mehmetmt kullanıcısına yanıt
    ilk once herhangi taahutsuz faturali sonraki ay faturasiza gecme talebi birakin ararlar.

• 23 TL ye faturasız 3gb-750dk. kullanıyorum.
    Faturalı olan bu tarifye geçtikten 1 yıl sonra nasıl bir fiyatlandırma var? Eski tafime dönme şansım olacak mı yoksa fahiş bir fiyat mı talep ediyorlar?
  • someoneme kullanıcısına yanıt
    faturasiza gecme talimati verin arayip soylerler .

• @gelecek3535 ne diyorsa o

• Adamları arıyorum tariyorum. Yok bana uygun bir öneride bulunmadilar. Faturasıza veya başka operatöre gececem dedim. Bakalım ne olacak.

direk faturasiza gecme talimati verin.sizi ararlar.kararli olun hakkinizi arayin.

Faturanın kesilmesine yakın mı aramalıyım. 22 sinde fatura kesilecek. 165 TL Fatura, 167 TL (2 taksit) de cihaz bedeli dediler. Bunların hepsini zaten göze aldım. İki kişi kullanıyoruz. Cihaz taksidi aylık 83 TL, geri kalanı, 2 kişi için 15 gb ailece paketi 82 TL ye geliyor. Bolsem kişi başı 41 TL yapıyor. Ya turkcelle gececem ya faturasıza gececem.

• 50 liraya bol gb olan bir paket söyler misiniz ?

• Hocam dün aradım kararlı bir şekilde faturasıza geçmek istediğimi belirttim ve geçiş talimatını verdim,bugün başka bir kampanya ile karşılaştım 15 GB,1000 Dk,1000 SMS 35 TL 12 ay taahhütlü kendim için değil ama kardeşimin faturaları yüksek geliyor kendisi faturalı kullanıyor,hocam demek istediğim kardeşime söylesem aynı şekilde faturasıza geçer geçmez bu 15 GB'lik kampanyadan hemen yararlanabiir mi ?
  • Yararlanamaz. Faturasıza geçtikten sonra bir ay kalması lazım diye biliyorum. Yılbaşından sonra tarife ücretleri güncellenecektir.

• 
Sayfa: önceki 126127128129130
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.