Şimdi Ara

Yeni Yil 8GB Tarifesi 29TL-(TürkTelekom) (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.256
Cevap
111
Favori
437.636
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bu gün numara taşıma işe faturasız türk telekoma geçtim. bu tarifeden yararlanabilir miyim?
  • Yaklaşık 11 aydır Yeni Yıl 4GB tarifesini(1000dk-1000sms-4GB) 12 ay taahhüt karşılığı 29TL ye kullanıyordum.
    Taahhüt bitimine 40 gün vardı. 29.12.2016 da müşteri hizmetlerini aradım faturasıza geçeceğimi ilettim ve müşteri temsilcisi kayıt oluşturdu.
    30.12.2016 da ilgili birim aradı. Yaz Fırsatı 8GB tarifesini (1000dk-1000sms-8GB ) 29tl teklif etti ve kabul ettim.
    Forumda konuyu açan ve bilgi veren arkadaşlara teşekkür ederim.
  • Aradım kayıt oluşturdum faturasıza geçiş için ya batarız ya çıkarız :)
    Kamu mega kullanıyorum 4gb+1000 dk+1000sms 29 veriyordum telsiz ücreti dahil :)
    Hadi hayırlısı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ersiny699 -- 31 Aralık 2016; 2:26:37 >
  • mozden M kullanıcısına yanıt
    Kendi sitesinde bu tarife detaylarinda (yeniyil8gb) boyle bir bilgi yazmiyor acaba bunu kullanabilir miyiz?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ellekem kullanıcısına yanıt
    Evet öyle bekliyorum, 1gb int. paketini aldığımda 300mbtan arta kalan yavaş internet de hızlandı. Ya da 1gb hoşgeldin kampanyası aktif oldu anlayamadım.http://www.pttcell.com.tr/kampanya/hosgeldin-1gb-kampanyasi

Yavaşlık biraz pişman etse de faturamın aşmayacağını düşünmek rahatlatıyor. Tabi bunu fatura döneminde görürüz ancak.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • serukanu kullanıcısına yanıt
    Fırsat 8gb idi benimki. Geçen gün baktığımda farklı tarihlerdeki katılımlar için farklı uygulamalar eklemişler. Birinde ek 250ye geçerken (bendeki), diğerinde durdurduğu yazıyordu.

Resmen at pazarlığı yapıyorlar, kime kaça tutturursa. Vicdanın ve ahlakın zerresi yok operatörlerde.

Müşteri hizmetleri görevlisinin biri kapatma, taşıma iması yaptığınızda "siz bizim için çok değerlisiniz, indirim tanımlayıp internet paketi verelim" vs. dil dökerken bir başkası yolu gösteriyor işte kapı işte sapı der gibi...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mozden -- 31 Aralık 2016; 11:24:9 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Geçen sene başlayan 1000 dk 1000 sms 4gb yeni yıl tarifesini faturasız 29 liraya kullanıyordum bu ay 32 lira düşmüş bakiyeden bilginiz var mı?
  • baysafran kullanıcısına yanıt
    Hocam konturlu olan hatların tarifelerine zam gelmiş. 19 tl ye kullandığım tarife geçen ay 22 tl oldu.

• baysafran kullanıcısına yanıt
    Ben başka tarifedeydim . şimdi bana mesaj geldi 1000 dk 1000 sms 4gb internet 29 lira diye.
    evet yazıp 2609a gonderdım paket tanımlandı
  • 3 aydır aveadayım selfye üye oldum.
    30 lira yukleyınce 1gb internet 120 dk ve 20 dk aran kazan alıyorum her ay.Turktekelomun sitesinden yukleyınce de 1 hafta geçerli 1gb verıyor.Bir de whatsap bedava
    Bir de kafasına aramıza katılmanız serefıne aylık 1 gb verıyor.
    Normalde 27 liraya 750 dk 1000sms 3 gb internete uyeydım.

toplam 890 dk 1000sms 6gb ınternet ve whatsap ucretsız kullandım. Ayrıca her ay başında 2 lira OIV ıadesı alıyorum.

Şimdi 1000 1000 sms 4gb internete geçtim yeniyıl 4gb 29 lira .Her 30 lira yuklememe 1gb 120dk ve whatsap sınırsız olacak.20 dk aran kazan gelecek ayrıca oıv den 2 lira her ay başı iade gelir.

2003den beri hat kullanırım geçen yıl iş icabı faturalıya geçmiştim . Faturasızın gözünü seveyim . İnşallah tehrar mecbur kalmam :)
    tek sıkıntı 1 saniye konuşşsan bile 1 dakikan azalıyor :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KrmTgc -- 31 Aralık 2016; 12:33:36 >
  • liberty_15 L kullanıcısına yanıt
    Hocam ne yapacağız şaşırdık indirim beklerken

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • mozden M kullanıcısına yanıt
    Ya herkes öyle diyor. 1 gb 10 tl alınca toplam 3 gb kadar hızlanıyormus net.
    Fakat ben de olmuyor bu hızlanma. Aldım 1 gb bitti hız yine 128 kb işkence oldu. Bence bazılarında bu bug oluyor keşke bende de olsa

• ben bu pakete geçemedim. Hem kampanya mesajı geliyor hem de pakete geçemiyorum şaka gibi.

adamlar geçiş için aradı konuşma yarıda kesildi. tekrardan aramaları için bekledim aramadılar. Bugün ben aradım aradıklarında dönüş yapmadığımdan geçiş hakkım iptal edilmiş. Sizin için tekrardan kayıt açtık ararlar ama net tarih veremiyoruz dediler.

ben diğer 2 operatörü de kullandım ama hayatımda bu kadar dandik kampanya yapan operatör görmedim.

yılbaşından sonra vodafone'ye geçiş yapıcam. Bunlar yüzünden 10 gündür paketimi yenileyemedim.
  • Ben Türk Telekom kamu tarifesi kullanıyorum. Mesaj atsam bu tarifeye 29 TL ye geçebilir miyim?

Birde bu linkte taahhütlü 59 lira taahhütsüz 79 lira görünüyor bir yanlışlık olmasın?

https://bireysel.turktelekom.com.tr/mobil/web/tarife-ve-paketler/sayfalar/faturali/tarifeler/yeniyil8gbtarifesi.aspx
  • quote:

Ben Türk Telekom kamu tarifesi kullanıyorum. Mesaj atsam bu tarifeye 29 TL ye geçebilir miyim?

Birde bu linkte taahhütlü 59 lira taahhütsüz 79 lira görünüyor bir yanlışlık olmasın?

https://bireysel.turktelekom.com.tr/mobil/web/tarife-ve-paketler/sayfalar/faturali/tarifeler/yeniyil8gbtarifesi.aspx

Sms size gelmeli veya aranmalısınız siz sms atarak geçemezsiniz. Verilen tarife değişti sanırım şuanda Fırsat 8gb tarifesine geçiş yaptım ben ama daha avantajlı geldi çünkü taahhütsüz 39 tl taahhütlü 29 tl ileri de cayarsam her ay için (39-29) 10 tl ödeyeceğim. Yeni yıl 8gb tarifesinde bu ücret aylık (79-29) 50 tl idi. O tarife prime tarifesi olduğundan bu şekilde pahalıydı. Prime istemeyenler için bu daha avantajlı ileri de daha iyi tarife gelirse taahhüt bozabilir ki 39 tl taahhütsüz hali bile iyi fiyat sayılır

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Alemist -- 1 Ocak 2017; 11:57:0 >

• Ben gecen sene 4gb 1000 sms dk heryone (yeniyil 4gb)paketine gectim 12 ay taahutlu. 19 tl telsiz kullanim ile 20.5tl oluyor aylik uzerine de ucretsiz whatsapp hizmetini de kullaniyorum. Cok iyi simdi 29u gorunce gulesim geldi
  • Faturasız aboneyim,bugün 9333 ü aradığımda bana özel kampanyaları sorguladım. 3 tane vardı, sonuncusu Fırsat 8GB 29TL idi. Oradan kayıt yaptım,beni arayacaklarmış.
  • Alemist kullanıcısına yanıt
    Eyvallah hocam sağolasın anladım.

• Yıl oldu 2017 HAYLA tarife kovalıyoruz.

"İçerde misin?" repliği gibi yeni bir akım başlıyor.2017ye hayla akımı ile girdik.
  • Taahhüt bitimine 38 gün kaldı gözüküyor. Ne yapmalıyım arkadaşlar iyi uygun bir tarife için tavsiyenizi istiyorum. ( Şuan 34 tlye 4 gb interner 1000 dk 1000 sms kullanıyorum)
  • 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.