Şimdi Ara

Yeni Yil 8GB Tarifesi 29TL-(TürkTelekom) (107. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.256
Cevap
111
Favori
437.636
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 105106107108109
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 1000dk 1000sms 10 gb 36 tl dün bende taahüt verdim yapcak bişi yok

gelen teklifi kabul etmessen kontörlüye geçiriyolar sürünüyosun 1-2 ay
  • Kontorluye geçirin dedim 2 gün sonra aradılar 1000 dk+1000 SMS+ 8 GB =26,90 TL anlaştık ama bu seferde Tivibu dan 3 TL zam yedim, her türlü kitliyolar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar 29tl ye fırsat 8 gb tarifesi kullanıyordum. aynı fiyata devam ettirmediler bir türlü, en son iptal edin o zman taahhütümü dedim, 3 gün oldu dönen olmadı, anlaşma teklif de etmiyorlar, taahhütüm bitti su an kullanamıyorum hattımı da,

turkcell lifecell var ona geçeyim diyoum 6 gb 34 tl,,,

kontorlüye çevirin diye söylemedim diye mi aramadılar acaba ? çevirin desem hangi tarifeye geçeceğim, acil önerisi olan var mı ne yapsam ? yoksa akşam turkcelle başvurayım arayacakları yok bunların,
  • Bu tarifeyi kullanıp sözleşme zamani gelen arkadaşlar Musteri hizmetlerinden aldığınız teklifler neler ?

Bana 34 lira teklifle geldiler. Musait degildim daha sonra konuşalım dedim geciştirdim.

30 un altina alabilen varmi ? Yakin zamanda

• awsedrzxc A kullanıcısına yanıt
    Selamünaleyküm ara faturasız talep oluştur olmadı taşı lifecell 5gb ben böyle yapacağım

• coco1912 C kullanıcısına yanıt
    Aleyküm selam, hocam zaten iptal edin diye talep oluşturduk donmediler, taahhüt de bitti zaten, faturasıza geçmek istediğimizi söylesek daha ihtimalli mi acaba, taahhüt bitince su an nasıl bir fatura gelecek onun da endişesi içindeyim açıkcası zaman kaybetmek istemiyorum çok fazla

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Arkadaşlar atıyorum bu gün taahhütüm sona erdi, faturasız a geçtim. Bu tarifeden yararlanmak için belli bir süre beklemem gerekiyor mu faturasızda yoksa faturasız a geçtiğimin gün veya ertesi günü bu tarifeye geçmek istersem geçebiliyor muyum ?
  • Oscar Heykeli kullanıcısına yanıt
    Hocam anladığım kadarıyla faturasıza geçme talebi alıyorlar ve geçmeyin diye arıyorlar, o arama esnasında söyleyin bunu istiyorum diye, süreç beni çok yordu hala aramadılar zorla Turkcell'e geçirecekler adamı, tüm bankaları tek tek arama derdi olmasa zaten geçmiştim bu zamana kadar da bakalım

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Bu tt kadar rezil bir firma yok. Yıllardır avea kullanıyorum son olarak 6gb gold tarifesini 12 ay taahhütle 28 liradan kullandım . Yeni teklif 4gb 12 ay 39 lira:) Ne self ye geçirdiler ne düzgün bir teklif verdiler. Resmen işine gelirseye getirdiler:) Vodafone a taşıdım ben de red10 10gb 49 lira.İlk kez böyle bir şey yaşadım .

• awsedrzxc A kullanıcısına yanıt
    Öyle oldu zaten ama fiyat düşürmediler. Ben de çok aradım teklif istedim 40tl ödediğim tarifeye 45 tl den aşağı inmediler. Son fatura döneminin ortasında dedim çevir faturasıza taahhüt sonunda. Tamam dedi sizi arayacaklar dedi. Aradılar hali hazırda kullandığımı teklif ettiler en son ben de kabul ettim. Ama pahalı yine de. Banka uğraşını unutmuşum hatırlattığın iyi oldu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Oscar Heykeli -- 24 Mayıs 2018; 12:16:58 >
  • Az önce aradım mhyi, dedim; geçirin faturasıza. 20 tl kullandığım tarifeyi 36 tl kullanmam dedim. Başka paketler önerelim dediler yok şu an önerdikleriniz kazık oluyor. Nasılsa bi iki gün sonra arayıp daha uygun teklifler vereceksiniz,saçma sapan sisteminiz var dedim. Başlattılar işlemleri bakalım ne olacak:)

• Bu 8 gb 29 tl olan paket otomatik duran paket mi? Yani 8 gb kotayı aşarsak faturaya ücret yansıyor mu yoksa internete erişim kapanıyor mu?

• Faturasıza geçme blöfüne prime tarifelerinde indirim yapıyorlar mı ? Prime Eksper 15 gb ı kaça bağlarız ? :)
  • Blöf başarılı 29 ye devam

• Ben 29tlye 10gb aldım

• BartogPL kullanıcısına yanıt
    Nasıl başardınız hocam? Hayırlı olsun.

Ben 29tl 6gb kullanıyorum. Geçen aradılar taahhüt bitecek, 33tl yapalım diye, hayır muhtemelen operatör değiştircem dedim. Tekrar arayacaklardı ama aramadılar

Blöf değil ama gerçekten değiştireceğim görünen

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Friedrich0 -- 26 Mayıs 2018; 22:49:55 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Blorften kac gun sonra aramislardi ?

• Ne zaman aramıştınız?

• Faturasız 4GB 24tl kullanıyordum paketimden 10-20mb kaldı sonra teklif vermek için aradılar bir yıl taahhüt verirseniz 29tlye 1000dk sms 10gb internet ben de kabul ettim yeterince güzel bir fırsat

• ONUR_345241 kullanıcısına yanıt
    Hocam onlar direk aradı internet yeteri kalmadığı için. Faturasızdan faturalıya geçtim.

• 
Sayfa: önceki 105106107108109
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.