Şimdi Ara

Yeni Yazılan Bir Kitap için İsim ve Kapak Önerisi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
233
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Ben yirmialtı yaşında bir radyo programcısıyım .
    Bana kitap okumayı sevdiren yazar Sabahattin Ali'dir . Onun sayesinde yüzlerce kitap okumuş şu anda ise yazmaya geçmiş durumdayım. Evet . . Artık yazıyorum . Şimdi sizlere yazmış olduğum kitabın içeriğinden bahsedeceğim . Bu vesileyle sizlerde bana kapak ya da isim konusunda öneri sunarsanız memnun olurum .

-Kitabımızın içerisinde parça parça öyküler olacak .
    -Şu ana kadar üç tane öykümüz tamamlanmış durumdadır .
    -Şimdiye kadarki ve bundan sonraki öykülerde aşk yok .
    -Hayatımda bizzat yaşadığım ya da yakından şahit olduğum gerçek olaylar anlatılıyor .
    -Yazdığım üç öykünün isimleri şöyle ;
    1- Simitçi Çocuk
    2- Koridordaki Ses
    3- Yoğun Bakım
    -Yazdığım öyküleri yeni oluşturduğum instagram hesabımdan parça parça paylaşarak insanların tepkisini ve eleştirisini istiyorum.
    -Maddi imkanlar doğrultusunda başarılı olduğum taktirde basımını ve okurlara sunumunu yapacağım .

Sizlerden de bu eksende kapak tasarım önerisi - kitap isim önerisi rica ediyorum .
    Yasak/Reklam olur düşüncesi ile hesap kullanıcı adımı paylaşmıyorum .
    Hepinize saygılarımı sunuyorum .

• İyi günler hocam,
    Sabahattin Aliyi bende çok severim.Sabahattin Alinin öykü kitaplarında içindeki öykülerden biri seçilmiş ve kitaba onun ismi verilmişti.Bu en basit bir yol gibi duruyor.
  • Teşekkürler , sizede iyi günler .
    Evet Sabahattin Ali'nin öykü kitapları dediğiniz gibi isimlerdirilmiş . Genelde de öyle oluyor ancak biraz daha özgün ve sıradışı isim önerisi olan olur mu ya da iyi mi olur ? sorusuyla bu konuyu açmış olduk :)
    Belki de dediğiniz gibi yapacağız ve bir öykünün adını kitaba vereceğiz .
    Kapak konusunda da Sabahattin Ali kitapları gibi kendi resmimi koyarsam pek olacağını sanmıyorum :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ekselansajans -- 10 Aralık 2017; 14:32:15 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.